close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Imprezy na Podlasiu

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Imprezy na Podlasiu

Postautor: Ikar dodano: 05 mar 2009, 02:17

Tak się składa, że na imprezy po drugiej stronie Wisły jest mi co nieco za daleko. Z Białegostoku wszędzie jedzie się przez Warszawę , czyli 200 km., a ruch taki jak na Marszałkowskiej. A poza tym jak już wspomniałem, kupiłem taki motor na wypady w podbiałostockie laski.

Jedyną impreza, na jaką się załapałem to „ Podlaskie Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2008”. Materiały z imprezy można obejrzeć na stronie Podlaskie Zakończenie Sezonu. Impreza zaczęła się zbiórką na dziedzińcu Pałacu Branickich o 12, a o 13 rozpoczęła się prawie godzinna parada po ulicach miasta, kończąca się na lotnisku aeroklubu, gdzie odbyły się konkursy i pokazy. Wieczorem impreza w kawiarni ( ale tam już nie dojechałem z powodu innych planów).
Na tej stronie jest już zaproszenie na „ Podlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2009”

Mój Romet R 250 tak się prezentował na zakończeniu sezonu.
Obrazek

W uzupełnieniu do oficjalnych materiałów dodaję kilka moich własnych zdjęć z imprezy.
Moje Zakończenie Sezonu

A poza tym, w Białymstoku jeszcze zima, biało. Dopiero ostatnia noc była bez mrozu. Zgodnie z powiedzonkiem „ Na świętego Kazimiera, zima umiera”. A i zaczynają się pierwsze podlaskie jarmarki. tak zwane „Kaziuki” oznaczające koniec zimy.
Jak będę miał inne informacje o imprezach motocyklowych na Podlasiu, to tutaj napiszę.
Awatar użytkownika
Ikar
Forumowicz
 
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:47
Lokalizacja: Białystok
Motocykl: Junak M11 był ROMET R 250
Płeć: mężczyzna

Imprezy na Podlasiu

Postautor: scOti dodano: 05 mar 2009, 10:40

ladnie ladnie, ale co to za ukrywanie marki ?:) zdejmowanie wszystkich oznaczeń?:)
scOti
 

Imprezy na Podlasiu

Postautor: andrzej dodano: 05 mar 2009, 14:45

IKAR.
Proponuję podesłać to do galerii na stronie głównej.
Ślij fotki do Agnes.
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Imprezy na Podlasiu

Postautor: andrzej dodano: 05 mar 2009, 14:45

Luk@ pisze:ikar mial wymieniany bak tak jak i ja.


I ja :)
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Imprezy na Podlasiu

Postautor: scOti dodano: 05 mar 2009, 18:45

Mi też cieknie ale chyba sam się tym zajmę...
scOti
 

Imprezy na Podlasiu

Postautor: Ikar dodano: 24 wrz 2009, 15:27

W ostatniej chwili znalazłem takie informacje o imprezach w Białymstoku.

Zlot motocyklowy w Czarnej Białostockiej praktycznie nad zalewem, w sobotę 16-05.
Targi motoryzacyjne w niedzielę 17-05.
Wybiorę się tylko na targi, a na sobotę mam już inne plany.


Pod koniec kwietnia odbyło się Podlaskie Rozpoczęcie Sezonu. Niestety ta sobota była u mnie pracująca, więc podaję tylko link do relacji.

-- Dzisiaj, 15:30 --

Więcej imprez na Podlasiu nie przyuważyłem, ale sezon zakończyć trzeba: Podlaskie Zakończenie Sezonu 2009.

Zapraszam

:chopper2:
Awatar użytkownika
Ikar
Forumowicz
 
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:47
Lokalizacja: Białystok
Motocykl: Junak M11 był ROMET R 250
Płeć: mężczyzna

Imprezy na Podlasiu

Postautor: Ikar dodano: 30 wrz 2010, 01:16

Zapraszam do Białegostoku na zakończenie sezonu motocyklowego 2010r. Dokładniejszy opis tutaj: Podlaskie Zakończenie Sezonu 2010
Awatar użytkownika
Ikar
Forumowicz
 
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:47
Lokalizacja: Białystok
Motocykl: Junak M11 był ROMET R 250
Płeć: mężczyzna

Imprezy na Podlasiu

Postautor: selmen dodano: 25 gru 2010, 11:17

Jakoś Cię wcześniej nie namierzyłem... Mam nadzieję ze w 2011 będę miał z kim jeździć...
Non Omnis Moriar...
Awatar użytkownika
selmen
Klubowicz
 
Posty: 1455
Rejestracja: 19 sie 2010, 22:08
Lokalizacja: Białystok; Czerwony Bór
Motocykl: WSK;KZ550;Fj;R1100RT;Duke II
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Imprezy na Podlasiu

Postautor: Hans_M dodano: 15 mar 2011, 00:11

Witam po dłuuuuuugiej przerwie. Mam nadzieje, że w tym roku uda mi się namierzyć wszystkich motocyklistów KCM z Białegostoku i nie tyllko. Pozdrawiam
Hans_M
 


Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość