close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: Mist dodano: 05 lis 2017, 20:08

I ja tak sądzę jak koledzy wyżej, też nie chce mi się wierzyć w takie rzeczy, dlatego takie odreagowanie. Btw coraz więcej osób "wymiętka" i zaraz się przyzna. Bo i ja gdybym miał (nie miałem) to bym się podzielił :)
Jędrek :oklasky:
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: Mist dodano: 05 lis 2017, 23:26

jędrek pisze:No tak :) z tym że byłem dwa razy ;)

Hmm, Jędrek jesteś coraz bardziej podejrzany, plączesz się w zeznaniach :( . Byłeś tylko raz, na III rekolekcjach, nawet wtedy wcześniej, przy zapisach, napisałeś, cytuję :czytaj: :"Beniamin a gdzie te rekolekcje się odbywają bo jak by mi czas pozwolił to bym był chętny :-)". A skoro teraz piszesz że byłeś dwa razy, no to tym samym musiałeś być w tajemnicy, jak szpieg z krainy deszczowców na IV spotkaniu... z coca-colą :cwaniak:
Strach wyciągać dalsze wnioski _boisie _boisie _boisie :D
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 06 lis 2017, 00:17

Po dzisiejszym motocyklowaniu zająłem się troszkę konserwacją ciuchów i przy tym zajęciu spędziłem kilka godzin. W pomieszczeniu gdzie to robiłem szumnie nazywanym przez moje wnuki "pracownią dziadka Zbyszka" wisi na ścianie portret wujka mojej żony czyli Komandor Danuty. Wuj Józef na tym portrecie jest w sutannie, był księdzem. Był jednym z wielu księży którym przyszło oddać życie za wiarę, zginął w Dachau. Jak tak sobie przebywam w mojej "pracowni" z wujkiem Józefem to zawsze czuję się "odnowiony" a dzisiaj rozmyślałem o Waszych Rekolekcjach. Jeżeli znalazł się ktoś co namieszał i przywiózł bo może uzależniony a nie wypił będąc pod wpływem atmosfery miejsca, modlitwy i współuczestników to jest polowa sukcesu x. Romana. Może pozostawiając w Tym miejscu "atrybut" swojej "ułomności" tak jak na Jasnej Górze pozostawia się kule chciał odjechać uzdrowiony. Myślę że należało by Go delikatnie wesprzeć w jego postanowieniu i to by była druga połowa sukcesu.
Szczęść Boże Księże Romanie
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: rafip dodano: 18 lis 2017, 20:58

Witajcie, dziwna sprawa bo żeby coś takiego ukryć to trzeba być niezły agentem. Co więcej ukryć, że się pije tak żeby nikt tego nie zauważył. W takim razie podejrzewam, że ksiądz Roman uważa, że skoro był alkohol to wszyscy jesteśmy zamieszani. Skoro była butelka to było ich pewnie więcej itd. W tej sytuacji ciężko będzie go przekonać.
Ale Beniu weż mi wytłumacz jak to się stało, że dopiero teraz się o tym dowiadujemy? Może nie doczytałem ale kiedy ks. Roman znalazł tą butelkę?
Awatar użytkownika
rafip
Klubowicz
 
Posty: 846
Rejestracja: 23 mar 2015, 22:21
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Piaggio MP3 LT Sport
Tel. kom.: 691829631
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: Groot dodano: 18 lis 2017, 21:28

Witam. Wszak jestem osobą niewierzącą...ateistą jak kto woli...Ale czytając ten post nie mogę powstrzymać się od pewnych refleksji...Pierwszą rzeczą która mi się nasuwa to połączenie coca coli na przykład z energetykiem który szybko się rozkłada i fermentuję, w zamkniętej butelce może dać efekt zapachu alkoholu...Druga sprawa...jeśli zostało to znalezione po Waszym wyjeździe...to cholera wie czyje to było...Trzecia sprawa...jeśli ktoś pije i nie może się powstrzymać...to co pił po cichu w nocy...by nikt w ciągu dnia nie poczuł...śmieszne.
Dziwie się też że oskarża się ludzi po takim czasie...Pamiętam część i znam Was ...i nie sadzę że ktoś to zrobił...
Jest to pomyłka...i tak powinniście to przedstawić...nie szukać winnych...Przecież sobie wierzycie...prawda.
Jeśli wchodzę w temat na który nie powinienem się wypowiadać...czy kogoś uraziłem...to przepraszam...ale nie rzuca się kamieniem...nie będąc pewnym swego....
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 594
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: beniamin82 dodano: 18 lis 2017, 23:41

Też się zdziwiłem, ale ksiądz wyglądał na przekonanego. Nie pytałem czemu dopiero teraz daje mi znać. Nie szukam też winnego. Ja myślę że ksiądz mi nie powiedział bo sam się bił z myślami, on też lubi jak przyjeżdżamy.

Część z nas bywa w Jasionej to niech sami zapytają, bo nie chcę żeby powstał "głuchy telefon".

W każdym razie ja nic szczególnego nie zauważyłem.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: pimpo71 dodano: 27 lis 2017, 03:03

Nawet nie wiem jak to powiedzieć Dorotce że kolejne rekolekcje są pod znakiem zapytania.jeszcze poczekam bo głęboko wierze że jednak się spotkamy na kolejnych rekolekcjach.pozdrawiam i do zobaczenia
pimpo71
Sympatyk
 
Posty: 135
Rejestracja: 27 gru 2009, 23:30
Lokalizacja: Wejherowo/Egiertowo
Motocykl: honda NT 700
Tel. kom.: 664022743
Płeć: mężczyzna
Wiek: 52

Poprzednia

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość