close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: beniamin82 dodano: 04 lis 2017, 08:55

andrzej_sl pisze:Czy odpowiedzialność zbiorowa w tym wypadku jest dobra? Czy zawsze musi zostać zaprzepaszczone to, co stworzyło więź między nami motocyklistami? Szkoda byłoby rezygnować z corocznej imprezy, która jednoczy tych, którzy CHCĄ brać w niej udział.


Mi jest bardzo szkoda, bo zanim zorganizowałem pierwsze to biłem się z myślami czy jest sens i czy nie będę zlinczowany. Zresztą niektórzy też pamiętają że wątek musiał być zamknięty bo co niektórzy rzucali bluzgami że forum to nie miejsce na takie ogłoszenia.
Ale z pomocą Boga udało się zorganizować aż 4lata z rzędu. A teraz stoi kolejna edycja pod znakiem zapytania.

To jest tylko i wyłącznie decyzja księdza Romana. Po prostu wczoraj chciałem pogadać o terminie rekolekcji na 2018, bo czerwiec będzie napięty między rozpoczęciem a pierwszym zlotem w Czesku u Mepy. A tu ksiądz mi mówi że nie wie czy powinny rekolekcje się odbyć bo przy wylewaniu resztek z butelki coli odkryto w niej wódkę. I że mają w Jasionie taką zasadę że grupy które piją alkohol na rekolekcjach nie mogą wynajmować domu.

Mogę go jeszcze poprosić i obiecać poprawę, ale trochę się boję co będzie gdy znowu ktoś się napije.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: Morph dodano: 04 lis 2017, 09:25

Bardzo mi przykro ,że tak się stało ,ale tak sobie patrze na listę obecności i nie chce mi się wierzyć ,że to kogoś z naszej grupy _bezradny Ależ czyż Pan Bóg nie obiecał oszczędzić miast dla 10 sprawiedliwych ? Czyż nie nakazał wybaczać ? Ale cóż skoro taka jest wola x.Romana ,zamiast się nawracać na rekolekcjach ,będziemy się upijać na innym zlocie :(
Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać
Obrazek
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
Awatar użytkownika
Morph
Klubowicz
 
Posty: 1744
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:39
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Romet R250 / Honda CBF600s
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: beniamin82 dodano: 04 lis 2017, 10:23

Morph pisze: Ale cóż skoro taka jest wola x.Romana ,zamiast się nawracać na rekolekcjach ,będziemy się upijać na innym zlocie :(


Decyzja jeszcze nie zapadła, On też się zastanawia, powiedział, że nie wie czy powinny się odbyć i powiedział jakie zasady ma wobec innych grup.
Też spojrzałem na listę, ciężko kogoś podejrzewać przecież. Ale księdzu wierzę że znalazł alkohol.
Sam nie wiem co dalej, dlatego dzielę się z wami.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: jędrek dodano: 04 lis 2017, 11:08

No ale jak to akurat nie ktoś z naszej ekipy?chociaż nie powinienem się chyba odzywać bo akurat mnie tam nie było :| no ale jeśli to ktoś inny zostawił.
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1239
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: beniamin82 dodano: 04 lis 2017, 12:28

Jeżeli ten ktoś będzie miał jaja to pogada z księdzem Romanem. Ja nie chcę prowadzić dochodzenia ani wiedzieć kto. Dobrze napisał Andrzej_sl. Niech się ta osoba zastanowi i tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: jacecek dodano: 05 lis 2017, 11:36

Czytam i nie wierzę w to co czytam. To jest jakaś wielka, kosmiczna pomyłka albo ... prowokacja.
Jestem daleki od jakiejkolwiek próby oceniania któregokolwiek z uczestników Naszych rekolekcji ale nie wyobrażam sobie nikogo z nas jako potencjalnego sprawcę zaistniałej sytuacji.
Ostateczna decyzja należy do gospodarza - ks. Romana jednak będzie nam (Eli i mi) bardzo smutno jeśli trzeba będzie z kalendarza imprez wykreślić wyjazd do Jasiony.
Mamy nadzieję, że sytuacja się wyjaśni. Winni zostaną ukamienowani albo uzyskają przebaczenie i - choć nic już nie będzie takie samo - to jednak się spotkamy.
Wierzymy, że V Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 2018 się odbędą.

ela i jacecek
pozdrawiam - jacecek
Awatar użytkownika
jacecek
Klubowicz
 
Posty: 646
Rejestracja: 16 paź 2011, 00:27
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Motocykl: Honda CTX 700 D
Tel. kom.: 668842471
Płeć: mężczyzna
Wiek: 66

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: Mist dodano: 05 lis 2017, 18:29

:D Żeby nie było tak śmiertelnie poważnie, to wyznam Wam że, zgodnie z zasadami obecnymi w kryminałach (najmniej podejrzany okazuje się winnym), sądzę że winowajcą jest ..........................
..
..
..
Jędrek. Dlaczego? - bo zna miejsce (raz już był), a ostatnio nie pojechał (sprytny, nikt go nie będzie podejrzewał- tak sobie pomyślał). I faktycznie, kto by go podejrzewał? - nikt. Ale teraz, skoro znamy sprawcę, to już tylko drobiazg: niech się przyzna do winy i pokaja i będzie ok :D
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: jędrek dodano: 05 lis 2017, 19:12

No tak :) z tym że byłem dwa razy ;)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1239
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: andrzej_sl dodano: 05 lis 2017, 19:42

Jeżeli mogę trochę też w tym tonie zażartować ;) , to:

1) nie ma mnie na liście uczestników, a byłem fizycznie w Jasionie od soboty do niedzieli
2) miałem wracać wieczorem w sobotę, ale pozostałem na noc po ognisku- przypadek? (może już nie mogłem prowadzić?)
3) lubię colę (chociaż niekoniecznie z "dopalaczami" na rekolekcjach)
4) mogłem przywieźć z sobą wódkę? mogłem
5) kiedy i jak to miałem wymieszać? gdzie wyrzucić butelkę po wódce, aby nikt nie zauważył w śmieciach?
6) miałbym pić sam i się z nikim nie podzielić?
7) jedynym napojem, który pijam "nałogowo" na rekolekcjach to kawa, zwłaszcza przyrządzona przez Jaceckową Elę :D
8) a w zasadzie jedynym "dopalaczem", którego używam i później kontempluję na rekolekcjach nawet w nadmiarze są słowa ks. Romana wypowiadane m. in. na konferencji i nie tylko........jest to człowiek, który ma w sobie to "coś", co powoduje, że można słuchać Go godzinami................swoista oaza spokoju..............no i człowiek drogi :motor: ..............

Tak jak pisał Jacecek. Nie dociera to do mnie, uważam to za "zły sen", żeby nie powiedzieć swoistą prowokację.....................

P.S. Wiem. Sytuacja nie była bynajmniej "żartobliwa", ale chyba musi to po nas w ten sposób "spłynąć", żeby nie dać się zwariować :|
Trzy najpopularniejsze słowa na świecie - "Made in China".
andrzej_sl
Klubowicz
 
Posty: 753
Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:30
Lokalizacja: Gliwice
Motocykl: Mińsk125-JL150-GS500-ST1100
Tel. kom.: 600413426
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: IV Rekolekcje Drogi dla motocyklistów 19-21.V.2017

Postautor: Pedro125 dodano: 05 lis 2017, 19:52

To Ja też w tonie "żartobliwym".
=Co ta za kolega który nie podzieliłby się tym napitkiem?
=Jeżeli tak by było to są chyba objawy choroby AA.
=Nie byliśmy tam pierwszy raz i słowa ks. Romana i atmosfera oddalają takie pokusy.

To są moje przemyślenia. Poszło.........................
Awatar użytkownika
Pedro125
Forumowicz
 
Posty: 368
Rejestracja: 04 maja 2015, 22:36
Lokalizacja: KRAKÓW
Motocykl: R 125,VIRAGO 535,V Strom DL650
Tel. kom.: 510710372
Płeć: mężczyzna
Wiek: 59

PoprzedniaNastępna

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron