close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Wiory Baltow Sandomierz

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Wiory Baltow Sandomierz

Postautor: dj.waldi dodano: 11 kwie 2009, 17:13

hehe, ale na moto już śmigasz? ja na razie ćwiczę jazdy, na dalsze trasy się nie wypuszczam..
na kurs jestem już zapisany, po świętach mam pierwsze wykłady :)
dj.waldi
 

Wiory Baltow Sandomierz

Postautor: Dziadek dodano: 11 kwie 2009, 17:44

Smigam smigam motorkiem to niepierwsze moje moto aczkolwiek jakies 6 latek niesmigalem niczym bo tylko praca praca i praca jak co to dam ci znaci kiedy bede w kazimiezu
Dziadek
 

Wiory Baltow Sandomierz

Postautor: dj.waldi dodano: 11 kwie 2009, 18:22

oki, podjade to jakie bro obalimy albo co.. :))
dj.waldi
 

Wiory Baltow Sandomierz

Postautor: marccoja dodano: 11 kwie 2009, 19:58

dziadek ja chetnie zabiore sie na wypad. :rad:
marccoja
Klubowicz
 
Posty: 322
Rejestracja: 15 sty 2009, 21:34
Lokalizacja: starachowice
Motocykl: romet r-150 cruiser-250
Tel. kom.: 506935165
Płeć: mężczyzna
Wiek: 74

Wiory Baltow Sandomierz

Postautor: Dziadek dodano: 11 kwie 2009, 20:24

marccoja tak jak zauwarzyles wiem ze na 100 procent jestes hetny to tak jak ja umowimy sie na tygodniu mi pasuje sobota albo niedziela a godzina 11 najwczesniej musze posmigaci przed wyjazdem.A tak pozatym zapraszamy wszystkih hetnych na maly wypad a trasa bedzie prawie w zdluz wisly :chopper2: :rad:

-- Dzisiaj, 13:14 --

Marccoja mi pasuje jednak w sobote tak jak pisalem po 11 godzinie tylko gdzie sie spotkamy
Dziadek
 

Poprzednia

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości