close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Byłem, widziałem, polecam...

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

Byłem, widziałem, polecam...

Postautor: dorplas dodano: 01 wrz 2009, 07:29

mlynaszz pisze:Hmmm....wybacz, ale to z założenia miał być weekend tylko we dwoje :D pierwszy taki od chyba 9 lat

wooooow to a tak dawno ze sobą nie byliście hehe :D a my chcieliśmy was odwiedzić z nienacka i dobrze że nie bo w domu pustki pewnie były :/ chyba że lodówka pełna była :))
----------------------------------------------------------------------------------
Myśl Za Dużo! a stworzysz problem, którego wcześniej nie było!
Awatar użytkownika
dorplas
Zarząd KCM
 
Posty: 1537
Rejestracja: 28 wrz 2008, 17:35
Lokalizacja: Chojnice GCH .....
Motocykl: NIGHTHAWK 750S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 827772
Wiek: 45

Byłem, widziałem, polecam...

Postautor: mlynaszz dodano: 12 wrz 2009, 21:05

Mimo nieciekawych prognoz na początku tygodnia, sobotni poranek powitał czystym niebem i pełnym słońcem. Temperatura niezbyt wysoka, wręcz idealna na śmiganie. No to jazda :motor: Kumpel z bratem już czekali w umówionym miejscu, skok na stację po paliwo i w drogę. Program wypadu krótki: Dojazd do Golubia Dobrzynia bocznymi niezbyt uczęszczanymi dróżkami i powrót do Bydzi z zahaczeniem o odwiedzany wiosną wraz z KCM Zamek Biarzgłowski. Z przerwą na schaboszczaka, 6 godzin jazdy i zwiedzania, około 180 km więcej na budziku.

Fotki tradycyjnie tutaj: http://picasaweb.google.pl/Mlynaszz/GolubDobrzyn?feat=directlink
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3093
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Poprzednia

Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość