close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

ZLOT NA POMORZU

Tu zamieszczamy wszelkie informacje o imprezach motocyklowych.
moderatorzy: Mlynaszz, Luca

ZLOT NA POMORZU

Postautor: kacpero dodano: 25 mar 2008, 11:04

taka trasa to spore wyzwanie. Nie wiadomo czy wszyscy poradzą sobie z taką wyprawą (Gdańsk-Świnoujście) jest wśród nas sporo początkujących, z jeszcze niedotartymi albo ledwie spasowanymi silnikami. Poza tym organizacja takie trasy (logistyka)jest dość skomplikowana - noclegi, postoje itp.

Planowałem zrobić to bardziej w formie zlotowej. Np. baza we (Władysławowie, Dębkach, Białogórze, Rowach) do wyboru, zarezerwowane noclegi, pole namiotowe itp + atrakcje i do tego wspólne trasy po okolicy a wieczorem piwko, pogaduchy itp. bardziej rekreacyjna wersja. Dłuższe trasy można planować (tak uważam)z mniejszym i zgranym towarzystwem. Ale wsio pod dyskusję, jestem otwarty na propozycje
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

ZLOT NA POMORZU

Postautor: kacpero dodano: 25 mar 2008, 11:08

Mario bardzo dobre hasło... tutaj przede wszystkim chodzi o jazdę. Dokładnie tak to widzę, to spotkanie może być alternatywą dla tych którzy nie mogą pojechać na wyprawę organizowaną przez Shippa względnie można ją traktować jako uzupełnienie. Dwa spotkania klubowe w sezonie to i tak pikuś ale od czego trzeba zacząć.
Mogą być Dębki - może kawałek dalej Białogóra, Karwia to wszystko do ustalenie. Ważne aby były chęci jechać i się spotkać Zapraszam wszystkich chętnych,tak jak pisałem mogę organizację wziąć na siebie.
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

ZLOT NA POMORZU

Postautor: andrzej dodano: 25 mar 2008, 11:09

ja to raczej odpadnę, choć mam blisko. Jeden tydzień wolnego od żony na wyjazd w góry to i tak bardzo dużo.
No ale jeszcze nie powiedziałem nie.
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

ZLOT NA POMORZU

Postautor: kacpero dodano: 25 mar 2008, 11:14

Może być Władysławowo Niedaleko Hel, Jurata, w druga stronę Karwia byłoby gdzie zakręcić kilka kółek No to zgłaszać obecność potwierdzoną i zabieramy sie do roboty
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

ZLOT NA POMORZU

Postautor: kacpero dodano: 25 mar 2008, 11:16

sądzę, że najlepszy byłby przełom lipca i sierpnia. Może koniec lipca... ja i tak jestem całe lato nad morzem. Od Władka do Kołobrzegu jadę z pokazami kaskaderskimi także mi wsio jedno Poza tym sadzę, ze termin ostateczny ustalimy jak zbierzemy kilku chętnych
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18

ZLOT NA POMORZU

Postautor: kacpero dodano: 25 mar 2008, 11:17

falcone pisze:Ok piszę się na to. Kacpero czyżbyś był uczestnikiem na imprezach kaskaderskich FLOTT CASCADERS TEAM? Kaskaderzy w 2007 roku mieli występ w mojej małej mieścinie http://pl.youtube.com/watch?v=HT_Eii36b-w


Dokładnie jeździmy razem już 4 lata. Tyle, ze byliśmy w Nowym Mieście w 2006 sympatyczna miejscowość i super gość był dyrektorem MOSiR.
http://www.kaskaderzy.co.pl
Awatar użytkownika
kacpero
Sympatyk
 
Posty: 785
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:18


Wróć do Imprezy motocyklowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron