Nitro, Tracker czy Raven?

Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: Michoł dodano: 04 lut 2012, 23:28

To ja się jeszcze dorzucę.
Ja nie mam problemu na swoim żeby wyprzedzić tir-a który jedzie 90km/h. Daje rady mój sprzęt, trochę mu to zajmuje żeby się bujnąć niż 600seta mojego brata ale spokojnie wyprzedzam.
Jesteś bardzo lekki jak na swój wzrost :) To dodatkowy plus dla przyspieszenia :)

Jeśli nie znasz się na mechanice to ... hymm... będzie ciężko. Dlatego zanim kupisz moto rozejrzyj się w swoim mieście jaki klub mocno działa. U mnie jest CK BIKERS i tam poznałem bardzo serdecznych ludzi, którzy chętnie sobie pomagają, wynajmują wspólnie garaże dla swoich sprzętów. Dam ci przykład, u nie w takim garażu piętrowym, zamykany box kosztuje 180zł na miesiąc, 4 gości się dogadało i dzielą się wynajmem, czyli po 45zł na łepka. Czasami siedzą tam i dłubią przy swoich sprzętach, wymieniają olej, jeden drugiemu pomaga, no jak rodzina. Życie ci żebyś znalazł takich kumpli z tym samym pierdolcem na punkcie 2oo, bo wtedy wszystko jest proste.
Awatar użytkownika
Michoł
Forumowicz
 
Posty: 396
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:40
Lokalizacja: Kielce
Motocykl: Zipp RoadStar 250
Tel. kom.: 603362340
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: Lepes dodano: 04 lut 2012, 23:55

Deamies - Kiedy zakładałem wątek, to moja znajomość supermoto była jeszcze mniejsza, niż teraz :P A poważnie, to dopiero po Twojej wypowiedzi mocno się przyjrzałem i zdecydowanie odpada ;( Już Naked'y "ocierają" się o moje gusta... Choć ostatnio coraz bardziej.

Selmen - faktycznie, ładny i go nie zauważyłem, pozostaje mieć nadzieję, że a) będzie jak już będę miał kasę (na razie jeszcze prawka nie zrobiłem) i b) że jakoś go do Gdańska dostarczę :)

Michoł - Mam nadzieję, że takich ludzi spotkam, jak nie... cóż, na pewno są życzliwi motocykliści w tym mieście, a i ja nie zasypiam gruszek w popiele, a coś tam podczytuję na tematy mechaniczne. Ze mną jest generalnie tak, że jak już załapię, to będzie prościej :)

Na super komfort dla pasażera nie liczę, bo wtedy to Honda Goldwing :P Byleby dało się przejechać te 20-50 km z w miarę poprawną prędkością.
Awatar użytkownika
Lepes
Forumowicz
 
Posty: 228
Rejestracja: 26 wrz 2011, 16:41
Lokalizacja: Gdańsk
Motocykl: Honlei (Roadstar) LF250
Tel. kom.: 505899495
Płeć: mężczyzna
Wiek: 44

Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: michal_krk dodano: 07 mar 2012, 16:18

Witam,
Jako, że jestem również zaintresowany nitrem :czapa: podepnę się do postu..
Głównie moje obawy odnośnie tego motocykla tyczą się dostępności do części zamiennych, motocykl przestano import w roku, w którym zaczęto 2010r pewnie ze względu na nikła sprzedaż. I tu moje pytanie co z częściami zamiennymi? o ile niektóre części silnikowe i nie tylko zapewne da się przypasować z innych chińczyków o tyle części nadwozia i inne podespoły już nie..
Awatar użytkownika
michal_krk
Forumowicz
 
Posty: 134
Rejestracja: 10 maja 2011, 23:08
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Romet Division 249
Płeć: mężczyzna
Wiek: 35

Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: selmen dodano: 09 mar 2012, 09:09

w serwisie Zippa jest pełen dostęp do części. przynajmniej u mnie tak w serwisie twierdzą. moja żona ma ten sprzęt dość krótko a ja przejechałem nim stosunkowo niewiele, nie sadzę jednak czytając opinie bardziej doświadczonych użytkowników, żeby była potrzeba częstego zakupu części. byłem ostatnio u znajomego mechanika, który naprawia japońce a że byłem nitrem to spojrzał na niego swoim fachowym okiem. stwierdził, że silnik to wierna kopia suzuki. więc myślę, że tak jak w przypadku chińskich widlaków skopiowanych z yamahy i rzędówek kopiowanych z hondy i w tym przypadku większość części silnikowych pasuje od oryginału. ja za każdym razem dosiadając nitra jestem zaskoczony jego możliwościami i komfortem prowadzenia. uważam, że to rewelacyjne moto nawet na długie wypady. niedługo zrobię stelarze pod sakwy to wrzucę foty "turystycznego nitro"
Non Omnis Moriar...
Awatar użytkownika
selmen
Klubowicz
 
Posty: 1455
Rejestracja: 19 sie 2010, 22:08
Lokalizacja: Białystok; Czerwony Bór
Motocykl: WSK;KZ550;Fj;R1100RT;Duke II
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: Lepes dodano: 09 mar 2012, 11:30

Wygląda na to, że zagarniasz go "pod siebie" :P
Awatar użytkownika
Lepes
Forumowicz
 
Posty: 228
Rejestracja: 26 wrz 2011, 16:41
Lokalizacja: Gdańsk
Motocykl: Honlei (Roadstar) LF250
Tel. kom.: 505899495
Płeć: mężczyzna
Wiek: 44

Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: selmen dodano: 10 mar 2012, 18:27

no wiesz... :oops: odmulam tylko :D
Non Omnis Moriar...
Awatar użytkownika
selmen
Klubowicz
 
Posty: 1455
Rejestracja: 19 sie 2010, 22:08
Lokalizacja: Białystok; Czerwony Bór
Motocykl: WSK;KZ550;Fj;R1100RT;Duke II
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Nitro, Tracker czy Raven?

Postautor: guru dodano: 06 lip 2014, 16:17

przepraszam za "odkop"
przymierzam się właśnie do kupna nitro ... czy testował ktoś ten motorek na dłuższych trasach? wybieram się do Milano we Włoszech a później do Barcelony...
czego mogę się spodziewać po tym motocyklu na trasie i czy jest szansa kupić gdzieś stelaż pod kufry do niego czy tylko wersja "made in garage"
guru
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2014, 15:40
Motocykl: jeszcze brak
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Zipp 250

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość