close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Szprychy tylnego koła

Szprychy tylnego koła

Postautor: Michoł dodano: 09 paź 2014, 16:31

Uwaga, uwaga. Zakupiłem komplet szprych do tylnego koła. Nie da się kupić po sztuce, tylko komplet. Cena kompletu w moim przypadku to 380zł. Próbowałem, szukałem i nie znalazłem aby ktoś chciał się bawić i dorabiać. Szprychy są o dziwnych wymiarach, są o grubości 4mm i gwincie 4,5mm i o długości 130mm. Dlatego ni ma wyjścia i trza kupić komplet.
Mi są potrzebne tylko dwie sztuki. Na samym początku, gdzieś w przebiegu 2000km piepszła mi jedna, moto na gwarancji, ale nie dało się tego załatwić. Pan Andrzej mnie informował że walczy, ale zipp kładzie na to lache i tak czekałem aż do końca gwarancji i dupa. Teraz piepszła mi druga, więc nie miąłem wyjścia. Dbałem o naciąg, ale jak już jednej nie ma to jest większe prawdopodobieństwo że strzeli któraś z naprzeciwka, no i tak się stało.
Jeśli ktoś ma podobny problem to ma fart, bo chcę odsprzedać resztę szprych. Cena jednej sztuki jaką bym chciał to 10zł + przesyłka (wydaje mi się że cena jest OK i nie jestem chytry :) Szprych jest 36 w kole).
Są dwa rodzaje tych szprych, bo piasta jest pleciona od wewnątrz i na zewnątrz. Poniżej zdjęcia jak to wygląda.
Obrazek
Dlatego ważne jest aby wiedzieć której szprychy brakuje, żeby kupić tą właściwą. Łby są też oznaczone aby dobitnie się nie pomylić.
Obrazek
Ta z litera "B" w kółku jest od strony zewnętrznej, a ta druga analogicznie od wewnątrz.

Jak coś to pisać.
Awatar użytkownika
Michoł
Forumowicz
 
Posty: 396
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:40
Lokalizacja: Kielce
Motocykl: Zipp RoadStar 250
Tel. kom.: 603362340
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Szprychy tylnego koła

Postautor: Elektryk dodano: 29 wrz 2016, 21:24

Michoł,

jak masz jeszcze te szprychy to odkupiłbym po dwie zewnętrzne i dwie wewnętrzne, znaczy 40 zyli?
Jakby coś miał strzelić to lepiej mieć... Odbiór osobisty :)
Pozdrawiam

Elektryk
Elektryk
Forumowicz
 
Posty: 29
Rejestracja: 02 kwie 2016, 21:52
Lokalizacja: Kielce
Motocykl: Zipp Roadstar
Płeć: mężczyzna


Wróć do Zipp Roadstar

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość