close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Zanik iskry

Re: Zanik iskry

Postautor: Sułek dodano: 09 lis 2014, 16:52

Dzięki Michał za łożyska a moduł już zamówiłem ten co podałeś link -z virago ale mam jeszcze potwierdzić(za pobraniem przesyłka) bo gostek się zburzył że elektronika nie podlega wymianie czy sprawdzaniu bo mogę mieć coś w moto zepsute i spalę jego moduł itd itd. Pytam więc czy na 100% będzie git bo 190 zł to nie 400 ale wywalić w błoto to też lipa
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: Zanik iskry

Postautor: Sułek dodano: 09 lis 2014, 19:38

Rozumiem Michał,że ty też kupowałeś moduł do swego Roadstara i był to używany moduł od Yamahy? Jaki był efekt? i czy chociaż podobny do tego z oferty na allegro?
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: Zanik iskry

Postautor: Michał_66 dodano: 09 lis 2014, 19:43

Ja nie kupowałem tylko miałem wpięty na próbę jak szukaliśmy przyczyn przerywania na jeden gar moduł był kolegi wyjęty z jego Yamaszki dokładnie taki sam jak na Allegro firmy Denso
Michał_66
 

Re: Zanik iskry

Postautor: Sułek dodano: 09 lis 2014, 20:05

Aha! To raczej potwierdzę zamówienie i już.Powinien działać skoro u Ciebie hulał.
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: Zanik iskry

Postautor: Sułek dodano: 12 lis 2014, 22:09

Dziś po 20-tej dotarł moduł od Yamahy-działa! Moto zagadało tylko jakoś inaczej chodzi(nie tak ochoczo wkręca się na obroty,miałem kłopot z uruchomieniem-może był zalany na maxa paliwem)i zapach spalin jakiś dziwny jakby czuć plastikiem,chyba trzeba prze regulować gaźnik bo ten moduł może mieć inną mapę zapłonów.Teraz czas poskręcać żelazo do kupy a potem jak czas pozwoli zabrać się za gaźnik,jak ktoś ma jakieś wytyczne czy doświadczenie z takim gaźnikiem to proszę o wskazówki lub gotowca :) Jeśli nikt to zostanie mi tradycyjna metoda - wkręcić do oporu i wykręcić 1ipól obrotu a igliczkę opuścić lub podnieść o jeden ząbek.Nie wiem tylko czy zbiornik paliwa można zdjąć bez spuszczania paliwa bo kranik jest na silniku zamiast przy zbiorniku. :/
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Re: Zanik iskry

Postautor: Michał_66 dodano: 12 lis 2014, 22:19

Sułek pisze:Dziś po 20-tej dotarł moduł od Yamahy-działa! Moto zagadało tylko jakoś inaczej chodzi(nie tak ochoczo wkręca się na obroty,miałem kłopot z uruchomieniem-może był zalany na maxa paliwem)i zapach spalin jakiś dziwny jakby czuć plastikiem,chyba trzeba prze regulować gaźnik bo ten moduł może mieć inną mapę zapłonów.Teraz czas poskręcać żelazo do kupy a potem jak czas pozwoli zabrać się za gaźnik,jak ktoś ma jakieś wytyczne czy doświadczenie z takim gaźnikiem to proszę o wskazówki lub gotowca :) Jeśli nikt to zostanie mi tradycyjna metoda - wkręcić do oporu i wykręcić 1ipól obrotu a igliczkę opuścić lub podnieść o jeden ząbek.Nie wiem tylko czy zbiornik paliwa można zdjąć bez spuszczania paliwa bo kranik jest na silniku zamiast przy zbiorniku. :/

można zdjąć pod warunkiem że kranik też odkręcisz od takiego drucianego stelażu i będzie sobie wisiał na wężykach :D
Michał_66
 

Re: Zanik iskry

Postautor: Sułek dodano: 12 lis 2014, 22:28

Aha! no dzięki :D
Sułek
Forumowicz
 
Posty: 189
Rejestracja: 19 sie 2013, 14:38
Lokalizacja: Świnoujście
Motocykl: Zip Roadstar 250, Versys X-300
Tel. kom.: 792852999
Płeć: mężczyzna
Wiek: 63

Poprzednia

Wróć do Zipp Roadstar

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość