close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

czy warto kupic zipp roadstar 250

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: thomas dodano: 11 cze 2010, 07:55

Chcąc złożyc sakwy napotkałem problem z kierunkami tylnymi.Wymyśliłem sobie że kupie tylną lampę z kierunkami,od kewway cruisera który ma fabrycznie to załozone.Zadzwoniłem do serwisu Keeway ,a facet że przez serwis tylko kupić to można.Myslę dobra zadzwonie do Zielonej do serwisu. Miły szef mówi zadzwoń za godzine.ok.DZwonie a on mi mówi że niema i długo nie będzie.Ok dobra poszukam gdzie indziej,znałazłem na allegro za 149 zl f-ma Lima .Ale czy jakość tego elementu będzie ok .Kuzyn mówi wierć dziurki w błotnikach nie co się szczypać.Takie rozwiązanie trochę mi nie leży.Może ktoś rowiązywał ten problem. Czy wprzepisach określone jest dla motocykli wusokość i rozstaw kierunków czy tylko motocykl ma je mieć.Aha rozstaw śrub tylnej lampy to 7,5 cm w Zippie.
thomas
Forumowicz
 
Posty: 241
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Żary
Motocykl: Zipp Roadstar 250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: mlynaszz dodano: 11 cze 2010, 08:48

Nie musisz kupować nowych części by założyć sakwy. Tak zrobił to Darekdoc :http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=darekdoc
Miałem podobnie, z tą różnicą, że te blaszki, na których umieściłem kierunki, przykręciłem do błotnika bez wiercenia w nim dziur. Tak więc trochę kabla na przedłużkę, jakaś aluminiowa sztywna listwa, coś pod sakwy i do roboty.
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3088
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: thomas dodano: 11 cze 2010, 23:57

Młynaszu dzięki za zuważenie problemu. Dawno temu widziałem to Na chomiku Darekdoca.Ale obecnie jest ten chomik czymś zablokowany.Nie wiem jak przejść dalej.wYSKAKUJE POLE WPISZ NICK CHOMIKA WPISUJE DAREKDOC.,I NIC TO NIE DAJE.MASZ MOŻE FOTY SWOJEGO ZIPPA Z TYM ROZWIĄZANIEM.NA RAZIE DZIEKI NA PEWNO WIELU KLUBOWICZÓW BEDZIE MOGŁO TEN POMYSŁ WYKORZYSTAĆ.
thomas
Forumowicz
 
Posty: 241
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Żary
Motocykl: Zipp Roadstar 250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: Peliks dodano: 12 cze 2010, 10:01

thomas pisze:Młynaszu dzięki za zuważenie problemu. Dawno temu widziałem to Na chomiku Darekdoca.Ale obecnie jest ten chomik czymś zablokowany.Nie wiem jak przejść dalej.wYSKAKUJE POLE WPISZ NICK CHOMIKA WPISUJE DAREKDOC.,I NIC TO NIE DAJE.MASZ MOŻE FOTY SWOJEGO ZIPPA Z TYM ROZWIĄZANIEM.NA RAZIE DZIEKI NA PEWNO WIELU KLUBOWICZÓW BEDZIE MOGŁO TEN POMYSŁ WYKORZYSTAĆ.

Witaj. Musisz się zarejestrować swoim nikiem z chomika i możesz przeglądać. Pozdrawiam. Peliks.
PS. Możesz zobaczyć na moim chomiku bo ja też przeniosłem tylne kierunki ale w inny sposób.http://chomikuj.pl/Peliks
Awatar użytkownika
Peliks
Klubowicz
 
Posty: 1340
Rejestracja: 17 wrz 2009, 00:03
Lokalizacja: GWE
Motocykl: Burgman AN400 K9
Tel. kom.: 662066637
Płeć: mężczyzna

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: mlynaszz dodano: 13 cze 2010, 22:16

Obrazek

Obrazek

powyższe foty z chomika Darekdoca

Swoich szczegółowych niestety nie mam, ale znalazłem jedną fotę , na której widać że inaczej rozwiązałem problem mocowania przedłużonych kierunków, oto ona:

Obrazek
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3088
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: thomas dodano: 14 cze 2010, 09:18

DZIEKI: JUZ WIEM O CO CHODZi .chomika tez wychoduje
thomas
Forumowicz
 
Posty: 241
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Żary
Motocykl: Zipp Roadstar 250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: LEFTHANDY dodano: 23 cze 2010, 00:18

Michoł pisze:A poprawa ramy to chyba tylko taka że trzeba szukać z virago i wszystko przełożyć. Ciekawe czy się to opłaca? :(


W Keewayu mają ramę. Wiem bo byłem. Motong jest już nie kompletny bo wziąłem od niego zębatki i tylnie koło. Bierz tą ramę i wachacz. Przynajmniej nowa, jeszcze "nie przepracowana". I taniej wyjdzie niż za jakiś zużyty szrot od YAMAHY.

A tak w ogóle to skandal. Powinieneś zażądać wymiany tej ramy w ramach gwarancji. Taka prostowana rama to niebezpieczna sprawa. Znam typa (Greedo), który się połamał na (chyba) Magnusie bo też trafił na egzemplaż ze zjebaną ramą. Motong się po prostu rozpadł na dwie części.
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: Michoł dodano: 23 cze 2010, 10:45

LEFTHANDY Czy jesteś w stanie zapytać ile chcą za ta rame? Bo na allegro od virago chcą średnio 500zł lub i więcej. Jak by oddali ją za 200-300zł to biere odrazu.
Awatar użytkownika
Michoł
Forumowicz
 
Posty: 396
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:40
Lokalizacja: Kielce
Motocykl: Zipp RoadStar 250
Tel. kom.: 603362340
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: LEFTHANDY dodano: 23 cze 2010, 12:46

Jasne. Poczekaj chwilę.



Dostałem odpowiedź ale jakąś nie szczególną. Zamiast tego typ z KEEWAYA powiedział mi, że ma na magazynie kilka sztuk zdekompletowanych, których nie mogą sprzedać ze względu na nie spełnianie nomrm emisji spalin czyli brak homologacji.

Oznacza to, że chyba będzie można po negocjować cenę :devil:
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

czy warto kupic zipp roadstar 250

Postautor: Michoł dodano: 24 cze 2010, 16:27

LEFTHANDY Wytłumacz jaśniej z kim mam rozmawiać, gdzie pojechać, do kogo dzwonić czy napisać maila? Powiedz jak mam załatwić sobie tą ramę? W KEEWAY-u? To znaczy gdzie? Do warszawy mam pojechać? Mów, tłumacz.
Jak mają takich poszabrowanych modeli supershadow, to ja bym pewnie i nie tylko ramę wyrwał ale i inne części.
Awatar użytkownika
Michoł
Forumowicz
 
Posty: 396
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:40
Lokalizacja: Kielce
Motocykl: Zipp RoadStar 250
Tel. kom.: 603362340
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zipp Roadstar

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron