close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

leje się olej z odmy

leje się olej z odmy

Postautor: Artek_raven dodano: 23 lip 2018, 13:07

Witam wszystkich
Mam dziwną sytuację po wymianie oleju - po długiej trasie wycieka mi olej z łączenia wężyka gumowego z obudową odmy ... nie wiem co to może być.
Taka sytuacja może być spowodowana zalaniem zbyt dużą ilością oleju (wlałem 2,2 litra) ? Nigdy takiego zonka nie miałem , wyczyściłem odmę , zlałem olej z wężyka spustowego i dziś po 260 km trasy ten sam zonk na parkingu. wszelkie sugestie mile widziane i czytane przeze mnie będą , pozdrawiam
Awatar użytkownika
Artek_raven
Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: 31 sie 2016, 09:50
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: ZIPP RAVEN 250
Płeć: mężczyzna

Re: leje się olej z odmy

Postautor: eNgine dodano: 23 lip 2018, 13:11

Zlej olej i zalej jeszcze raz, ale juz mniej 1,8 l. Pamiętaj żeby sprawdzać poziom siedząc na motocyklu, a sam motocykl żeby stał na kołach.
Awatar użytkownika
eNgine
Sympatyk
 
Posty: 923
Rejestracja: 05 kwie 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Honda NC700XA
Tel. kom.: 503365832
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38


Wróć do Zipp Raven

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości