close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Motongowe przeróbki w moim nietoperzu

Re: Motongowe przeróbki w moim nietoperzu

Postautor: diunaseger dodano: 04 maja 2014, 23:13

Zdążyłem się zorientować że to ironia :) Zresztą zanim wystrzeliłem wpis przejrzałem forum. Wiem że daty postów są odległe nie mniej konkretów mało <a właściwie nic> bo jak przyszło co do czego (czyli przeróbki wydechu) to najwięksi fachmani z forum od razu pognali bryki do mechanika albo kupili wybebeszone na allegro... a co najlepsze za pół roku szukali kogoś kto im te przeróbki z powrotem do stanu przywróci... :/ no ale tak jest na każdym forum. Liczyłem może jakąś fotkę czy videorelacje etapową z konkretami zabezpieczono.... Oczywiście osiemsetki z tego nie zrobię ale się pobawię i zobaczymy :)
diunaseger
Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: 16 kwie 2014, 13:28
Motocykl: romet V
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Romet 250V

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość