close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: Cobra dodano: 25 lip 2013, 22:38

My również wróciliśmy szczęśliwie i cało do domu...
Jestem poruszona widokiem kasku Ani... :( rykiem silników i ... piosenkami, które wszyscy mogliśmy wysłuchać ... niezwykle wymownymi w oddawaniu uczuć. :(
http://www.youtube.com/watch?v=w2XL2rz04pU

http://www.youtube.com/watch?v=kAvOTL_wOJ4
Awatar użytkownika
Cobra
Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: 13 mar 2013, 09:22
Motocykl: drag star
Płeć: kobieta

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: erzyk dodano: 26 lip 2013, 11:51

erzyk
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2013, 10:33
Motocykl: Honda X-11
Płeć: mężczyzna

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: _eMGa_ dodano: 26 lip 2013, 21:28

:( [*]
Awatar użytkownika
_eMGa_
Sympatyk
 
Posty: 215
Rejestracja: 10 lis 2010, 12:05
Motocykl: Lifan LF-250
Tel. kom.: 531483570
Płeć: kobieta

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: Niebieski dodano: 28 lip 2013, 22:28

Witam Was Kochani po dłuższym czasie, za co przepraszam, ale było zbyt wiele we mnie złych emocji wymieszanych z innymi równie ciężkimi, by to wszystko czytać, mam nadzieję że nikogo nie uraziłem tym milczeniem.

Wszystkim, bez wyjątku, Wszystkim którzy są z nami wielkie, z serca płynące dziękuję, kochamy Was!
Do tej pory otrzymaliśmy od Was morze miłości, przyjaźni, serdeczności, że z pasji do 2oo zrodziła się nam nowa Rodzina, od tego już uwolnić się nie można, zapomnieć, porzucić. Pewnie byłbym nikim bez mojej Ani na zlotach, spotkaniach, bo to Ona robiła za duszę towarzystwa, ja Ją tylko dowoziłem i korzystałem z Jej mocy, którą zarażała jak mało kto. Ten mój wulkan, chodząca energia, zawsze roześmiana nad wyraz nawet - Decybel, to jak każdy z Was część rodziny bez której ciężko będzie tak samo funkcjonować i tu pojawia się wielki smutek i żal. Pamiętajcie proszę jednak o stylu życia Ani, ona brała życie naprawdę wielkimi garściami, tak jak tylko mogła, tak się światem, ludźmi cieszyła, chłonęła każdy możliwy weekend na spotkaniach z Wami, jak też z innymi znajomymi i rodziną oczywiście. Pamiętajcie proszę, bo pewnie jak Ją znam chciałaby abyśmy My dalej żyli trochę jak Ona, brać co można, cieszyć się z czego tylko można, bo życie piękne jest, bo życie krótkie jest! Ja z Anią jesteśmy osobami wierzącymi i wierzymy w ten lepszy świat, tam jak wspominaliście jest już wesoło, więc będzie łatwiej trafić nam słysząc Ani wesoły głos!

Pożegnanie na forum, pogrzeb - jeśli mogę mówić o czymś wspaniałym w takiej chwili, to to co się czuło od Was nie czytając nawet forum. Przekazywano mi namiastkę tego co tu dzisiaj przeczytałem, za każdym razem na mej dotąd nie wiem dla czego kamiennej twarzy rosły łzy jak szalone, to chyba miłość, znów ryczę, dziękuję Wam za to Kochani! To dzięki Wam nie czułem tylko smutku i złości, niedowierzania co pozwalało na zamarcie mojej twarzy, ale pokazywał się też żal, tęsknota, straszna tęsknota, bezsilność i w końcu łzy, które tak chciałem Ani ofiarować, dziękuję! Wszystkim, którzy nas wspierali, nie tylko mnie, ale też naszą rodzinę, rodzinę Ani która tutaj też co nieco przeczytała bardzo mocno dziękujemy! Rozumiemy, że nie każdy może przyjechać, że ciężko dostać urlop dla osoby niespokrewnionej, więc dziękujemy za dobre słowa, pozytywne myśli, modlitwę, bardzo dziękujemy!
Kiedyś marzyłem, później i Ania ze mną co jakiś czas rozmawiała o takim przejeździe utworzonym z motocykli, jak do ślubu w Żarach. To co było na pogrzebie, sam pogrzeb mogę tylko opisać jako spełnienie mojego marzenia, mam nadzieję że też i Ani, to było coś wspaniałego, nie umiem wyobrazić sobie piękniejszego pożegnania, wszystkim więc tutaj biorącym udział czynny, czy bierny również wielkie dziękuję, to było piękne!

Kochani, choć głupio może to pisać, ale czuję że Ania klepie mnie po ramieniu, że tak mam właśnie pisać - życie toczy się dalej... Tak jak na obiedzie po pogrzebie, wspominajmy Anię z uśmiechem na ustach, cieszmy się z Jej zachowań, trzymajmy Ją ciepło w sercach i cieszmy się życiem, Ania tego na pewno nam życzy, będzie nad nami czuwać i sprawdzać, czy umiemy się bawić, zarażać dobrym towarzystwem nawet bez Niej.

Kocham Was Kochani moi, jeszcze raz wielkie dziękuję za wszystko!
Awatar użytkownika
Niebieski
Klubowicz
 
Posty: 1195
Rejestracja: 18 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: pomorskie
Motocykl: brak
Tel. kom.: 604956970
Płeć: mężczyzna
Wiek: 44

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: Viola dodano: 28 lip 2013, 22:54

Tomku i własnie taką Anię zapamiętamy , radosną , usmiechnieta życzliwą dla całego swiata , taka właśnie pozostanie w Naszych sercach na zawsze i pamiętaj że wokół ciebie jest bardzo wielu przyjaciół
Awatar użytkownika
Viola
Klubowicz
 
Posty: 57
Rejestracja: 07 maja 2011, 21:43
Lokalizacja: Gdańsk
Motocykl: Honda Shadow 600
Tel. kom.: 501968704
Płeć: kobieta

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: Niebieski dodano: 28 lip 2013, 22:58

Wiem, dzięki ;)
Awatar użytkownika
Niebieski
Klubowicz
 
Posty: 1195
Rejestracja: 18 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: pomorskie
Motocykl: brak
Tel. kom.: 604956970
Płeć: mężczyzna
Wiek: 44

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: LadyDragon dodano: 28 lip 2013, 23:21

Postaramy się Tomku ze wszystkich sił cieszyć życiem jak Ania, gdybyś czegoś potrzebował...jesteśmy...i prawda, jesteśmy Rodziną...zdaje mi się, że nawet bardziej związaną niż wiążą więzy krwi.
Awatar użytkownika
LadyDragon
Klubowicz
 
Posty: 1454
Rejestracja: 15 sie 2011, 23:43
Lokalizacja: Głogów, dolnośląskie :)
Motocykl: plecaczek
Tel. kom.: 500721926
Płeć: kobieta
Wiek: 52

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: Luca dodano: 29 lip 2013, 09:14

Tomek spędziłeś z Anią wiele wspaniałych chwil i tym się trzeba cieszyć. Ona tam w Niebie jest i czeka na Ciebie, kiedyś znowu będziecie razem.
Podziwiam twoją wewnętrzną siłę, bo ja sobie nie mogę nawet wyobrazić takiej sytuacji.
Nie było mnie ale z tego co zobaczyłem to pogrzeb był piękny. Cieszę się że KCM to nie tylko klub ale niemalże rodzina.
Awatar użytkownikaOnline
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4986
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: mike_russ dodano: 29 lip 2013, 18:05

jesteśmy...i prawda, jesteśmy Rodziną...zdaje mi się, że nawet bardziej związaną niż wiążą więzy krwi.

A Ania odchodząc nam to uświadomiła. Nie zmarnujmy tego.

Ze swej strony pragnę również podziękować za to, że pozwoliliście towarzyszyć Wam w tak tragicznych i smutnych chwilach, że nas nie odrzuciliście...
W zasadzie to powinien pisać ktoś z zarządu, ale pewnie się pod tym podpiszą ;)

Ania zostanie z nami, zawsze serdeczna, wesoła i roześmiana.

"Daj nam wiarę, że to ma sens,
że nie trzeba żałować przyjaciół,
że gdziekolwiek są, dobrze im jest
-bo są z nami- choć w innej postaci.

I przekonaj, że tak ma być,
że po głosach ich wciąż drży powietrze,
że odeszli po to, by żyć
i tym razem będą żyć wiecznie"

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mike_russ
Sympatyk
 
Posty: 2120
Rejestracja: 12 sie 2009, 22:25
Lokalizacja: Poznań
Motocykl: Zipp Raven "Dzikus"
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 13140250
Wiek: 41

Re: Pożegnanie Ani, Ani Niebieskiej

Postautor: skopi dodano: 30 lip 2013, 09:44

mike- ni dodać nic ująć
Awatar użytkownika
skopi
Forumowicz
 
Posty: 1181
Rejestracja: 25 maja 2009, 22:21
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: Fastran FR250-3
Tel. kom.: 792108065
Płeć: mężczyzna
Wiek: 59

PoprzedniaNastępna

Wróć do W naszej pamięci

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość