close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Początki przygody na drodze, luźne gadki

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: Hawk1985 dodano: 29 maja 2016, 21:43

A ja kupiłem motocyklistę i nie przeczytałem, leży i się kurzy bo jestem osoba która niestety nie przepada za czytaniem _bezradny
Wolę czas spędzić w sposób który mi sprawia przyjemność niż zmuszać się do czegoś
Ehhh ale może pewnego dnia zmuszę się i przeczytam :roll:
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Hawk1985
Forumowicz
 
Posty: 1655
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:07
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: DL650 + F650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: Gixer dodano: 29 maja 2016, 21:44

Hawk1985 pisze:A ja kupiłem motocyklistę i nie przeczytałem, leży i się kurzy bo jestem osoba która niestety nie przepada za czytaniem _bezradny


widzę że nie jestem sama.. przeczytałam chyba z 15stron _bezradny i to tak że w sumie nic z niej nie wiem :mur:
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: jędrek dodano: 29 maja 2016, 21:47

Teraz jest slalom wolny slalom szybki przy prędkości 30km/h omijanie przeszkody raz z lewej raz z prawej 50km/h,5 razy ósemka ruszanie pod wzniesienie zatrzymanie na żądanie a wyprowadzenie motocykla z garażu na trzy razy :D
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: Gixer dodano: 29 maja 2016, 21:49

jędrek pisze:Teraz jest slalom wolny slalom szybki przy prędkości 30km/h omijanie przeszkody raz z lewej raz z prawej 50km/h,5 razy ósemka ruszanie pod wzniesienie zatrzymanie na żądanie a wyprowadzenie motocykla z garażu na trzy razy :D


najgorszy na początku jest slalom wolny ;) chyba najdłużej się z tym zmagałam na kursie :swir:
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: paweljunkers dodano: 30 maja 2016, 08:46

Dzieciak ściągnął mi motocykliste na pdf.Choć jestem dyslektykiem i skladanie literek mnie męczy to przeczytalem ją z przyjemnością.Są tam rzeczy,które "fizjologą"sie nie śniły-polecam!!!!!
Awatar użytkownika
paweljunkers
Forumowicz
 
Posty: 841
Rejestracja: 01 cze 2015, 22:57
Lokalizacja: kutno
Motocykl: Honda vt 600
Tel. kom.: 733162500
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: devdd dodano: 02 cze 2016, 22:04

pierwsze 3-4tys km to masakra, niby jechałem ale z duszą na ramieniu. Czuję, że największy progres osiągnąłem w ostatnim tysiącu kilometrów. Umiem się składać, potrafię manewrować między samochodami, umiem wyhamować w podbramkowej sytuacji. Każdy kolejny kilometr to coraz lepsze zrozumienie jak to wszystko działa. Trochę czasu to zajęło ale dopiero teraz sprawia satysfakcję, wcześniej satysfakcję wymieszaną z absurdalnym lękiem i przesadną ostrożnością - tak przesadną, że czasami powodowała nieciekawe momenty. Aż dziwne, że nie miałem ani jednego szlifa czy obcierki.
devdd
Forumowicz
 
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2015, 22:16
Motocykl: Benyco BR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: Mariuszz dodano: 02 cze 2016, 22:53

devdd pisze:pierwsze 3-4tys km to masakra, niby jechałem ale z duszą na ramieniu.


Chyba dobrze zacząłeś. Nie ma nic gorszego od nieuzasadnionej wiary we własne możliwości. Sam się boję tej chwili kiedy uznam że wiem, umiem, jestem dobry!
Awatar użytkownika
Mariuszz
Klubowicz
 
Posty: 1165
Rejestracja: 25 lis 2013, 09:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Motocykl: Suzuki DL 650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 58

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: Gryzli dodano: 21 kwie 2017, 20:09

Mnie się fajnie jeździło po Londynie, aż pewnego dnia busiarz wyjechał mi :lanie: kiedy poruszałem się na rondzie i miałem wywrotkę i delikatną obcierkę. _bezradny

Teraz w Polsce dopiero go uruchomiłem po kilkuletniej przerwie jazdy i powiem, że na przegląd jechałem tak z duszą na ramieniu _boisie ale z powrotem już przypomniałem sobie wszystko. :rad:
Gryzli
Forumowicz
 
Posty: 59
Rejestracja: 30 mar 2011, 00:51
Lokalizacja: Halinów
Motocykl: Pioneer Torro
Płeć: mężczyzna
Wiek: 52

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: artk2 dodano: 21 kwie 2017, 22:10

jędrek pisze:Teraz jest slalom wolny slalom szybki przy prędkości 30km/h omijanie przeszkody raz z lewej raz z prawej 50km/h,5 razy ósemka ruszanie pod wzniesienie zatrzymanie na żądanie a wyprowadzenie motocykla z garażu na trzy razy :D


I dlatego nie idę na A :mur:
Awatar użytkownika
artk2
Forumowicz
 
Posty: 237
Rejestracja: 01 sie 2014, 19:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Motocykl: Keeway Superlight 125 Starling
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: Początki przygody na drodze, luźne gadki

Postautor: Mist dodano: 21 kwie 2017, 22:15

artk2 pisze:
jędrek pisze:Teraz jest slalom wolny slalom szybki przy prędkości 30km/h omijanie przeszkody raz z lewej raz z prawej 50km/h,5 razy ósemka ruszanie pod wzniesienie zatrzymanie na żądanie a wyprowadzenie motocykla z garażu na trzy razy :D


I dlatego nie idę na A :mur:

E tam, wszystko jest dla ludzi, trzeba zacząć od prostego: wyprowadzania moto na trzy razy, nabrać wiary w siebie i dalej, pooooowooolutku... :D
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

PoprzedniaNastępna

Wróć do Motocykle 125 ccm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron