close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Opony Keeway Superlight fabryczne

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Gixer dodano: 27 paź 2020, 13:21

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem motocyklowym to bardzo serdecznie polecam ci mojego dobrego znajomego
Co prawda masz do nas 200 km ale uwierz że naprawdę warto przyjeżdżają ludzie z całej polski :) prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne ma wyjazdy na tory w celu nauki ,szkolenia na własnyn placu, na sucho na specjalnym symulatorze i zimą ma też szkolenia pitbike
Jeżeli masz facebooka sprawdź sobie kurekmotorsport-szkolenia motocyklowe :) ręczę własną ręką za jego kompetencje :)
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 27 paź 2020, 13:36

Gixer pisze:Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem motocyklowym to bardzo serdecznie polecam ci mojego dobrego znajomego
Co prawda masz do nas 200 km ale uwierz że naprawdę warto przyjeżdżają ludzie z całej polski :) prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne ma wyjazdy na tory w celu nauki ,szkolenia na własnyn placu, na sucho na specjalnym symulatorze i zimą ma też szkolenia pitbike
Jeżeli masz facebooka sprawdź sobie kurekmotorsport-szkolenia motocyklowe :) ręczę własną ręką za jego kompetencje :)


Dzięki sprawdzę - we Wrocławiu też mam parę szkół , jestem zainteresowany szkoleniami - tego chyba nigdy zbyt wiele / na wiosnę się wezmę :rad:
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 27 paź 2020, 13:52

Gixer pisze:Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem motocyklowym to bardzo serdecznie polecam ci mojego dobrego znajomego
Co prawda masz do nas 200 km ale uwierz że naprawdę warto przyjeżdżają ludzie z całej polski :) prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne ma wyjazdy na tory w celu nauki ,szkolenia na własnyn placu, na sucho na specjalnym symulatorze i zimą ma też szkolenia pitbike
Jeżeli masz facebooka sprawdź sobie kurekmotorsport-szkolenia motocyklowe :) ręczę własną ręką za jego kompetencje :)


Sprawdzałem - trochę daleko , to byłaby już wyprawa , 3 h autostradą, a wiadomo nią bym nie jechał to wyszło by z 5 h.
Daleko , musiałbym przyjechać i nocować , u siebie mam "motopomocnych.pl" i też opinie o nich są świetne i od nich zacznę.
Ale dzięki jak się przesiądę na motocykl który spokojnie wyprzedzi Tiry to może :) bo jak na razie nie wyskakuję na s-ki i autostrady żeby mnie nie obtrąbił duży transport dla mnie 80-90 km/h to kres moż :rotfl: liwości "ryżojadka"
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Gixer dodano: 27 paź 2020, 14:02

Możesz wpaść samochodem :) Michał wypożycza motocykle do szkoleń :)
Jeśli tylko będziesz miał ochote serdecznie zapraszamy :)
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: NIKT dodano: 27 paź 2020, 14:22

Po co tak namawiać na te opony ?

Zostało zadane pytanie i padły odpowiedzi na podstawie, których decyzja zapadła i należy ją uszanować.

Sam jeździłem na chińczykach 5 lat bo się dało i nie po to kupuje się nowe moto aby od razu wywalać 500+ na nowe opony...

Brat na chińskich zrobił 15tys + i się dało cały sezon nawet na -20.

Potem na innym moto na chińczykach się nie dało - może ze 100km i na olx trafiły..

Skoro właściciele Superlighta nie narzekają na właściwości jezdne seryjnych opon to po co kombinować ?

Jak te się zużyją to wtedy przyjdą nowe.
I nie na podstawie opinii a doświadczenia będzie okazja sobie wyrobić zdanie typu "czy markowe lepsze niż chińskie"

Ja po moich doświadczeniach z chińczykami podziękuję im dozgonnie :)

Ps. (Bez lizodupstwa) Ciuchy jak najbardziej pasują stylowo na to moto :D

Boso, ale w ostrogach
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1561
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Opony Keeway Superlight fabryczne

Postautor: Maciej71 dodano: 27 paź 2020, 14:35

NIKT pisze:Po co tak namawiać na te opony ?

Zostało zadane pytanie i padły odpowiedzi na podstawie, których decyzja zapadła i należy ją uszanować.

Sam jeździłem na chińczykach 5 lat bo się dało i nie po to kupuje się nowe moto aby od razu wywalać 500+ na nowe opony...

Brat na chińskich zrobił 15tys + i się dało cały sezon nawet na -20.

Potem na innym moto na chińczykach się nie dało - może ze 100km i na olx trafiły..

Skoro właściciele Superlighta nie narzekają na właściwości jezdne seryjnych opon to po co kombinować ?

Jak te się zużyją to wtedy przyjdą nowe.
I nie na podstawie opinii a doświadczenia będzie okazja sobie wyrobić zdanie typu "czy markowe lepsze niż chińskie"

Ja po moich doświadczeniach z chińczykami podziękuję im dozgonnie :)

Ps. (Bez lizodupstwa) Ciuchy jak najbardziej pasują stylowo na to moto :D

Boso, ale w ostrogach

:_hura: Dokładnie jest tak jak to ująłeś - pojeździmy zobaczymy
Awatar użytkownika
Maciej71
Forumowicz
 
Posty: 344
Rejestracja: 06 paź 2020, 23:39
Lokalizacja: Wrocław
Motocykl: Keeway Superlight 125
Tel. kom.: 692444938
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Poprzednia

Wróć do Motocykle 125 ccm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość