close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Problem z Bartonem Classic

Problem z Bartonem Classic

Postautor: maro32tevez dodano: 16 kwie 2022, 19:32

Witam. Jak w temacie, problem z Bartonem classic 125 na wtrysku. Silnik na niskich obrotach przy dodawaniu gazu dławi się. Zauważyłem też, że wtedy gdy zaczyna sie dławić to "strzela" powietrzem przez filtr powietrza. Zatkałem mu wlot powietrza do filtra i o dziwi silnik nie zgasł (a może te filtry są na tyle nie szczelne że nie zgaśnie]. Zauważyłem też pęknięcie na króćcu dolotowym przy łączeniu z cylindrem, a także szczeline pomiędzy tymi elementami i mam pytanie czy między cylindrem, a tym króćcem powinna być jakaś uszczelka, bo u mnie nie ma]. Czy może tu łapać tzw lewizne i przez to wariować? Dodam też, że po podłączeniu OBD2 wyświetla się błąd P0122 i check engine cały czas świeci. Patrzyłem po internecie, ale nigdze nie mogę znaleźć króćca który by wyglądał tak samo jak ten co u mnie jest [z dwóch końców wrzecionowaty kształt z dwoma otworami na śruby i u góry otwór na wtrysk]. Niestety nie ma na nim żadnych numerów, jest tylko napisane TZ. Dziękuje za uwage i pozdrawiam
maro32tevez
Forumowicz
 
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2021, 20:45
Motocykl: Barton Classic 125
Płeć: mężczyzna

Re: Problem z Bartonem Classic

Postautor: Damianos 980 dodano: 20 kwie 2022, 01:43

Jak nie ma uszczelki to dorobić, za przepustnicą nie może być żadnych nieszczelności.
Awatar użytkownika
Damianos 980
Forumowicz
 
Posty: 460
Rejestracja: 19 lut 2015, 16:19
Motocykl: Aprilia RX 125
Płeć: mężczyzna


Wróć do Motocykle 125 ccm

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości