close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Problem z serwisami.

Problem z serwisami.

Postautor: ryszardtuning dodano: 06 mar 2017, 09:50

Nie wiem czy to zauważyliście, ale byłem lub dzwoniłem do kilku serwisów motocyklowych na Pomorzu i widać wyrazną dyskryminację chińskiego sprzętu. Bez żadnych ceregieli oświadczają, że chinoli nie robią. Czy znacie i możecie polecić dobry i tani serwis w pomorskiem? Serwis Junaka na Cisowie jest koszmarnie drogi( wymiana oleju 100 zL- gdzie wlewają 1 litr z beczki ). Chciałbym pobawić się w jakiś tuning mojego Junaka, bo jestem ciężki i troszkę mocy by się przydało.
ryszardtuning
Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: 06 mar 2017, 08:50
Motocykl: JUNAK 125RS
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: Problem z serwisami.

Postautor: Nau dodano: 21 maja 2017, 13:57

Witam.
Dołączam się do pytania. Szukam dobrego serwisu w okolicach Bielska Białej. Doświadczyłem podobnych historii w stylu "chińskiego nie dotykam!" a mój serwisant od 2 lat nie może sobie poradzić z problemem w moim Superlighcie.
Nau
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 wrz 2015, 00:24
Motocykl: Keeway Superlight 125
Płeć: mężczyzna

Re: Problem z serwisami.

Postautor: Gixer dodano: 21 maja 2017, 14:44

Nau pisze:Witam.
Dołączam się do pytania. Szukam dobrego serwisu w okolicach Bielska Białej. Doświadczyłem podobnych historii w stylu "chińskiego nie dotykam!" a mój serwisant od 2 lat nie może sobie poradzić z problemem w moim Superlighcie.


Moto holik w Andrychowie ;) albo motoventura w kętach
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: Problem z serwisami.

Postautor: artk2 dodano: 21 maja 2017, 18:56

Nau pisze:Witam.
Dołączam się do pytania. Szukam dobrego serwisu w okolicach Bielska Białej. Doświadczyłem podobnych historii w stylu "chińskiego nie dotykam!" a mój serwisant od 2 lat nie może sobie poradzić z problemem w moim Superlighcie.


Polecam ten, bo sam tam robię mojego Superlight'a! Prowadzi ten salon/serwis jeden z braci Fuczików, znanych na Podbeskidziu motocrossowców.

http://sklep-motor.pl/serwis/

Handlują chińskimi sprzętami i serwisują. Miła, profesjonalna obsługa. Bez uwag.
Awatar użytkownika
artk2
Forumowicz
 
Posty: 237
Rejestracja: 01 sie 2014, 19:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Motocykl: Keeway Superlight 125 Starling
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: Problem z serwisami.

Postautor: Langer dodano: 09 lis 2021, 22:25

Problem zapewne leży w... kosztach. Przegląd czy serwis chińskich motocykli to koszty (części i czas) podobne jak tych znacznie droższych, ale klient chętnie zapłaciłby za niego znacznie mniej niż za motocykl markowy. Więc serwisy ,,markowe'' nie są chętne do obsługi ,,chińczyków'' których właściciele nie są skłonni zapłacić tyle ile płacą użytkownicy tych droższych pojazdów.
Langer
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2018, 21:25
Motocykl: Junak Jetmax 250, Aprilia 500
Tel. kom.: 607688451
Płeć: mężczyzna

Re: Problem z serwisami.

Postautor: beniamin82 dodano: 10 lis 2021, 14:41

Langer miło że się odzwałeś, rady techniczne dotyczące chińczyków będą mile widziane, ale....
Warto zacząć od napisania postu w powitalni!
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6680
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42


Wróć do Junak

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość