close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Keeway TX 125 Enduro - problemy

Re: Keeway TX 125 Enduro - problemy

Postautor: Adaś 125 dodano: 07 sty 2016, 17:11

Sorry ze post pod postem ale nie znalazłem opcji edytowania mojego wcześniejszego posta

Wyobraźcie sobie dostaje dzisiaj pismo od zastępcy dyrektora BDG Tarnów że podtrzymują swoje stanowisko czyli naprawili weź i spie*&^%$#
nic by mnie w tym nie zaskoczyło ale chamstwo ludzkie nie zna granic ów dyrektorek śmie twierdzić że pojazd otrzymałem w pełni wartościowy sprawny itd hmm no spoko z tym ze po przejechaniu pierwszych kilku km wróciłem wściekły do salonu i zgłosiłem temat sprzedawcy za każdym razem gwarancja była rozpatrywana pozytywnie szkoda że nie skutecznie wiec sami sobie zaprzeczają :mur: no bo na chłopski rozum jak by mi dali dobre a wrócił bym z krzywymi kołami no to temat prosty sam zepsułeś a skoro się godzą na naprawę to znaczy ze biorą winę na siebie

aha na jednoslad pl w moim temacie o TXie odezwał się gość który tez reklamował ale tylko przednie koło po za tym ma 5 tys przejechane i se chwali ciekawe czy naprawili mu za pierwszym razem czy się bujał jak ja

pffff :pliz: widzisz i nie GRZMISZ
Awatar użytkownika
Adaś 125
Forumowicz
 
Posty: 18
Rejestracja: 21 gru 2015, 17:19
Lokalizacja: Tarnów
Motocykl: Keeway TX 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Keeway TX 125 Enduro - problemy

Postautor: dylson dodano: 01 paź 2018, 19:26

Odgrzeję kotleta ale co tam :)
Po pełnym sezonie na TX mogę potwierdzić wszystkie wady przedstawione w tym temacie. Mój przypadek różni się tym że ja kupiłem używkę za 3500zl a nie nówkę za 7 czy 8tys. Adam a luzu na boki na tylnej zębatce nie miałeś? Jest to kolejny problem przewijający się na internecie i występuje też u mnie.
Motocykl dał mi całą masę frajdy i dzięki niemu zwiedziłem miejsca do których motocyklami szosowymi bym nie dojechał. Zrobiłem nim prawie 4tys km a w naprawy nie włożyłem zbyt wiele.
100zl regulacja gaźnika
30zl centrowanie koła - nie rozwiązało w pełni problemu, zapewne trzeba jeszcze wyważyć
To tyle, jednak jeśli zostanie ze mną na przyszły sezon niestety lista wydatków zwiększy się o:
-łańcuch (już mam 80zl did) + zębatki (pewnie też ok 80zl za dwie)
-uszczelniacze do lagów + olej (pewnie 50do 100zl)
-wyważenie koła (20zl?)
-luz na tylnej zębatce, podobno wystarczy wsadzić bardzo cienką podkładkę i po problemie (10zl?)
W sumie max 300zl a większość zrobię sam. Oczywiście są jeszcze rzeczy które chciałbym w nim zrobić np wymiana przedniej lampy która świeci tragicznie + inne liczniki bo te oryginalne są jednością z reflektorem to raz a dwa to są tak samo tragiczne jak lampa. Ale nie liczę tego bo to takie moje widzi mi się :)
Na Twoim miejscu usunął bym usterki sam a od serwisu żądał bym zwrotu kosztów.
dylson
Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:05
Motocykl: brak

Re: Keeway TX 125 Enduro - problemy

Postautor: jędrek dodano: 01 paź 2018, 20:09

Uszczelniacze do lag możesz kupić w sklepie z hydrauliką siłową lub z częściami do maszyn rolniczych i zamiast płacić czterdzieści parę złotych zapłacisz sześć złociszy :) a amortyzol to koszt jakieś jedenaście złociszy :)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1239
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Keeway TX 125 Enduro - problemy

Postautor: dylson dodano: 01 paź 2018, 20:27

jędrek pisze:Uszczelniacze do lag możesz kupić w sklepie z hydrauliką siłową lub z częściami do maszyn rolniczych i zamiast płacić czterdzieści parę złotych zapłacisz sześć złociszy :) a amortyzol to koszt jakieś jedenaście złociszy :)

Jak najwięcej takich informacji :) Przy chińczykach jest trochę roboty ale w większości nie są to usterki które unieruchomią motocykl a koszt naprawy przeważnie mały :)
dylson
Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:05
Motocykl: brak

Poprzednia

Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości