close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Moj KSL

Re: Moj KSL

Postautor: Jaremas dodano: 13 mar 2018, 14:54

Witam,
Skoro już o śrubach i nakrętkach, to mam pytanie dotyczące wymiany oleju w KSL-u.
Temat był już wielokrotnie poruszany, lecz nie znalazłem zdjęcia silnika (silnik KSL) ze wskazaniem co odkręcić,
gdzie spust oleju, a gdzie kryje się filterek (sitko) olejowe. Zależy mi na takim "łopatologicznym" :) wskazaniu
nie budzącym wątpliwości czy akurat odkręcamy właściwą śrubę.
Za możliwość takiej podpowiedzi i garść dobrych rad będę ogromnie wdzięczny i już teraz z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Jaremas
Jaremas
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2016, 18:27
Motocykl: Keeway Superlight
Płeć: mężczyzna

Re: Moj KSL

Postautor: PrzemekGreen dodano: 14 mar 2018, 01:28

Tak lopatologicznie to moze poprostu zapytaj jakiegos motocykliste znajomego i ci pokarze. To bardzo proste.

Cos znalazlem na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=nDyb_DphY9k
PrzemekGreen
Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:19
Lokalizacja: Londyn
Motocykl: Keeway Superlight 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 47

Poprzednia

Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron