close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

KSL 125 żywotność

KSL 125 żywotność

Postautor: pawelpluta dodano: 20 maja 2019, 10:42

Witam

Od 3 tygodni jestem posiadaczem nowego Keeway Superlight 125. Maj był deszczowy, okazji do jazdy nie było za dużo a mimo to przejechałem już nim 750km. Pytanie do użytkowników, którzy już dłużej użytkują KSL- jaka jest żywotność tych silinków przy normalnym użytkowaniu i serwisowaniu ? I ogólnie czego się spodziewać jeśli chodzi o ewentualne koszty naprawy które się najczęściej pojawiają w tym modelu ? O ile oczywiście takie są...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawelpluta
Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:12
Motocykl: Keeway Superlight 125
Płeć: mężczyzna

Re: KSL 125 żywotność

Postautor: jacek.rc dodano: 20 maja 2019, 15:43

Swój silnik rozebrałem po przejechaniu 50k i w środku jak nowy . Przy okazji rozbiórki wymieniłem łożyska ,ale stare były ok .Koszt nowych około 70 zł .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna


Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość