close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

KSL problem po dzwonje

KSL problem po dzwonje

Postautor: mr999 dodano: 06 cze 2019, 17:17

Cześć wszystkim, niestety ostatnio miałem nie ciekawy wypadek na swoim KSL, auto uderzyło w moją lewą stronę i odbiło w auto po prawej stronie i tak kilka razy jeszcze się odbijalem pomiędzy nimi... Po wszystkim po za polamana owiewka i kuframi oraz lekko wygiętym gmolem niby wszystko ok. Jak już doszedłem do siebie postanowiłem przejechać się kawałek i niestety po puszczeniu kierownicy moto ściąga w prawo i mam trochę uczucie, że kierownica jest teraz bardzo czuła na każdy ruch. Pytanie teraz gdzie szukać przyczyny, jak to sprawdzić co jest nie tak??

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
mr999
Forumowicz
 
Posty: 83
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:12
Motocykl: keeway
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31

Re: KSL problem po dzwonje

Postautor: grzechu78 dodano: 06 cze 2019, 19:43

Sprawdź lagi, czy nie pokrzywione, potem wahacz, a jak nadal nic to rama do przeglądu.
Pozdrawiam,
Grzesiek
Awatar użytkownika
grzechu78
Forumowicz
 
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2014, 14:14
Lokalizacja: Szczecin
Motocykl: MG V7 III Special
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 7717844
Wiek: 46

Re: KSL problem po dzwonje

Postautor: NIKT dodano: 07 cze 2019, 15:31

Obstawiam to co Grzesiek pisze. Zobacz nawet czy lagi Ci wystają na półce na taką samą wysokość.

Może przy takim "telepaniu" tylne koło Ci się lekko przestawiło na piaście ? Sprawdź sobie suwmiarką czy śruby wystają identycznie.
Jak uda Ci się odciążyć moto to zobacz czy wahacz tylny ma luz / lata na boki - może łożyska w wahaczu nie wytrzymały.
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: KSL problem po dzwonje

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 07 cze 2019, 17:28

mr999 pisze:lekko wygiętym gmolem niby wszystko ok. Jak już doszedłem do siebie postanowiłem przejechać się kawałek i niestety po puszczeniu kierownicy moto ściąga

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Sprawdź ramę gmol mógł ją pociągnąć za sobą.
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70


Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron