close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Czujnik stopki bocznej KSL

Re: Czujnik stopki bocznej KSL

Postautor: Lucky Luke dodano: 11 lip 2019, 22:43

zibias pisze:
Lucky Luke pisze:
mr999 pisze:Cześć wszystkim,
czy ktoś z Was może zdejmował czujnik stopki bocznej tak aby można było odpalić moto w rozłożonej pozycji?


Generalnie to w KSL jest centralna stopa, stawiasz odpalasz i za chwilę jedziesz. Silowalem się ale po wskazowkach kolegów m.in Jędrek jak nie szarpać kierownicy stawianie na centralnej jest ..... łatwe.
To ja poproszę o przekazanie tej wiedzy innym:) Też używam stopki centralnej przyda rozpoczęciem jazdy do rozgrzania silnika. Jak go stawiać?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Juz to czynię Ja u siebie żeby postawić na stopkę centralną łapałem kierownicę oburącz i z pełną parą ciągnąłem motocykl do tyłu oczywiście naszarpałem się i tyle ...... Natomiast najlepiej stanąć na ten dżingiel od centralnej złapać z tyłu motocykl przy fotelu prawą ręką lewą rękę trzymasz kierownicę i podnosisz motocykl i chwila moment stoi
Lucky Luke
Lucky Luke
Klubowicz
 
Posty: 229
Rejestracja: 19 sie 2015, 00:46
Lokalizacja: Radzymin
Motocykl: SuperLight, Benelli TRK, GSX-R
Płeć: mężczyzna

Re: Czujnik stopki bocznej KSL

Postautor: ktoś ŁDZ dodano: 12 lip 2019, 19:03

Lucky Luke pisze:
Juz to czynię Ja u siebie żeby postawić na stopkę centralną łapałem kierownicę oburącz i z pełną parą ciągnąłem motocykl do tyłu oczywiście naszarpałem się i tyle ...... Natomiast najlepiej stanąć na ten dżingiel od centralnej złapać z tyłu motocykl przy fotelu prawą ręką lewą rękę trzymasz kierownicę i podnosisz motocykl i chwila moment stoi


Powiem że w Zipp VZ 2 robię tak samo i motocykl lekko, sam staje na centralnej. Bez szarpania się.

Wysłane z telefonA
Pozdro Robert.
Awatar użytkownika
ktoś ŁDZ
Forumowicz
 
Posty: 168
Rejestracja: 12 mar 2015, 11:00
Motocykl: Zipp VZ-2
Płeć: mężczyzna

Re: Czujnik stopki bocznej KSL

Postautor: mr999 dodano: 14 lip 2019, 10:32

NIKT pisze:a czujnik wyeliminowałeś ? :P

Jeszcze tego nie zrobiłem bo cierpię na dolegliwy brak czasu ^^ ale ale mam nadzieję, że już niebawem :)
mr999
Forumowicz
 
Posty: 83
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:12
Motocykl: keeway
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31

Poprzednia

Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron