close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Linka gazu KSL

Linka gazu KSL

Postautor: mr999 dodano: 07 sie 2019, 20:04

Cześć, dzisiaj niestety zerwała mi się linka gazu dość daleko od domu i na dodatek w deszczu ( całe szczęście miałem zestaw do naprawy linek) i pytanie teraz gdzie mogę dostać taką linkę?? Szukam w internetach i szukam ale niestety coś znaleźć nie mogę bo jak jest już to oczywiście "niedostępna".....będę wdzięczny za pomoc.
mr999
Forumowicz
 
Posty: 83
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:12
Motocykl: keeway
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31

Re: Linka gazu KSL

Postautor: NIKT dodano: 07 sie 2019, 23:01

W Łodzi mamy kolesia, który dorabia linki pod wymiar jeśli tylko dostarczysz mu pancerz i stara linkę. Ok 40 zł bierze za linkę z kwasowki (nie z nierdzewki a ocynkowane porzucił bo ocynk schodził i linki korodowaly).
Może u siebie w okolicy masz podobnego ?

Brat dorabiał tak linkę sprzęgła i śmiga jak należy :)

Boso, ale w ostrogach
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Linka gazu KSL

Postautor: joanna1684 dodano: 08 sie 2019, 10:56

iść ze starą linką do sklepu z częściami
joanna1684
Forumowicz
 
Posty: 198
Rejestracja: 15 mar 2015, 00:53
Lokalizacja: DDZ
Motocykl: Keeway, Piaggio MP3 500
Płeć: kobieta

Re: Linka gazu KSL

Postautor: mr999 dodano: 09 sie 2019, 17:53

Udało mi się znaleźć w sklepie internetowym, całkiem sporo części mają https://krakowparts.pl/keeway-Superligh ... I-Euro4-pl
nie wszystko jest dostępne co prawda ale po kontakcie ze sklepem okazuje się, że jednak mają dane części lub niebawem będą dostępne :)
mr999
Forumowicz
 
Posty: 83
Rejestracja: 27 maja 2018, 21:12
Motocykl: keeway
Płeć: mężczyzna
Wiek: 31


Wróć do Keeway

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość