Jazda na długich!

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Jazda na długich!

Postautor: herrmannek dodano: 18 cze 2008, 21:12

Mówię z perspektywy mojej puszki... Nie róbcie tego... Nawet w słoneczny dzień walą po oczach i nie da się ocenić ani odległości ani szybkości takiego moto... Zwykła lampka wystarcza w zupełności...
herrmannek
 

Jazda na długich!

Postautor: Luca dodano: 23 cze 2008, 12:57

Też jestem z tego zdania, że jak mnie ktoś nie widzi to i tak mnie nie zauważy gdy będę miał długie włączone. Zwłaszcza teraz jak samochody jeżdzą cały czas na światłach to dużo trudniej wyłonić motocyklistę z tłumu. Jadący motocykl na długich niby szybciej można zobaczyć ale znowu oślepia i stwarza niebezpieczeństo dla innych. Lepiej zgodnie z przepisami bo w razie co powiedzą, że motocykl oślepił i wina nasza. Trzeba zakładać, że nas nie widzą i tak jeździć.
Lekturka o tym jaki to świetny pomysł jazdy cały czas na światłach dla samochodów i o tym jak to nam motocyklistom się pogorszyło bezpieczeństwo na drodze. http://bezswiatel.4.pl/
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Jazda na długich!

Postautor: herrmannek dodano: 23 cze 2008, 19:07

Dzięki. Bardzo dobra strona!
herrmannek
 


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość