close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: beniamin82 dodano: 22 sty 2018, 20:12

Morph pisze:
beniamin82 pisze:...W wyprzedaży rocznika...

A co to za różnica ,motocykl jest nowy i nieużywany


Ano taka że za rok może i Benelli TRK będzie z wyprzedaży rocznika, nie wiem, za 19tyś?
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Morph dodano: 22 sty 2018, 20:22

A dlaczego za rok ?? Przecież Benelli był już w sprzedaży w 2017 ,to dlaczego nie może być wyprzedaży rocznika _bezradny No chyba ,że się mylę ,to OK. I żeby nie było wcale nie mówię ,że Benelli to złe moto ,uważam tylko ,że na chwilę obecną za drogie _bezradny
Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać
Obrazek
Klaustrofobia to lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami. Na przykład , gdy idę do monopolowego boję się, że będzie zamknięty.
Awatar użytkownika
Morph
Klubowicz
 
Posty: 1744
Rejestracja: 18 maja 2013, 17:39
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Romet R250 / Honda CBF600s
Płeć: mężczyzna
Wiek: 53

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: eNgine dodano: 22 sty 2018, 22:05

Morph pisze:A dlaczego za rok ?? Przecież Benelli był już w sprzedaży w 2017 ,to dlaczego nie może być wyprzedaży rocznika _bezradny No chyba ,że się mylę ,to OK. I żeby nie było wcale nie mówię ,że Benelli to złe moto ,uważam tylko ,że na chwilę obecną za drogie _bezradny

Bo może wszystkie z rocznika 2017 się sprzedały? Ja również jako właściciel Hondy powiem, że dla mnie wybór i dopłacenie do Hondy nie jest oczywiste. Benelli na chwilę obecną ciężko cokolwiek zarzucić, na nasz rynek dopiero wchodzą, a wszyscy już je skreślają. Motocykl jest cięższy i się w teren za bardzo nie nadaje, podobnie jak i CB500X. Użytkownicy większych Hond za to traktują z uśmiechem całą serię CB500 jako motocykle dla biedoty (skoro cena niska to i jakość).
Awatar użytkownika
eNgine
Sympatyk
 
Posty: 923
Rejestracja: 05 kwie 2009, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Honda NC700XA
Tel. kom.: 503365832
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Snajper dodano: 22 sty 2018, 22:40

Nie każdy marzy o jeździe w terenie. Mnie TRK się podoba. Jeśli faktycznie Benelli zakotwiczy się na naszym rynku, i nie będzie z nim takich problemów jak z Rometem (tutaj zgadzam się z Morphem) to ja osobiście wybrałbym TRK. Jestem biedotą ;) i mimo większej masy motocykla przy mim wzroście wolałbym zaoszczędzić pieniądze, mieć bardziej turystyczny motocykl, mimo całej sympatii do Hondy.
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: mlynaszz dodano: 22 sty 2018, 23:06

W najnowszym "Motocyklu" jest ponoć porównanie TRK z Hondą. Nie czytałem jeszcze, widziałem tylko zajawkę na FB Benelli. No i komentarze pod postem, po których znam już werdykt ;)
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3088
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 22 sty 2018, 23:18

eNgine pisze: Użytkownicy większych Hond za to traktują z uśmiechem całą serię CB500 jako motocykle dla biedoty (skoro cena niska to i jakość).

Przepraszam bardzo ale użytkownicy większych Hond mają je w większości w leasingu i nic przy nich nie potrafią zrobić a na ich "szerokość" muszą zarobić ich niedopłacani pracownicy. Ja bym się na ich zdaniu nie podpierał w wydawaniu ocen. Jadąc do Gib na zlot mieliśmy "zaszczyt" zapoznać się z Harlejowcami- leasingowymi w zwykłych jeansach i tenisówkach :D ale rozpoznali bezbłędnie pochodzenie Viatora i próbowali pokazać swoją "wyższość" nad nami. Zapytałem jednego z nich: dlaczego nie weżmiecie ciuchów w leasing? Bo nawet głupio wyglądacie a i chyba zimno. Wymiękł.
Koszt "motocyklowania" to nie tylko cena motocykla :D dobrze o tym wszyscy wiecie i pomału kończy się "tania chińszczyzna" a w cenie są umiejętności serwisowania we własnym zakresie. Pozostaje jeszcze kwestia wyposażenia motocykla i motocyklisty co na to użytkownicy większych Hond? ;p czy ich firmy to "uniosą"?
Podoba mi się postawa Krysza :oklasky:
krysz pisze: mam i Keewaya i Hondę i... oba chwalę. A serwis mam na miejscu

Jeszcze ostatnie pytanie "biedota" zależy od wysokości dochodu, czy od sposobu gospodarowania zasobami? :D
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: arszenik dodano: 22 sty 2018, 23:24

Witam, to może i ja dorzucę swoje 3 grosze, jako że też drążyłem trochę ten temat, bo chodzi mi po głowie coby zmienić motór na coś bardziej turystycznego...
Uprzedzam będę mówił o swoich subiektywnych odczuciach.
Przysiadałem się i do Benka i do Hondy. CB500x w porównaniu z Trk502 jest filigranowa, prędzej porównałbym Benelli'ego z NC750x. Mówię o wielkości motocykla, nie o mocy i silnikach. W salonie Hondy po dłuższej pogawędce facet powiedział, że może mi sprzedać NC750X gołą i wesołą z 2017 rocznika za 28000 zł. Benelli ma gmole, wyższą szybkę, stelaże do sakw, bagażnik tylny, handbary i może coś tam jeszcze więcej. Nawet nie pytałem ile to u Hondy kosztuje, po tym jak sprzedawca zaczął mi zachwalać kufry do NC750X, które można zamontować bez dodatkowych stelaży, za drobniutkie (chyba, coś około) 8000 zeta :_hura:
...a tak na marginesie, to tenże mój brat nabył właśnie (za mniej więcej te piniądze, co nowy Benelli), pięcioletniego F800GS (cytat): "... model F800GS otrzymał przede wszystkim poprawioną stylizację, ale także rozbudowany pakiet elektroniki, obejmujący ESA, ABS, ASC, możliwością mapowania silnika na paliwo 91 oktanowe i mnóstwem dodatków uprzyjemniających dalsze i bliższe podróżowanie....". No i bądź tu człowieku mądry.... _bezradny
Benkiem bardzo jaraja się Włosi i nawet podobno nieźle się tam sprzedaje ... no ale to ich marka... to tak jakby u nas zaczęli wreszcie produkować nową Syreknkę... nie byłoby ważne, że przy pomocy chińskiego kapitału...
Może trzeba poczekać z tym Benkiem jeszcze rok i zobaczymy, czy pojawi się wersja 750ccm, a może zaczną się używki z Włoch i Francji :D ( już jakieś wyczaiłem na autoscout24 ...tylko czekać jak nasi handlarze wyczują biznes ;) )

Tak się zastanawiam i zastanawiam... ale pewnie skończy się jak zwykle, czyli będę dojeżdżał prawie pełnoletniego trampka po starszym bracie _bezradny
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: beniamin82 dodano: 23 sty 2018, 11:57

Loncin DS8, z silnikiem BMW 650GS.Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: robson dodano: 23 sty 2018, 13:05

Już go rozpracowują gdzie potrzeba http://advrider.com/index.php?threads/l ... e.1261734/

fajny nawet
robson
Forumowicz
 
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2016, 16:24
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Motocykl: Romet Z175 x2
Płeć: mężczyzna

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Snajper dodano: 23 sty 2018, 20:00

Fajny, chętnie bym się przysiadł do niego :D
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron