close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Części do Senke

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Części do Senke

Postautor: Pasti dodano: 12 wrz 2008, 13:55

Pierwszy post na forum, więc witam wszystkich serdecznie. :))

Już od dłuższego czasu choruję na instalację migaczy w owiewce . W owiewce Z125 są już nawet gniazda na żarówki, jednak po takiej przeróbce efekt migania jest słabo widoczny . Jako, że Z125 to SENKE produkowana dla rometa szukałem części SENKE, jednak ich nie znalazłem. W chińczyku wyglada to nieźle:

Obrazek

Wie ktoś gdzie mogę to takie migacze/owiewkę dostać? Prosze o linki(nawet zagraniczne strony) bądź informacje jeśli ktos ma do nich dostęp. Szukam serwisu z częściami do SENKE(najprawdopodbniej taki by mi to sprowadził).

pozdrawiam Pasti
Pasti
 

Części do Senke

Postautor: przemono dodano: 12 wrz 2008, 22:37

witaj szukałeś i nie znalazłeś bo ciężko z częściami do SENKE , szukaj w Romet albo na allegro do chinoli - /podobnych /porodukcja ta sama tylko nazwami się różnią. POzdrawiam
Awatar użytkownika
przemono
Sympatyk
 
Posty: 171
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25
Lokalizacja: Oborniki ko?o Poznania
Motocykl: ROMET R 150
Tel. kom.: 697010223

Części do Senke

Postautor: Pasti dodano: 13 wrz 2008, 12:27

Romet tego nie ma. W ich folderze reklamowym z '07 roku jest Z'tka z gmolami, innym wydechem, kołami oraz miagaczami(!) w owiewce! Dzwoniłem do nich to koleś mi powiedział, że to był tylko 1 egzemplarz i tylko do tej jednej foty :( .
Pasti
 

Części do Senke

Postautor: Pasti dodano: 04 lis 2008, 23:26

A części do lifanaów w Polsce dostanę? Bo niektóre elementy są kompatybilne do senke.
Pasti
 


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron