close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Ciuchy na motocykl

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 31 sty 2009, 15:43

No i skóra przestaje oddychać:)

Ja używam zgodnie z zaleceniami znajomego szewca pasty Buwi - i nie narzekam. Jak buty dobrze wypastowane woda też ich nie tyka.
scOti
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: Lupus dodano: 31 sty 2009, 17:12

A ja jadę 22 lutego na oldtimer bazar w celu zakupu jakieś kurtki skórzanej 500 zł mam to musi wystarczyć
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1277
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Ciuchy na motocykl

Postautor: herrmannek dodano: 31 sty 2009, 18:29

scOti pisze:No i skóra przestaje oddychać:)

Ja używam zgodnie z zaleceniami znajomego szewca pasty Buwi - i nie narzekam. Jak buty dobrze wypastowane woda też ich nie tyka.

gruba skóra i oddychanie to mit :) a pasta to jednak tylko cienka warstwa na powierzchni buta, chwila na mokrym i skóra ciągnie wodę jak chce.... zresztą każdemu co mu działa. sposobów jest pewnie tyle ile ludzi.
herrmannek
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: LEFTHANDY dodano: 01 lut 2009, 00:15

Ja z ciuchów mam tylko buty "Highway 1" na rzepy z usztywnieniami na piszczel, rękawiczki bez palców też Highwaya. No i starą skórzaną kurtkę, w której chodziłem jeszcze w liceum. Na razie to mi musi wystarczyć.
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 01 lut 2009, 00:21

i jak sie spisuja ich rzeczy? myslalem o tych rekawiczkach - o ich kupnie.

swoja droga podbicia do butow to tani interes - u szewca 10-15 zl, ja zamowilem zabki na allegro i robilem sam..
scOti
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: Largo dodano: 01 lut 2009, 00:28

ja tam wolę mieć gumę pod spodem, bo kto wie, kiedy przyczepność zawiedzie, a przyzwyczaiłem się do moich zębów i nawet je troszkę polubiłem ;)
Poza tym i tak większość czasu, kiedy mam te buty na nogach, spoczywają ona na podnóżkach motocykla :]
Largo
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 01 lut 2009, 02:58

Largo, podbicia nie są na tyle duże by stracić przyczepność. Zamocowane są w takich miejscach by uniknąć ścierania gumy na rantach - tył i przód ściera się przy chodzeniu, tyl niestety bardziej - wiec stwierdziłem ze przy jeździe - a właściwie hamowaniu, będzie zdzierać sie jeszcze bardziej.
scOti
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: andrzej dodano: 01 lut 2009, 11:46

Lupus pisze:A ja jadę 22 lutego na oldtimer bazar w celu zakupu jakieś kurtki skórzanej 500 zł mam to musi wystarczyć



Śmiało za tą cenę kupisz fajną kurteczkę.
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Ciuchy na motocykl

Postautor: herrmannek dodano: 01 lut 2009, 11:55

scOti pisze:Largo, podbicia nie są na tyle duże by stracić przyczepność. Zamocowane są w takich miejscach by uniknąć ścierania gumy na rantach - tył i przód ściera się przy chodzeniu, tyl niestety bardziej - wiec stwierdziłem ze przy jeździe - a właściwie hamowaniu, będzie zdzierać sie jeszcze bardziej.


Co wy chłopaki butami hamujecie? Ja wyciągam i kładę stopę(lewą) na ziemi jak wiem , że nie będę jej musiał już podnosić(ostatnie 30cm przed zahamowaniem)... Nic mi się nie ściera...
herrmannek
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 01 lut 2009, 12:04

herrmannek pisze:
scOti pisze:Largo, podbicia nie są na tyle duże by stracić przyczepność. Zamocowane są w takich miejscach by uniknąć ścierania gumy na rantach - tył i przód ściera się przy chodzeniu, tyl niestety bardziej - wiec stwierdziłem ze przy jeździe - a właściwie hamowaniu, będzie zdzierać sie jeszcze bardziej.


Co wy chłopaki butami hamujecie? Ja wyciągam i kładę stopę(lewą) na ziemi jak wiem , że nie będę jej musiał już podnosić(ostatnie 30cm przed zahamowaniem)... Nic mi się nie ściera...



Jak Flinstonowie :) oj bez przesady. Ja glownie jezdzilem z plecaczkiem, to calkiem inaczej moto sie prowadzi i zatrzymuje.

Buty swoje kosztowaly, i jak moge przedluzyc ich zywot to czemu nie.
scOti
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron