close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Ciuchy na motocykl

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Ciuchy na motocykl

Postautor: Largo dodano: 15 paź 2008, 20:56

Ja kupiłem ten zestaw:
[img]
http://s64.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx ... d=23709860[/img]
Kurtka ramoneska (z wypinanym ocieplaczem)

Obrazek
Spodnie sznurowane

Obrazek
Kamizelka z nadrukiem

Obrazek
Te buty chyba wszyscy poznają ;)

Kupiłem tez zwykły pas nerkowy Buse Taslan za 70zł, ale w planach jest skórzany - typowo na choppera. Może na wiosnę :roll:
Co do spodni to wziąłem najmniejszy rozmiar - 32 , który miał mieć w pasie 88cm. ma chyba więcej... Ja mam w pasie 81cm - czyli sporo różnicy. Będzie trzeba jakiś dobry pasek sobie sprawić :/
Largo
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 15 paź 2008, 21:01

Largo te buty nie sa za masywne? ja chyba 45-47 musze kupić wiec obawiam się ze zaaaaa masywne beda ;/

a wyprzedze czyjes pytanie, buty to: Highway Chopper 1, cena ~270zł

btw pas nerkowy kupiłem taki, ze wzgledu na cene:
http://allegro.pl/item457929769_nowy_pa ... _tani.html

ale planuje kupić:
http://allegro.pl/item458247944_pas_ner ... motor.html

ze skóry - wydaje się solidny; dobre zapięcie i jezyk na nerki dosc duzy
scOti
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: mlynaszz dodano: 16 paź 2008, 10:16

Largo pisze:
... Ja mam w pasie 81cm - czyli sporo różnicy. Będzie trzeba jakiś dobry pasek sobie sprawić :/

:swir: Oooo Mamo....kiedy ja miałem 81 w pasie??? juz nie pamiętam :))
Tu ciekawostka. Potoczny obraz choperowca, harleyowca to gościu z solidnym mięśniem piwnym. Przeglądając oferty skórzanych spodni na Allegro spotkać można głównie rozmiary zbliżone do Largo, a nic, albo niewiele dla bardziej "umieśnionego" :chopper2: :wrr:
Kupując motor wypstrykałem się z kasy i teraz pomału sztukuję wszystko co niezbędne, kurtkę kupiłem tekstylną, spodnie niedawno też tekstylne i sobie chwalę :] Śmigając ostatnimi dniami nie czułem żadnego chłodu!!! A skórę sobie kupię używaną na ewentualne krótkie wypady i lansowanie się po wsiach i miasteczkach :)) A i jeszcze myślę nad pełnym kaskiem na chłodniejsze dni, bo w tym co mam to wiuwa po szczęce :cold:
Awatar użytkownika
mlynaszz
Zarząd KCM
 
Posty: 3088
Rejestracja: 08 sie 2008, 07:22
Lokalizacja: Bydgoszcz
Motocykl: CHN->JP->I->GB->JP
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Ciuchy na motocykl

Postautor: Largo dodano: 16 paź 2008, 16:22

mlynaszz pisze:Przeglądając oferty skórzanych spodni na Allegro spotkać można głównie rozmiary zbliżone do Largo, a nic, albo niewiele dla bardziej "umięśnionego" :chopper2: :wrr:


Żartujesz??? Ja wszystkie spodnie jaki znalazłem to były duże rozmiary! Nic na mnie! Te spodnie, które teraz doszły lecą mi z tyłka! ;p Musze kupić jakiś mocny pas skórzany, żeby to jakoś wyglądało i przede wszystkim nadawało się do użycia _bezradny

Co da pasa skórzanego to też planuje kupić dokładnie ten sam skórzany model, ale chyba dopiero na wiosnę, żeby było na zlot ;p Póki co muszę całą kasę pchać w ściąganie książek z USA do pisania pracy licencjackiej - a to trochę mnie kosztuje :/
Czy buty są zbyt masywne... Nie powiedziałbym. Są trochę duże, ale bez przesady. Wcale źle się w nich nie chodzi. Tylko nie bierzcie większych rozmiarów od tych, które podają w rozmiarówce! Ja wziąłem 45, bo mam nogę 29. Wziąłem według rozmiaru i są chyba troszkę za luźne. Na lato kpię sobie taki półbuty skórzane na choppera, więc nie będę nogi kisił ;p
Largo
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 16 paź 2008, 21:58

Largo pisze:
mlynaszz pisze:Przeglądając oferty skórzanych spodni na Allegro spotkać można głównie rozmiary zbliżone do Largo, a nic, albo niewiele dla bardziej "umięśnionego" :chopper2: :wrr:


Żartujesz??? Ja wszystkie spodnie jaki znalazłem to były duże rozmiary! Nic na mnie! Te spodnie, które teraz doszły lecą mi z tyłka! ;p Musze kupić jakiś mocny pas skórzany, żeby to jakoś wyglądało i przede wszystkim nadawało się do użycia _bezradny

Co da pasa skórzanego to też planuje kupić dokładnie ten sam skórzany model, ale chyba dopiero na wiosnę, żeby było na zlot ;p Póki co muszę całą kasę pchać w ściąganie książek z USA do pisania pracy licencjackiej - a to trochę mnie kosztuje :/
Czy buty są zbyt masywne... Nie powiedziałbym. Są trochę duże, ale bez przesady. Wcale źle się w nich nie chodzi. Tylko nie bierzcie większych rozmiarów od tych, które podają w rozmiarówce! Ja wziąłem 45, bo mam nogę 29. Wziąłem według rozmiaru i są chyba troszkę za luźne. Na lato kpię sobie taki półbuty skórzane na choppera, więc nie będę nogi kisił ;p



jaki temat licki?

no ja dzis w Deichmann widziałęm dość fajne:
Obrazek

89zł tyle że to nie jest skora ani skóra ekologiczna tylko zwykłe tworzywo sztuczne
scOti
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: Largo dodano: 17 paź 2008, 00:20

Temat pracy to najprawdopodobniej "Harley Davidson as a symbol of freedom", ale to jeszcze nie jest do końca pewne. Wiem, że chcę zahaczyć o motocykle w mojej pracy, ale czy poświęcę im całą pracę to się jeszcze okaże...

Co do butów to ja oglądam takie:

Obrazek

lub te:

Obrazek

Ale jeszcze do lata mam czas :]
Largo
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 17 paź 2008, 00:30

tak tak te tez widziałem i nad tymi 1 mocno sie zastanawiam.

To co Ty kończysz?:) anglistyke?
scOti
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: Largo dodano: 17 paź 2008, 00:45

A ja chyba bardziej nad tymi drugimi, choć najlepiej byłoby je połączyć :] Tak, kończę anglistykę :D A przynajmniej takie mam plany ;p
Largo
 

Ciuchy na motocykl

Postautor: andrzej dodano: 17 paź 2008, 16:49

scOti pisze:no ja dzis w Deichmann widziałęm dość fajne:
89zł tyle że to nie jest skora ani skóra ekologiczna tylko zwykłe tworzywo sztuczne



Grzeno ma takie. Może coś sie wypowie na ich temat.
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Ciuchy na motocykl

Postautor: scOti dodano: 17 paź 2008, 20:29

o dobrze wiedzieć, bo chciałem kupić ale zmartwiło mnie to tworzywo, a dośc wygodne były.

Grzeno - jak tam buty?:)
scOti
 

Następna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości