close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Ciuchy na motocykl

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: garfik dodano: 08 maja 2016, 21:06

Dyziek76 pisze:Zbroja? Choc ja bym sie nie zdecydowal

No, na mojej 125-ce w zbroi czułbym się jak ratlerek w kagańcu od rottweilera :D
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: garfik dodano: 10 maja 2016, 11:29

Zrobiłem wywiad po okolicy i niestety sklepu z Modeką nie mam. Natomiast, w sklepie "za rogiem" są kurtki Adrenaline Mesh RS. Zna ktoś?
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: vexus dodano: 10 maja 2016, 11:51

Adrenaline mam i że swojej strony polecam :-)

Wysłane z mojego Lenovo TAB S8-50L przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
vexus
Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: 18 kwie 2016, 16:17
Motocykl: keeway superlight 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: Hawk1985 dodano: 10 maja 2016, 12:29

Moją kurtkę "warstwową" Ci wkleiłem, ale 4Biker ma jeszcze wersję tylko na lato (jak taka wielozadaniowa by Ci nie odpowiadała).
http://4biker.pl/ofert/kurtki/kurtki-tekstylne/mesh-2/ w Warszawie mają sklep jakby co.
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Hawk1985
Forumowicz
 
Posty: 1653
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:07
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: DL650 + F650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: garfik dodano: 10 maja 2016, 12:43

No właśnie mi chodzi o takie coś na 125 na miejskie upały. Jesienno-wiosenno-deszczowe kurtki mam.
A teraz mam zagwozdkę, bo ten 4Biker i ładny, i tańszy od Adrenaline... Rundka sklepowa (czyli coś, czego nie cierpię) mnie czeka :D
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: Snajper dodano: 10 maja 2016, 14:12

garfik pisze:Zrobiłem wywiad po okolicy i niestety sklepu z Modeką nie mam. Natomiast, w sklepie "za rogiem" są kurtki Adrenaline Mesh RS. Zna ktoś?



A propos Modelki - mam od tej firmy przeciwdeszczówkę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale ochraniacze na buty mają wielki napis "Modelka" - niby nazwa firmy, ale facet z takim napisem wygląda trochę "żenua" ;) :)
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: garfik dodano: 10 maja 2016, 14:43

Snajper pisze:A propos Modelki - mam od tej firmy przeciwdeszczówkę. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, ale ochraniacze na buty mają wielki napis "Modelka" - niby nazwa firmy, ale facet z takim napisem wygląda trochę "żenua" ;) :)

Modelka, z "L"? ;p
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: Lupus dodano: 10 maja 2016, 14:53

Hehe bo to orginalna chińska Mode(L)ka

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Lupus
Sympatyk
 
Posty: 1272
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:29
Lokalizacja: Dzierżoniów
Motocykl: Honda CBF 600S
Płeć: mężczyzna
Komunikator: whatsup :D
Wiek: 44

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: Diabliczka dodano: 10 maja 2016, 20:36

Słaby coś ten wywiad masz. Chyba, że dla Ciebie "okolica" to promień do 2 km...

Modeka - mapa dilerów: http://modeka.pl/dealerzy/

garfik pisze:Zrobiłem wywiad po okolicy i niestety sklepu z Modeką nie mam. Natomiast, w sklepie "za rogiem" są kurtki Adrenaline Mesh RS. Zna ktoś?
Awatar użytkownika
Diabliczka
Forumowicz
 
Posty: 78
Rejestracja: 22 mar 2015, 11:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Motocykl: Junak 122 RS
Płeć: kobieta

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: garfik dodano: 10 maja 2016, 21:52

Wiesz, mieszkam tu gdzie mieszkam i znam warunki :-) najbliższego mam na Targowej (nie 2, a 5.6 km ;p ) a o tej porze - popracowej - pchać się tam to nawet godzina wyjęta z życiorysu.
Ale nabyłem coś innego niż było w tym wątku wspominane - w moim sklepie za rogiem znalazłem takie coś: http://sklep.motoozga.pl/kurtki/kurtka-tekstylna-adrenaline-meshtec-grey-1354.html (to nie ten sklep, pierwszy z brzegu link żeby kurtkę pokazać).
Kryterium wyboru była wbrew pozorom nie tylko cena, ale też - a nawet przede wszystkim - to, że to była jedna z niewielu kurtek, które nie są CZARNE...
Pierwsza w niej wycieczka jest obiecująca. W porównaniu do tego, w czym dotychczas jeździłem, to niebo porównane do głębokiego dołu...
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości