close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Ciuchy na motocykl

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: HANS dodano: 18 mar 2016, 19:38

" zła" nie ma jeszce w domu :D najpierw bedzie :wrr: potem :klotnia: potem ja :pomocy: i na końcu :hellsangels: spokojnie odjezdzam w sina dal :D :D :D
Awatar użytkownika
HANS
Forumowicz
 
Posty: 209
Rejestracja: 25 sie 2015, 15:24
Motocykl: benyco dark star 125
Tel. kom.: 511188350
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: rafip dodano: 18 mar 2016, 20:04

moja się nawet na fatyguje puszcza tekst w stylu "no nic, najważniejsze żebyś Ty był szczęśliwy..." no więc biorę to dosłownie :D
Awatar użytkownikaOnline
rafip
Klubowicz
 
Posty: 846
Rejestracja: 23 mar 2015, 22:21
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: Piaggio MP3 LT Sport
Tel. kom.: 691829631
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: dito dodano: 19 mar 2016, 11:16

rafip pisze:Witaj, też szukam butów i cena tych podanych przez Ciebie jest całkiem przystępna. Jak się w tym chodzi?


Nie jest źle, da się w tym w miarę normalnie chodzić. Ogólnie za tą cenę za jaką kupiłem jestem bardzo zadowolony.

Fobos1 pisze:Jeśli to faktycznie skóra a nie syntetyk to wydają się bardzo atrakcyjne cenowo.


skóra

HANS pisze:po dzisiejszych zakupach wygląda to tak...
http://4biker.pl/ofert/spodnie/jeans-max-kevlar/
http://4biker.pl/ofert/rekawice2/vchopper/
http://online4-biker.com/pl/p/Probiker- ... Flush-/430
http://online4-biker.com/pl/p/Spodnie-B ... THERMO/278
najbardziej jestem zadowolony z spodni myślę ze będą idealnie się sprawdzać i długo służyć :) niestety nie kupiłem tego po co jechałem najbardziej czyli butów z powodu małych rozmiarów,
ogólnie jestem zadowolony chociaż myślę ze kask a już na pewno rękawice mogłem wybrać lepsze i solidniejsze no ale już jest jak jest więc nie będę marudził :)


spodnie i kask ciężko nie wiem nie widziałem nie macałem :) ale wyglądają fajnie. Ogólnie 4biker ma według mnie fajne ciuchy dostępne cenowo, miałem kurtkę i byłem zadowolony.
Rękawice są super na cieplejsze dni, mam podobne z Shimy. Niestety jak jest chłodniej to wieje.
Bieliznę termoaktywną kupuję w Lidlu :), połowa ceny i jest w miarę dobra jakościowo (według mnie - nie miałem styczności z droższymi produktami :) ). Ale w chłodne dni w spodniach i kurtce mam wpięte podpinki przeciwdeszczowe tak, że nic nie przewiewa.

Jakby ktoś szukał to fajne w Lidlu są te ich bluzy do biegania softshell. Zakładam w chłodniejsze dni pod kurtkę zamiast podpinki, wygodniej, nie przewiewa no i jak się ściągnie kurtkę to spokojnie można w tym chodzić.
Awatar użytkownika
dito
Forumowicz
 
Posty: 122
Rejestracja: 26 kwie 2012, 20:49
Lokalizacja: Piła
Motocykl: Aprilia Pegaso
Tel. kom.: 792998668
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: Hawk1985 dodano: 20 mar 2016, 21:37

Odnośnie produktów 4Biker to mam od nich kurtkę http://online4-biker.com/pl/p/4-AIR-MAN ... rana./1401 i jestem mega zadowolony
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Hawk1985
Forumowicz
 
Posty: 1655
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:07
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: DL650 + F650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 38

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: HANS dodano: 21 mar 2016, 16:44

tylko dodam ze jeśli chodzi o 4biker w wawie na radzymińskiej to mogę w 100% polecić, obsługa jest fachowa i pomagają od a do z po prostu znają się na rzeczy,naprawdę polecam!
Awatar użytkownika
HANS
Forumowicz
 
Posty: 209
Rejestracja: 25 sie 2015, 15:24
Motocykl: benyco dark star 125
Tel. kom.: 511188350
Płeć: mężczyzna
Wiek: 43

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: nevertrust dodano: 11 kwie 2016, 22:34

HANS pisze:tylko dodam ze jeśli chodzi o 4biker w wawie na radzymińskiej to mogę w 100% polecić, obsługa jest fachowa i pomagają od a do z po prostu znają się na rzeczy,naprawdę polecam!



Hans dzięki za info, być może skorzystam :)

Ktoś może jeszcze polecić sklep z ciuchami w Warszawie i okolicach? Kask mam już zamówiony, muszę dobrać resztę stroju i zależy mi na dużym sklepie z możliwością obejrzenia i przymiarki towaru :)
Awatar użytkownika
nevertrust
Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2016, 23:18
Lokalizacja: Wyszków
Motocykl: johnny pag malibu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: jacecek dodano: 11 kwie 2016, 22:53

W Jabłonnej jest sklep z ciuchami i innymi akcesoriami (rękawice, kaski, sakwy itp.). Kupowałem u nich ramoneskę i dwie pary spodni. Mają spory wybór i w miarę niskie ceny.
Tu masz link do sklepu http://sklep.prospeed.pl/
pozdrawiam - jacecek
Awatar użytkownika
jacecek
Klubowicz
 
Posty: 648
Rejestracja: 16 paź 2011, 00:27
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Motocykl: Honda CTX 700 D
Tel. kom.: 668842471
Płeć: mężczyzna
Wiek: 66

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: garfik dodano: 12 kwie 2016, 08:10

nevertrust pisze:
HANS pisze:tylko dodam ze jeśli chodzi o 4biker w wawie na radzymińskiej to mogę w 100% polecić, obsługa jest fachowa i pomagają od a do z po prostu znają się na rzeczy,naprawdę polecam!



Hans dzięki za info, być może skorzystam :)

Ktoś może jeszcze polecić sklep z ciuchami w Warszawie i okolicach? Kask mam już zamówiony, muszę dobrać resztę stroju i zależy mi na dużym sklepie z możliwością obejrzenia i przymiarki towaru :)

Grochowska, naprzeciwko Auchan i pętli tramwajowej. Motohangar się nazywa. Spodnie tam kupowałem, dostałem dodatkowo protektory biodrowe za pół ceny.
Plus - gdy byłem tam tylko pozwiedzać i się porozglądać, czego nie ukrywałem, byli tak samo sympatyczni jak gdy coś kupowałem.
--
90% wypadków wydarza się w domu. ZAKAZAĆ DOMÓW!
Those, who would give up essential liberty to purchase a little temporary safety, deserve neither liberty nor safety - Benjamin Franklin

KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Awatar użytkownika
garfik
Forumowicz
 
Posty: 635
Rejestracja: 26 wrz 2015, 21:54
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Motocykl: Nornica - Yamaha XJ 600 N
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: Szubi dodano: 12 kwie 2016, 20:31

nevertrust pisze:
HANS pisze:tylko dodam ze jeśli chodzi o 4biker w wawie na radzymińskiej to mogę w 100% polecić, obsługa jest fachowa i pomagają od a do z po prostu znają się na rzeczy,naprawdę polecam!



Hans dzięki za info, być może skorzystam :)

Ktoś może jeszcze polecić sklep z ciuchami w Warszawie i okolicach? Kask mam już zamówiony, muszę dobrać resztę stroju i zależy mi na dużym sklepie z możliwością obejrzenia i przymiarki towaru :)



polecam Inter Motors i Martę (patrz dział Tematy ogólne - Inter Motors) właśnie leci do mnie kolejna przesyłka od niej. Na hasło że jesteś z KCM-u kupujesz po cenach hurtowych :D

Nie wiem jak z przymiarką itd. bo ja wszystko kupuję u niej na tel lub e-mail i ewentualnie wymieniam ;)
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2594
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: Ciuchy na motocykl

Postautor: nevertrust dodano: 26 kwie 2016, 23:27

Dziękuję wszystkim za rady :)

Zdecydowałem się ostatecznie na 4biker na radzymińskiej w Warszawie (miałem najbliżej).

Kupiłem kurtkę, rękawice i buty.

W miarę miła obsługa, doradzono mi jak należy, mimo że nie mam jeszcze motocykla to dziś na jazdach kursowych testowałem zakupiony sprzęt, wszystko spisało się znakomicie ale mam jedno pytanie: co stosujecie (i czy w ogóle) na ochronę torsu przed wiatrem w trakcie jazdy w ramonesce? (taką kurtkę kupiłem); mam komin na szyję ale trochę poniżej wiatr doskwiera.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
nevertrust
Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2016, 23:18
Lokalizacja: Wyszków
Motocykl: johnny pag malibu
Płeć: mężczyzna
Wiek: 33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości