close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Junak M20

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Junak M20

Postautor: jacor dodano: 03 maja 2015, 12:22

No i znowu objawił się brak wskaźnika lub chociaż kontrolki rezerwy paliwa.Mieć zbiornik paliwa 28 litrów i kombinować ile zostało do przejechania! Dziś myślałem że jeszcze będzie na jakieś ok 200km a skończyło się przed Orzyszem jakieś 2km silnik zgasł pierwsza myśl zepsuł się! Będę dzwonić do PZU mam pomoc w drodze.Motorek mi zwykle pada jak paliwa nie ma przechyliłem bydlaka i się udało odpalić i do stacji Krzyś się dotoczyć.
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Junak M20

Postautor: ArturArtur dodano: 03 maja 2015, 14:26

Ja nie mam tyle nalatane ale daję radę.
p.s. Cały czas szukam góry.. :D
Artur...
ArturArtur
Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: 06 mar 2015, 18:15
Lokalizacja: Sopot/Gdańsk
Motocykl: Junak m20 350
Tel. kom.: 695469350
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: Junak M20

Postautor: jacor dodano: 19 maja 2015, 16:40

Junak znowu w serwisie.Ale po kolei wracając z otwarcia sezonu wrzucając 5 junak zredukował do 4 i tak ze 2 razy się przydarzyło.Wyczytałem w internecie że albo skrzynia się pieprzy(drobiazg wystarczy wymienić jakieś kły czy co tam tylko trzeba silnik rozpołowić)albo wajchę zmiany biegów wyregulować.To spróbowałem regulować można w górę i w dół co jakoś nie wpływa na przełączanie biegów.Zrobiłem traskę do Białegostoku i tak jak grzecznie ze sprzęgłem wrzucam 5 to siedzi jak dam po garach spada na 4 a potem może znowu 5 i 4 nie jestem pewien.Dałem go do serwisu wczoraj założyłem że się lepiej rozumieją na motocyklach niż ja.1000km wcześniej zrobią przegląd (kolejny!!) na 9 tys normalnie jest 8tys gwarancyjny co przedłuży tą gwarancję (do Włoch chcę jechać) więc dobrze by było aby działało wszystko i mam nadzieje że się wyrobią do przyszłego tygodnia.A i jeszcze jedno śrubkę zgubiłem.Junak jednak się rozkręca nie tak jak Division ale jednak.
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Junak M20

Postautor: Michał_66 dodano: 19 maja 2015, 17:57

jacor pisze: (do Włoch chcę jechać) więc dobrze by było aby działało wszystko i mam nadzieje że się wyrobią do przyszłego tygodnia.

Nie chcę Ciebie smucić,jeżeli faktycznie jest to skrzynia biegów to czarno to widzę mogą nie wyrobić się do przyszłego tygodnia znając nasze serwisy :(
Michał_66
 

Re: Junak M20

Postautor: jacor dodano: 20 maja 2015, 16:10

Byłem dziś w POMie motór stoi pod folią silnik ma tylko z prawej strony szmata zarzucona na nm.Facet mówił części wysłaliśmy mają czas 2 tygodnie na odpowiedz.Ale odpowiadają szybciej mam się dowiedzieć tak w środę.Jutro z samego rana złapię mechanika i dowiem się jakie części potrzeba.
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Junak M20

Postautor: wydech dodano: 20 maja 2015, 16:31

cholerka
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: Junak M20

Postautor: jacor dodano: 21 maja 2015, 06:39

Byłem własnie w POMie i z tego co zrozumiałem to:zepsuł się wodzik jakieś uszczelniacze i koło rozrusznika.Zamówili też filtry paliwa i powietrza.I tyle jak dostaną części to zaraz poskładają bez problemu.
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Junak M20

Postautor: jacek.rc dodano: 21 maja 2015, 08:38

qrna ,dobrze ,że teraz ,a nie... _boisie ,powodzenia
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Junak M20

Postautor: wydech dodano: 21 maja 2015, 08:40

no dobrze, ale ten Junak to coś strasznie chorowity
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: Junak M20

Postautor: jogibaboo dodano: 21 maja 2015, 19:35

Hej; jeżdżę Junakiem M20 od kwietnia 2014r, do dzisiaj nakręciłem 5100km. W tym czasie awaria to padnięte sondy lambda (wymienione w serwisie Master Gdynia na gwarancji), wymiana uszczelniacza lagi przód, dopompowanie amorka z tyłu i wymiana przerywacza kierunkowskazów.
Sprzęt generalnie bezawaryjny, świetnie nadający się do miasta i na wypady. Za wadę mogę uznać podatność na boczne podmuchy wiatru i trochę słabe opony - szczególnie na mokrym. Kanapa i zawieszenie wygodne. Poprawiłem chińczyków i przemalowałem rury wydechowe czarną piecową z Castoramy, co znacząco dodało uroku :) Dołożyłem owiewkę uniwersalną PUIG czarną (w czasie deszczu zegary i klata kierownika suche); założyłem kufer. Do kompletu posiadam od poprzedniego Rometa Zetka sakwy i tankbag na dłuższe wojaże. Wczoraj nakleiłem na zbiornik czarny tankpad, coby nie rysować lakieru.
Ogólnie M20 rzadko widywany na ulicy, ciekawe dlaczego, bo model uniwersalny.
Junak M20
Awatar użytkownika
jogibaboo
Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2015, 14:44
Lokalizacja: Gdynia
Motocykl: Junak M20
Tel. kom.: 602633178
Płeć: mężczyzna
Wiek: 54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron