close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Czy wiecie?

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Czy wiecie?

Postautor: LEFTHANDY dodano: 29 sty 2009, 21:12

NOCEK pisze:To jest typowe Polskie podejście. Jak się na czymś nie da zarobić min. 50% wartości to interes jest nieopłacalny .
I WEŹ TU CZŁOWIEKU POPIERAJ POLSKI PRZEMYSŁ. :nuda:

Zgadza się. Mam podobne doświadczenia z życia. Polscy menadżerowie nie umieją planować długoterminowo. Stąd taka chwiejność i niestałość na naszym rynku.
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz

Motocykl: Rude Bettie V250

Czy wiecie?

Postautor: scOti dodano: 30 sty 2009, 01:57

LEFTHANDY pisze:Zgadza się. Mam podobne doświadczenia z życia. Polscy menadżerowie nie umieją planować długoterminowo. Stąd taka chwiejność i niestałość na naszym rynku.

Świeta racja - choć znam kilku dobrych menago

ale to jak zawsze - wyjatek od reguly

aha. no i stad ten kryzys sie kreuje
scOti

Czy wiecie?

Postautor: Pasti dodano: 31 sty 2009, 13:14

Dziwne, u mnie otworzyli serwis rometa i wszystkie części mają być. Wycofują tylko modele CRS50, S200, RM-125, R250V. A i powiedzieli, że mogą mi sprzedać choopera 450ccm. :| to nie jest czasem SG400?
Pasti

Poprzednia

Wróć do Wszystko na temat...