close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Corda (Lifan) 200 zębatka

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Corda (Lifan) 200 zębatka

Postautor: marles dodano: 12 kwie 2016, 19:14

Witam na początek chciałem się przywitać bo jestem tutaj nowy tak więc witam wszystkich.Przechodząc do mojego problemu to mam problem z dosteniem przedniej zębatki do mojego crossa oznaczenie silnika to 163FML-2 w google szukając po tym numerze to wyskakują inne silniki mój jest taki
Obrazek
A zębatka jest taka
Obrazek

Chodzi o to ze wszystkie zębatki które zamówiłem mają większy frez o około 1mm z dwóch stron freza i w tym jest cały problem.Wymiery w środku zębatki to:
Od szczytu freza do szczytu przeciwległego freza to 17mm
Natomiast między "dolinami" 20mm
Ilość zębów 17
Jak by ktoś mógł wysłać jakiegoś linka z taką zębatką do kupienie był bym bardzo wdzięczny .
marles
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2016, 19:12
Motocykl: Lifan (corda) 200
Płeć: mężczyzna

Re: Corda (Lifan) 200 zębatka

Postautor: pawel74 dodano: 24 kwie 2016, 10:22

Wejdź na larsson.pl i tam są zębatki z wymiarami które potrzebujesz. Zwymiaruj swoją dokładnie i jest to do znalezienia. :)
Awatar użytkownika
pawel74
Forumowicz
 
Posty: 199
Rejestracja: 07 paź 2015, 10:05
Lokalizacja: Kraków
Motocykl: Romet R250
Tel. kom.: 539933706
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron