close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Kawasaki GPZ 900 problem z gażnikami

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Kawasaki GPZ 900 problem z gażnikami

Postautor: Snajper dodano: 29 lis 2016, 14:14

Witam. Mój "stary" przyjaciel ma problem ze swoim motocyklem. Opisał mi go tak.:

"kawasaki gpz 900,gaźniki keihin cvk 34-problemem jest że nie trzymają mi zawory iglicowe tzn.zalewa gaźniki mimo wymiany na nowe,przy czym do tych gazników nie da sie kupic gniazd tychze zaworków wiec sama wymiana nic nie daje bo dalej leją"

"najchętniej to bym kupił jakiś zamiennik tych gaźników albo sprawne oryginalne ale w to raczej nie wierze bo kupiłem już 2 zestawy i wszystko szrot"

Mam pytanie, czy ktoś może ma jakiś namiar na takie gaźniki/ zamienniki, lub kiedyś majstrował przy tym silniku i rozwiązał podobny problem? Będę wdzięczny za informacje, bo jeśli kumplowi nie uda się uruchomić tego moto, nie pojeżdżę z nim w przyszłym sezonie. Od razu wyjaśniam, że jest bardzo emocjonalnie związany ze swoją maszyną, więc porady w rodzaju "kup se pan nowy" ;) nie wchodzą w grę.
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Kawasaki GPZ 900 problem z gażnikami

Postautor: Hangman dodano: 18 gru 2016, 23:05

Zapewne nic nowego nie wniosę do tematu, ale po różnych mechanicznych przejściach wierzę w specjalistów w konkretnym temacie i na jego
miejscu skontaktowałbym się i wysłał gaźnik do sprawdzonej firmy zajmującej się regeneracją (a parę ich jest). Koszt nawet 600zł jest niczym, jeśli weźmiemy pod uwagę
użeranie się z domorosłym rzemiosłem i samodzielną nauką tematu. Potem tylko synchronizacja i można śmigać. W swoim Freewindzie miałem tylko 2 Mikuni, ale moje mieszanie w nich to
było bezczeszczenie w porównaniu z tym co zrobił ekspert za 400zł.
Chcesz szczęścia przez rok to się ożeń, a jak na całe życie to kup moto...
Nie mówcie mojej ......
Hangman
Forumowicz
 
Posty: 557
Rejestracja: 09 lis 2016, 19:15
Lokalizacja: Szamotuły
Motocykl: ADV125, Honda Pacific Coast
Płeć: mężczyzna

Re: Kawasaki GPZ 900 problem z gażnikami

Postautor: selmen dodano: 12 sty 2017, 20:43

a takie zestawy nie działają? http://allegro.pl/ir-zestaw-naprawczy-gaznika-kawasaki-gpz-900-i6561412507.html a może kolega ma kranik ustawiony na funkcję "prv" tzw przelewkę, niech sprawdzi. musi być zwykly open. na prv zalewa nawet silnik do pełna jak gaźniki nie trzymają. i jeszcze jedno- jak zalewa? po odkręceniu gazu zalewa czy pływaki nie trzymają? jak się takim zestawem naprawczym nie udaje to tylko warsztat regeneracji gaźników.
Non Omnis Moriar...
Awatar użytkownika
selmen
Klubowicz
 
Posty: 1455
Rejestracja: 19 sie 2010, 22:08
Lokalizacja: Białystok; Czerwony Bór
Motocykl: WSK;KZ550;Fj;R1100RT;Duke II
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości