close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Obrotomierz Jinlun...

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Obrotomierz Jinlun...

Postautor: Groot dodano: 30 sty 2017, 19:29

Witam. Właśnie dzisiaj, w śliczny słoneczny dzień postanowiłem przegonić troszkę Julka...no około domu... :D No i d..pa patrzę a obrotomierz zdechł ...całkiem.
Przyjechałem, rozkręciłem, zobaczyłem - i dalej d..pa. Na nic wachlowanie kabelkami ...ni działa i już. Przeleciałem sklepy i net i na razie nic-może znacie jakieś zamienniki które pasują do Jinluna 125/150. Wprawdzie traktuję obrotomierz raczej jako ozdobę :) , ale lubię jak mi wszystko działa.
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 594
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61

Re: Obrotomierz Jinlun...

Postautor: Raven 125 dodano: 31 sty 2017, 15:56

Od Rometa R 150 może będą pasowały.Tyle, że kupuje się w zestawie : predkosciomierz, woltomierz, obrotomierz. Osobno raczej nie kupisz w sklepie ale warto popytać. Może padła elektronika,może da się zrobić u jakiegoś fachowca.
Awatar użytkownika
Raven 125
Sympatyk
 
Posty: 304
Rejestracja: 24 lis 2015, 01:04
Lokalizacja: Kotuń
Motocykl: Yamaha XVS 1300A
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 56691283
Wiek: 43

Re: Obrotomierz Jinlun...

Postautor: grzechu78 dodano: 31 sty 2017, 18:21

Zazwyczaj przelutowanie wszystkich elementów pomaga, łącznie z tymi złotymi sprężynkami, które zasilają cewkę na osi wskazówki.
Pozdrawiam,
Grzesiek
Awatar użytkownika
grzechu78
Forumowicz
 
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2014, 14:14
Lokalizacja: Szczecin
Motocykl: MG V7 III Special
Płeć: mężczyzna
Komunikator: GG 7717844
Wiek: 46


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość