close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Superlight 125

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Superlight 125

Postautor: jarski dodano: 05 kwie 2018, 07:37

Witam serdecznie Brać motocyklową. Jestem "szczęśliwym" posiadaczem Keeway Superlight 125. W mojej ocenie jest to wygodna konstrukcja w rozsądnej cenie, ma jednak wadę którą chciałbym wyeliminować - nie jeździ!!! Przemieszcza się z miejsca na miejsce i to nawet pod obciążeniem, jednak głupio się czuję kiedy na trasie wyprzedzają mnie żółwie i ślimaki. Odkryłem już nawet przyczynę - pojemność silnika 125 CC
Do sedna:
Czy ktoś próbował w tym małym zgrabnym i moim zdaniem ładnym motocyklu umieścić inną (mocniejszą) jednostkę napędową?
Innymi słowy czy komuś udało się włożyć do tego maluszka większy silnik? Jestem żywo zainteresowany taką modyfikacją.
Żeby wszystko było jasne, mam prawo jazdy kat. A, po prostu podoba mi się ten motocykl, ale jest dla mnie odrobinę za słaby i za wolny.
jarski
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2018, 07:18
Motocykl: superlight 125
Tel. kom.: 696423174
Płeć: mężczyzna

Re: Superlight 125

Postautor: paweljunkers dodano: 05 kwie 2018, 09:05

Temat wielokrotnie przerabiany,lepiej kupić legalną 250-tkę,też mała i kasa ta sama :-)
Awatar użytkownika
paweljunkers
Forumowicz
 
Posty: 841
Rejestracja: 01 cze 2015, 22:57
Lokalizacja: kutno
Motocykl: Honda vt 600
Tel. kom.: 733162500
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron