close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Patenty Usprawnienia - nowy dział w poradniklach ?

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Patenty Usprawnienia - nowy dział w poradniklach ?

Postautor: NIKT dodano: 21 sie 2018, 19:48

Witam,
chciałem w dziale technicznym "Nowe działy" zaproponować taki Temat w Kategorii "poradniki" ale chyba dlatego, że jestem "czarny" i nie mam takiej możliwości:P
Ponieważ często się zdarza, że w naszych motocyklach coś udoskonalamy lub robimy samemu i jest to rozsiane po całym forum, a pomysły niektóre są ZAJEFAJNE może by tak ogarniać taki dział w Poradnikach (pod szkołą bezpiecznej jazdy) i tam umieszczać owe pomysły ? :P

Mam jeden taki związany z elektroniką/elektryką co mógłby się spodobać ale w temacie ""Jaki wodoszczelny uchwyt na telefon?" chyba by zaginął w czeluściach forum :P
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Patenty Usprawnienia - nowy dział w poradniklach ?

Postautor: dziadek zbyszek dodano: 21 sie 2018, 21:49

Pomysł bardzo dobry, choć zielonym też nie mogę może niebieski?
Im bardziej jesteś przekonany że masz niezawodne terenowe auto, tym dalej pójdziesz po traktor
Awatar użytkownika
dziadek zbyszek
Klubowicz
 
Posty: 2223
Rejestracja: 16 sty 2013, 17:01
Lokalizacja: Poznań powiat wieś
Motocykl: Soft 2 Szpetny xj600N Szpetka
Tel. kom.: 698282838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 70

Re: Patenty Usprawnienia - nowy dział w poradniklach ?

Postautor: wydech dodano: 07 wrz 2018, 15:40

Moderatorzy zakładają nowe działy. Tu trzeba zgłosić nowy temat temat viewforum.php?f=49. Jak by każdy mógł zakładać nowy dział to to bałagan byłby że hej
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: Patenty Usprawnienia - nowy dział w poradniklach ?

Postautor: NIKT dodano: 07 wrz 2018, 15:53

NIKT pisze:chciałem w dziale technicznym "Nowe działy" zaproponować taki Temat w Kategorii "poradniki" ale chyba dlatego, że jestem "czarny" i nie mam takiej możliwości:P


Bez bałaganu chciałem :D
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34


Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron