Lifan 400V

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Lifan 400V

Postautor: Shipp dodano: 14 kwie 2008, 21:25

Będąc u zaprzyjaźnionego dealera Kingwaya, ze zdziwieniem stwierdziłem że Kingway ma w ofercie Lifana 400 z silnikiem V.
Moje zdziwienie było tym większe, że tej oferty nie ma jeszcze na żadnej oficjalnej stronie firmy.
Na moje pytanie o cenę i możliwość zakupu tego motocykla, odpowiedź brzmiała, 12 tys. z możliwością negocjacji ceny /po znajomości/.
Motocykl na pierwszy rzut oka iden dyden Virago 535 i parametry też zbliżone.
Ponieważ moja małżonka wyraziła chęć nauczenia się jeździć na moto i posiadania swego w garażu, postanowiliśmy zmienić mój obecny stan posiadania. Tak więc z żalem przyjdzie mi się rozstać z moją Vistą na rzecz nowego Lifana, który docelowo ma być motocyklem mojej żony.
Dla informacji ewentualnych zainteresowanych, Vista jest do nabycia z całym ubraniem, w jakie jest odziana. Nie puszczę swojej ulubienicy między ludzi na golasa przecież...
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Lifan 400V

Postautor: abu dodano: 14 kwie 2008, 21:36

Podaj cenę i ewentualnie ile do negocjacji (po znajomości). Szwagier szuka motorku to mogę mu złożyć oferte, a nóż widelec się skusi. Tym bardziej że będzie mógł sobie pooglądać dokładne zdjęcia.
Awatar użytkownika
abu
Sympatyk
 
Posty: 507
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:48
Lokalizacja: Orzysz
Motocykl: HONDA CRF 250L
Wiek: 54

Lifan 400V

Postautor: Shipp dodano: 14 kwie 2008, 22:20

I teraz strzeliłem sobie w kolano albo wbiłem gwoździa...
Jutro jadę negocjować cenę z dealerem, jak będzie dobra, sprzedaję i kupuję, bo teraz coś mi żona zaczęła stękać o innych pilnych wydatkach i braku pieniędzy...Szlag by trafił te niezdecydowane baby! Jak gadać to wszystko pięknie a im bliżej konkretów, tym więcej marudzenia... :evil:
Shipp
Forumowicz
 
Posty: 1345
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:42
Motocykl: .

Lifan 400V

Postautor: abu dodano: 14 kwie 2008, 23:04

U mnie to samo.
Czy wszystkie Żony są takie same? Oczywiście pytanie retoryczne.
Awatar użytkownika
abu
Sympatyk
 
Posty: 507
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:48
Lokalizacja: Orzysz
Motocykl: HONDA CRF 250L
Wiek: 54

Lifan 400V

Postautor: LEFTHANDY dodano: 15 kwie 2008, 08:36

Shipp pisze: Tak więc z żalem przyjdzie mi się rozstać z moją Vistą na rzecz nowego Lifana, który docelowo ma być motocyklem mojej żony.
Dla informacji ewentualnych zainteresowanych, Vista jest do nabycia z całym ubraniem, w jakie jest odziana. Nie puszczę swojej ulubienicy między ludzi na golasa przecież...


To na czym ty będziesz jeździł? Na tylnim siedzeniu motocykla żony?

Możesz zrobić jakieś foty tego Lifana?
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Lifan 400V

Postautor: andrzej dodano: 15 kwie 2008, 08:39

abu pisze:U mnie to samo.
Czy wszystkie Żony są takie same? Oczywiście pytanie retoryczne.


mają tylko inna urodę :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
andrzej
Klubowicz
 
Posty: 1446
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:27
Lokalizacja: Bydgoszcz.
Motocykl: VStrom 650 (był R-250,NT-650)
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Lifan 400V

Postautor: LEFTHANDY dodano: 15 kwie 2008, 08:50

Ja poczekam. Dopiero co kupiłem "Rude Bettie". Poza tym pierwsze egzemplarze mają zawsze jakieś wady. Z czasem jakość się poprawi. W przypadku chińczyków ta jakość poprawia się dość szybko z roku na rok.
Trzeba też przeczekać te zawirowania z EURO 3 i pewnie za dwa lata EURO 4. :geek:
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Lifan 400V

Postautor: Luca dodano: 15 kwie 2008, 10:46

Shipp pisze:Ponieważ moja małżonka wyraziła chęć nauczenia się jeździć na moto i posiadania swego w garażu, postanowiliśmy zmienić mój obecny stan posiadania. Tak więc z żalem przyjdzie mi się rozstać z moją Vistą na rzecz nowego Lifana, który docelowo ma być motocyklem mojej żony.
Dla informacji ewentualnych zainteresowanych, Vista jest do nabycia z całym ubraniem, w jakie jest odziana. Nie puszczę swojej ulubienicy między ludzi na golasa przecież...

Cooooo ja czytam :shock:
Musiałem to przeczytać dwa razy by do mnie dotarło :o
Sprzedajesz to co nigdy nie miałeś sprzedać :mrgreen:
No ale nieźle kombinujesz, to, że niby żona kupuje, że niby ma robić prawko a ty będziesz sobie jeździł w międzyczasie na nowym moto :mrgreen:
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Lifan 400V

Postautor: Luca dodano: 15 kwie 2008, 10:51

Shipp pisze:Jutro jadę negocjować cenę z dealerem, jak będzie dobra, sprzedaję i kupuję, bo teraz coś mi żona zaczęła stękać o innych pilnych wydatkach i braku pieniędzy...Szlag by trafił te niezdecydowane baby! Jak gadać to wszystko pięknie a im bliżej konkretów, tym więcej marudzenia... :evil:

No radzę kuć żelazo póki gorące, bo kobieta zmienną jest i jeszcze będziesz musiał tą kasę wydać na jakieś nowe szafki do kuchni albo inne takie tam.
No to, życzę powodzenia :mrgreen: Znowu będzie cię czekać przyjemność rozdziewiczania nowego sprzętu docierając kilometr po kilometrze. 8-)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4995
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Lifan 400V

Postautor: LEFTHANDY dodano: 15 kwie 2008, 13:42

Shipp, no i ile ci się udało zjechać z ceny?
Sprawdź, czy twoje spasione dupsko pasuje do wymarzonego sprzęta: http://cycle-ergo.com/
Awatar użytkownika
LEFTHANDY
Forumowicz
 
Posty: 1620
Rejestracja: 28 mar 2008, 11:02
Lokalizacja: Praga_TARG?WEK
Motocykl: Rude Bettie V250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Następna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości