close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Ile oleju do przednich amortyzatorów

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Ile oleju do przednich amortyzatorów

Postautor: jędrek dodano: 24 maja 2020, 12:15

Amortyzol W 15,w Romecie K 125 było między 100 a 120 mml,w Zipie Ravenie było 200 mml, :) w Romecie nie wyciągałem lag tylko odkręciłem korki od góry, długi cienki wężyk ze strzykawką i odsysałem ,to tak dla ułatwienia :)w Zipie już rozbierałem lagi ,korki spustowe są na imbus od spodu :) Moim zdaniem Amortyzol W15 będzie optymalny ,motocykl tak przy hamowaniu nie nurkuje jak przy W10,ale to jest moje zdanie i myślę że wcale nie jest gorszy od jakiegoś tam Motula ale każdy leje to co chce ;)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Ile oleju do przednich amortyzatorów

Postautor: NIKT dodano: 24 maja 2020, 20:40

@dylson
Napisz po angielsku meila do Keewaya na Węgrzech i poproś o serwisowke, tylko umotywuj to, że w PL jest słaby serwis pogwarancyjny i jesteś zdany tylko na siebie.

Ja tak zrobiłem z Keeway Cruiser i dostałem bezproblemowo razem z katalogiem części. Fakt że czekałem 2-3 tygodnie ale mega dużo pomagała mi serwisowka :)

Boso, ale w ostrogach
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1560
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Poprzednia

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości