close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Zontes 125 U / U1

Zontes 125 U / U1

Postautor: arielcpu dodano: 27 lut 2022, 12:52

Zontes stworzył ostatnio kilka stylistycznie świetnych modeli :D a obserwując ich rozwój i pomysłowość nie zasypują gruszek w popiele i działają dalej np z modelem GK. :buttrock:
Tutaj możemy się skupić na modelu U i U1 choć wiadomo że ma wiele wspólnego z G1.

Jeśli macie zdjęcia ulepszeń, linki do sklepów z częściami lub zwyczajnie chcecie porozmawiac o tym modelu to zachęcam do pisania. :brawa:

Dziękuję administratorom forum że stworzyli dział dla ZONTESA. :rad:

W tej chwili zastanawiam się nad kupnem kufra na stelaż Shad'a i nie wiem do końca czy SH39 nie będzie za duży.

https://www.youtube.com/watch?v=KKX-h7RvaqA

Trochę podpatrzyłem jak to wygląda na filmiku powyżej ale nie jestem przekonany do końca. :bike04:
Awatar użytkownika
arielcpu
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2022, 12:34
Motocykl: Zontes U1
Płeć: mężczyzna

Re: Zontes 125 U / U1

Postautor: beniamin82 dodano: 27 lut 2022, 16:19

Zapraszamy jeszcze do powitalni. Witamy.
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6680
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42


Wróć do Zontes

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron