close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Bajaj - pytania i odpowiedzi

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: DoradcaOnlineBajaj dodano: 16 kwie 2018, 20:22

beniamin82 pisze:Czy zaopatrzenie w części zamienne będzie lepsze niż typowo słabe dla Rometa?
W jaki sposób zostanie to zagwarantowane?

Witaj,
Pytanie bardzo trafione i oczywiście uzyskam dokładną odpowiedź tak szybko jak to tylko możliwe!
pikoly pisze:Ja szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o bajaj u. Jestem świeżakiem w tej tematyce , ale faktycznie na zdjęciach motocykl prezentuje się bardzo przyjemnie.

Witam,
Faktycznie Dominar 400 prezentuje się świetnie. Może warto skorzystać z oferty jazdy testowej ---> http://testujdominar400.pl/ ? :)
jędrek pisze:Snajper,motocykl jest już w sprzedaży znaczy stoi już w sklepach a cena 15 kafli :)

Dokładnie tak, motocykl podbija już Polskę, a cenę można rozbić na raty 0% jeżeli tylko jest taka potrzeba. :)
Snajper pisze:A ja podtrzymałbym to pytanie o ile oczywiście Doradca Online Bajaj Pan Piotrek kiedykolwiek jeszcze zajrzy na to forum.

Motocykl bardzo ładny - oglądałem w Warszawie, ale, no właśnie ale kiedyś podobał mi się Rometowski Classic i po wielkiej fanfaronadzie, roku oczekiwania, okazało się, że i cena nie ta i silnik czarny zamiast szkiełkowanego i w sumie części nie za wiele w magazynie i ogólnie limitowana seria i dałem sobie spokój. Pytanie ode mnie - jak Romet zamierza odbudować swoją wiarygodność wchodząc na rynek z dobrym motocyklem i złymi wspomnieniami u wielu motocyklistów z kontaktów z Rometem?

Witaj Snajper,
Oczywiście, że będę często zaglądał na Wasze forum :).
Jeżeli chodzi o Twoje pytanie o wiarygodność to warto powiedzieć, że Dominar 400 pochodzi od Bajaja, który za pośrednictwem Rometa wchodzi na rynek europejski. Producent Dominara 400, Bajaj, z całą pewnością zadbał o to, aby dostarczyć na rynek europejski produkt, który zachwyci tutejszych fanów dwóch kółek. Warto zapisać się na jazdę próbną i na własnej skórze przekonać się co ta maszyna potrafi i jak radzi sobie na drodze! ---> http://testujdominar400.pl/ :)
beniamin82 pisze:W roweksie krapkowice też stoi, fajnie się prezentuje .

Bardzo kibicuję tej marce, a wiem że nie będzie miała lekko w Polsce.

Witaj,
Skąd opinia, że Bajaj nie będzie miał lekko? Dominar 400 to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą zacząć przygodę z motorem, a także dla tych, którzy szukają nowej maszyny w atrakcyjnej cenie :)
Cieszy mnie fakt, że kibicujesz rozwojowi marki Bajaj na polskim i europejskim rynku! :)
DoradcaOnlineBajaj
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2018, 12:55
Motocykl: Bajaj
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: beniamin82 dodano: 16 kwie 2018, 21:32

beniamin82 pisze:W roweksie krapkowice też stoi, fajnie się prezentuje .
Bardzo kibicuję tej marce, a wiem, że nie będzie miała lekko w Polsce.

Witaj,
Skąd opinia, że Bajaj nie będzie miał lekko? Dominar 400 to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą zacząć przygodę z motorem, a także dla tych, którzy szukają nowej maszyny w atrakcyjnej cenie :)
Cieszy mnie fakt, że kibicujesz rozwojowi marki Bajaj na polskim i europejskim rynku! :)


Dominar 400 to bardzo dobra oferta, i fajny sprzęt. Choć ja z miłości do Włoch i doświadczeniu z jakością od QJ wybrałem Benelli...
Czytając opinie w Indiach, Dominar 400 jest naprawdę godny polecenia.
Tak samo jak oba Pulsary 200, które niestety przy naszej mentalności nie mają racji bytu.
Klasa 200-300 jest dla realistów...

Czemu nie będzie miał lekko.... bo wprowadza go Romet.
Nie zrozum mnie źle, mam nadzieję, że Romet zmieni nastawienie do użytkowników i naprawdę zwróci się w stronę klienta.
Sam nie miałem złych doświadczeń z Rometem jako prywatny użytkownik Rometa Z 125 (od Senke), natomiast jako dziennikarzowi próbowano zamknąć mi usta...

Z tego co czytam na forach, to polityka brzmi: "Sprzedać i zapomnieć..."

1)kolega chciał kupić linkę ssania do Rometa V250 z 2007roku i nikt w romecie nie mógł mu pomóc...
2)Inny kolega miał cieknący bak w Romecie R250 z 2012roku, oczywiście motocykl po gwarancji, ale baku kupić się nie da. Zresztą na gwarancji też lepiono jakimś klejem. I zamiast zrobić akcję serwisową i wymienić baki, pozamiatano wszystko pod dywan.
3) Urywający się zabierak tylnego koła w R250 oraz ADV 125, to wina nieprawidłowego używania motocykla a nie nieprawidłowej konstrukcji.

Przypadków można by mnożyć ale nie o to chodzi.

I tak, wiem, że wymienione przeze mnie sprzęty to chińczyki, choć z ust Rometa nie padnie to nigdy i mają słabszą jakość niż Bajaj, ale podejście importera widać niestety jak na dłoni.
A nie zawsze tak było, pamiętam czasu gdy Pan Sidor części wyciągał z kapelusza, do 24 godzin były na miejscu, w rozsądnej cenie. A jak nie to się starano klientowi pomóc, naprowadzić...i trzymam kciuki żeby to wróciło...może Hindusi przypilnują partnera.

Podaj mi na PW maila, chętnie przetestuję 125tkę...
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: Paweł dodano: 17 kwie 2018, 20:33

Dobrze piszesz Benjamin. Tam ktoś chyba zapomniał że to nie lata 80-te że głupi Polak wszystko kupi. Jesteśmy krajem w miarę rozwiniętym . Swoją drogą chyba to dobry znak że Bajaj wchodzi pod własną marką a nie modelem Rometa. ,
Był Zipp vz2
Jest Silverblade efi
Paweł
Forumowicz
 
Posty: 14
Rejestracja: 06 paź 2016, 18:46
Motocykl: Silverblade 125
Tel. kom.: 999999990
Płeć: mężczyzna
Komunikator: 5622167. Gg
Wiek: 40

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: pikoly dodano: 17 kwie 2018, 21:27

mlynaszz pisze:Obecnie można zapisać się na jazdy testowe Dominarem. Pomyślałem, ze zobaczę i się zapisałem. Spory sklep Rometa jest w Kowalewie, niedaleko Bydzi. Tam spodziewałem się jazd. Po dwóch dniach dostałem zaproszenie..... do Gdyni :D _boisie _boisie Już tam jadę :/ :cwaniak: Póki co przeszła mi chęć na tą jazdę testową.


A wiesz może czy jest gdzieś lista miast, w których można odbyć jazdy próbne ? Wolałbym sprawdzić czy moje miasto jest obsługiwane, żeby uniknąć takich problemów :/
pikoly
Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:33
Motocykl: -
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: kreciik dodano: 18 kwie 2018, 10:12

pikoly pisze:A wiesz może czy jest gdzieś lista miast, w których można odbyć jazdy próbne ? Wolałbym sprawdzić czy moje miasto jest obsługiwane, żeby uniknąć takich problemów :/

szczerze mówiąc myślałem że w każdym salonie mogą odbywać się jazdy testowe i przy okazji pooglądałoby się co nieco
kreciik
Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: 17 kwie 2018, 16:36
Motocykl: Brak ;(
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: Jack dodano: 19 kwie 2018, 13:24

Jazd testowych w każdym salonie, to często nie organizują nawet najlepsze marki.
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz
 
Posty: 2234
Rejestracja: 15 cze 2012, 23:34
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Yamaha FJ 1200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: Mist dodano: 20 kwie 2018, 17:28

Ciekawe, chciałem się zapisać na jazdę testową, tak jak p.t. Doradca zaprasza w linku, ale zonk... u mnie ta strona jest martwa, nic nie da się wpisać. Czy ktoś z Was też miał taki problem?
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: tymondemon dodano: 24 kwie 2018, 14:37

Jack pisze:Jazd testowych w każdym salonie, to często nie organizują nawet najlepsze marki.

wpisałem nazwę swojej małej miejscowości (serio mała miejscowość pod wrocławiem) i przeszło. Ciekawe czy będę musiał jechać do wrocka aby go przetestować czy faktycznie u mnie w mieście będę mógł pojeździć
Mist pisze:Ciekawe, chciałem się zapisać na jazdę testową, tak jak p.t. Doradca zaprasza w linku, ale zonk... u mnie ta strona jest martwa, nic nie da się wpisać. Czy ktoś z Was też miał taki problem?

u mnie przeszło ale z informacją, że przez duże zainteresowanie odezwą się do mnie w maju aby umówić się na jazdę próbną... Szkoda no ale trudno, poczekam bo chętnie sprawdzę go na żywo a nie tylko na youtube
tymondemon
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2018, 14:09
Motocykl: jeszcze brak
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: DoradcaOnlineBajaj dodano: 24 kwie 2018, 19:56

Mist pisze:Ciekawe, chciałem się zapisać na jazdę testową, tak jak p.t. Doradca zaprasza w linku, ale zonk... u mnie ta strona jest martwa, nic nie da się wpisać. Czy ktoś z Was też miał taki problem?

Witaj Mist,
Sprawdziłem przed chwilą stronę przy pomocy trzech przeglądarek i wszystko powinno działać poprawnie. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś to skorzystaj z innej przeglądarki, np. Chrome. Często jest to najlepsze rozwiązanie na tego typu problemy.
Piotrek
Doradca Online Bajaj
www.testujdominar400.pl
DoradcaOnlineBajaj
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2018, 12:55
Motocykl: Bajaj
Płeć: mężczyzna

Re: Bajaj - pytania i odpowiedzi

Postautor: DoradcaOnlineBajaj dodano: 24 kwie 2018, 20:01

tymondemon pisze:u mnie przeszło ale z informacją, że przez duże zainteresowanie odezwą się do mnie w maju aby umówić się na jazdę próbną... Szkoda no ale trudno, poczekam bo chętnie sprawdzę go na żywo a nie tylko na youtube

Witaj tymondemon,

Bardzo się ciesze, że zainteresowanie Dominarem400 wciąż rośnie! Pamiętaj, maj już za 6 dni więc nie będziesz musiał aż tak długo czekać na swoją jazdę testową! :)

Piotrek
Doradca Online Bajaj
DoradcaOnlineBajaj
Forumowicz
 
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2018, 12:55
Motocykl: Bajaj
Płeć: mężczyzna

PoprzedniaNastępna

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości