close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Hiszpania

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Hiszpania

Postautor: jacek.rc dodano: 05 gru 2017, 20:38

Robale to tam potrafią pełzać :D ,żona Johnego coś Wam może na ten temat powiedzieć .My spaliśmy tam pod gołym niebem ,ale w nocy te tysiące wróbli :swir: ,które okazały się ... nietoperzami , robią klimat :ganja:
https://photos.google.com/share/AF1QipM ... V6SlE2WHJR
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Hiszpania

Postautor: Kubrick dodano: 05 gru 2017, 21:13

No taaa, dawać, postraszcie mnie jeszcze, to poniżej pięciu gwiazdek nie zejdę. :D
Awatar użytkownika
Kubrick
Klubowicz
 
Posty: 815
Rejestracja: 19 mar 2009, 10:59
Lokalizacja: NS- Krk
Motocykl: RometR-150->KawasakiVN800CL
Płeć: kobieta
Wiek: 37

Re: Hiszpania

Postautor: arszenik dodano: 11 cze 2018, 20:18

jacek.rc pisze:... klimat jako 9 m-cy zimy i 3 m-ce piekła...

...tylko ta pustka...

Robale to tam potrafią pełzać :D ,żona Johnego coś Wam może na ten temat powiedzieć .My spaliśmy tam pod gołym niebem ,ale w nocy te tysiące wróbli :swir: ,które okazały się ... nietoperzami , robią klimat :ganja:

...W środkowej części kraju ( i troszkę na północ ) trzeba tylko uważać na wygłodniałe (...) sępy...


Pustka,piekło, robale, nietoperze, sępy.. :devil: ...i od grudnia cisza w temacie... chodzi mi po głowie... tylko trochę daleko... może ktoś jeszcze...? :nuda:
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Hiszpania

Postautor: jacor dodano: 12 cze 2018, 14:46

Ja mógłbym jechać ale w przyszłym roku.Najlepiej w maju :D
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1862
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Hiszpania

Postautor: jacek.rc dodano: 13 cze 2018, 09:31

W planowaniu dobrze jest przemyśleć opcję z promem np. Genua - Barcelona . Koszt około 100E jest podobny do paliwa ,a 22 h można poodpoczywać na łajbie .Także czaso-okres takiej wyprawy nie powinien być krótszy niż 2 tygodnie . Są firmy które robią Hiszpanię ,transport motorów i tydzień na miejscu ,a ceny zaczynają się od 3,5 kafla _boisie ,plus reszta oczywiście .Szczerze ,to fajnie to wygląda w CV -motorkowym ,ale jest męczące ,a widoki _bezradny ,no cóż ,widziałem lepsze :motor: , chociażby na Włochach ,z których znowu co wróciłem :D :D :D :D .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2205
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Hiszpania

Postautor: Kubrick dodano: 13 cze 2018, 09:56

No to może Włochy?
Litwa, Łotwa, Estonia?
Dania?
COKOLWIEK???? :D
Awatar użytkownika
Kubrick
Klubowicz
 
Posty: 815
Rejestracja: 19 mar 2009, 10:59
Lokalizacja: NS- Krk
Motocykl: RometR-150->KawasakiVN800CL
Płeć: kobieta
Wiek: 37

Re: Hiszpania

Postautor: arszenik dodano: 14 cze 2018, 00:35

z Tego wszystkiego jestem za Włochami, a po drodze Alpy z tymi drogami co to wyglądają na mapie jak jelito cienkie w książce do biologii :D
termin lipcowo-sierpniowy jak najbardziej wchodzi w grę, bo co to za różnica zostać zeżartym przez hiszpańskiego sępa, czy usmażyć się żywcem we włoskim słońcu.. _bezradny
:nuda: są chętni???
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Hiszpania

Postautor: kali dodano: 14 cze 2018, 10:23

Byłem ostatnio w Hiszpanii, razem z kumplem skorzystaliśmy z oferty biura advpoland.pl. Wybrzeże Costa del Sol jest przepiękne, super widoki, trasa też bardzo fajna. Pogoda była ok, mi odpowiada taka pogoda jaka jest w Hiszpanii czy Włoszech. Naprawdę polecam przemierzyć ten kraj na motocyklu.
kali
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2018, 09:54
Motocykl: BMW F 800 GS
Płeć: mężczyzna

Re: Hiszpania

Postautor: arszenik dodano: 14 cze 2018, 12:06

kali pisze:Byłem ostatnio w Hiszpanii, razem z kumplem skorzystaliśmy z oferty biura advpoland.pl. Wybrzeże Costa del Sol jest przepiękne, super widoki, trasa też bardzo fajna. Pogoda była ok, mi odpowiada taka pogoda jaka jest w Hiszpanii czy Włoszech. Naprawdę polecam przemierzyć ten kraj na motocyklu.


Kolego Kali, ja rozumiec, ze Ty nie rozumiec dobrze jezyk polski, i nie znac nasze zwyczaje, dlatego Ci wybaczyc :D
Na przyszlosc popros kogos, kto umie czytac, zeby Ci wytlumaczyl regulamin naszego forum ze szczegolnym uwzglednieniem punktow: drugiego i siodmego. :czytaj:
Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie tematem :D
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Hiszpania

Postautor: maxiu1111 dodano: 03 lut 2020, 11:47

Z chęcią bym się tam wybrał na moto nie byłem ale tam jest jak piszesz zjebiscie i fajni ludzie
maxiu1111
Klubowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: 20 maja 2015, 11:14
Motocykl: keeway superlight 125 honda cb
Tel. kom.: 695376623
Płeć: mężczyzna
Wiek: 40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości