close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Prosze o pomoc ew info co moze sie dziac?

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Prosze o pomoc ew info co moze sie dziac?

Postautor: NIKT dodano: 02 sie 2018, 19:53

Gratki ogarniecia tematów.
Miłej zabawy xD

Boso, ale w ostrogach.
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: Prosze o pomoc ew info co moze sie dziac?

Postautor: Luca dodano: 27 sie 2018, 09:39

ViperHD pisze: Po zmontowaniu odpalilem Juliana a on jak nigdy nic pali normalnie.Wchodzi na obroty i buja się do tych swoich 110 km

No i super, że się w końcu udało :)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4980
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Prosze o pomoc ew info co moze sie dziac?

Postautor: sketii dodano: 05 wrz 2018, 14:10

Mój romecik miał podobne objawy . Czyściłem gaźniki, wywaliłem filtr powietrza, jazda bez korka wlewu paliwa, regulacja zaworów i ciągle między 60 a 80 km/h jak by mu ktoś jeden gar wyłączał. Po trzecim czyszczeniu gaźników stoję sobie z kumlem i gadamy o motorkach , mówię mu co i jak ,on się pochla i mówi wywal świece może pod ciśnieniem traci iskrę . Mowię dobra spróbować nie zaszkodzi ,ale raz działa , raz nie działa to troche dziwne . Dotknołem cewki pod zbiornikiem a tam jedna wsuwka siedzi sobie luźno tak , że bez oporu idzie ją zdjąć . Więc kombinerki lekki docisk jazda próbna i :_hura: maszyna nie do poznania nic nie puka nic nie stuka. :rad:
sketii
Forumowicz
 
Posty: 49
Rejestracja: 15 wrz 2009, 09:27
Lokalizacja: Piła
Motocykl: ROMET R250
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45

Poprzednia

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron