close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: Mist dodano: 27 sie 2018, 18:00

Arszeniku, czy to już konie relacji z wyprawy? :(
- zacytuję " ja KCeM więcej"!!!! - i ja też KCeM więcej :pliz:
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: arszenik dodano: 27 sie 2018, 23:35

Mistu... :pliz: cierpliwości... chronologicznie rzecz biorąc, to Grossglockner był ostatnim etapem mojej podróży i nie wiem jak to się stało, że w relacji pojawił się na początku _bezradny
...zacząłem tak jakby od końca... krótko mówiąc, "od dupy strony" :zalamka:
Wróćmy do początku.. cała wyprawa zaczęła się od mojej już trzeciej wizyty u Benia :oklasky: .
Zdjęć ze Złotej Doliny nie ma, bo przyjechałem późnym wieczorem w sobotę, a następnego dnia rano z niewiadomego powodu _bezradny bolał mnie łeb (niewiele pamiętałem z poprzedniego wieczora)... jak juz doszedłem do siebie, to z tymi oto trzema delikwentami i żoną tego w środku wyruszyliśmy na włóczęgę...
Obrazek
RODO... od lewej wymieniając Zdzichu, Selmen i Dajan przyślijcie mi notarialnie poświadczone upoważnienia do publikacji waszych podobizn to usunę klapki z oczu :], najlepiej poparte załącznikami w wysokości od 0,5 do 0,7 litra :cwaniak:

..wystartowaliśmy ze Złotej Doliny do Czech, a następnie z powrotem do Polski przez Złoty Stok do Kotliny Kłodzkiej do miejscowości Studzienno.

Tam odwiedziła nas Matka Rodzicielka wszystkich polskich chińskich motocyklistów, organizatorka niezapomnianych imprez PNPC,... (niestety nie brałem w nich udziału, bo w tamtych czasach sikałem w pieluchy, cyckałem cumelka i i nie umiałem na motorze jeździć ani nie miałem uprawnień) ...a obecnie w UK: OLA!!! :rad:
Olka, jeśli to czytasz, dzięki za pożyczenie ręcznika, uratowałaś mnie od wycierania się w podkoszulkę noszoną przez cały poprzedni dzień :* :kwiatek: (ręcznik odwiedził Monachium, zdobył Passo Rombo, Passo dello Stelvio, Passo Giovo i Grossglockner Hochalpenstrasse, :kwiatek: a teraz wyprany i pachnący czeka u mnie w domu)
W Studziennym spędziliśmy jedną, pełną spadających Perseidów noc. Następnego dnia rozstaliśmy się, ja wyruszyłem na swoją wyprawę, a reszta towarzystwa na dalsza włóczęgę...

cdn...
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: Luca dodano: 28 sie 2018, 09:26

arszenik pisze:... to usunę klapki z oczu ...

Nie usuwaj, te klapki nadają zdjęciu odpowiedniego charakteru ;)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4987
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: jacek.rc dodano: 28 sie 2018, 09:38

Wychodzi na to ,że mamy własnych ,KCM-owych "ławeczkowiczów " :oklasky: ,to jest dobra kandydatura na pierwszą stronę klubowego kalendarza .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2216
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: Mist dodano: 28 sie 2018, 23:34

jacek.rc pisze:Wychodzi na to ,że mamy własnych ,KCM-owych "ławeczkowiczów " :oklasky: ,to jest dobra kandydatura na pierwszą stronę klubowego kalendarza .

Jestem za, jestem za :D :oklasky: :piwa:
mist
"nie jest błędem zrobić błąd, błędem jest trwanie w błędzie"
Awatar użytkownika
Mist
Klubowicz
 
Posty: 888
Rejestracja: 20 gru 2015, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Junak M12, FLSTCI
Tel. kom.: 726230066
Płeć: mężczyzna
Wiek: 69

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: Jack dodano: 29 sie 2018, 06:49

Też jestem za :D
Romet Kadet 50 -> Romet Mińsk 125 -> Romet Soft 125 -> Romet R 250 -> Yamaha FJ 1200
Awatar użytkownika
Jack
Klubowicz
 
Posty: 2239
Rejestracja: 15 cze 2012, 23:34
Lokalizacja: Podbeskidzie
Motocykl: Yamaha FJ 1200
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: arszenik dodano: 04 wrz 2018, 00:04

No i co ja mam teraz zrobić... miała być relacja z wyjazdu, a się znowu porobiło... a trzej osobnicy ze zdjęcia złowieszczo milczą... _boisie
:pliz:
ale dobra... kontynuuję...
Generalnie plan, a właściwie brak precyzyjnego planu był prosty: na ukos przez Czechy, następnie Niemcy-Bawaria gdzieś tam poniżej wstrzelić się w Austrię-Tyrol, i poszukać noclegu-kempingu. W sumie ponad 600 km większość autostradami, a więc do ogarnięcia w jeden dzień… przy dobrej pogodzie… He..he..he… :mur:


...i miało być tak pięknie

...jakis taki, jakby innny... :conf: ...kuźwa azjata??? :wielkieoczy:


a wyszło jak zwykle... :/ jazda pomiędzy tirami w czasie burzy po autostradzie... no ale jakoś takoś pod wieczór dokulałem się w końcu do Monachium do hostelu, który doradził mi pewien sympatyczny niemiecki motocyklista.
Nawet padać przestało... W hostelu recepcjonistka pyta mnie czy chce pojedynczy pokój za 79€, czy może być większy ze współlokatorami za 17€. Zgadnijcie co wybrałem?? :D
Obrazek

Ponieważ godzina nie była jeszcze taka późna, przebrałem się w suche ciuchy i ruszyłem na zwiedzanie Monachium, trochę się pogubiłem, parę razy skręciłem pod zakaz i przejechałem jakąś ulicą pod prąd, aż w końcu znalazłem centrum.

Obrazek
to ratusz

Obrazek
tego nie ogarniam... skrzydlato-rogaty świstak na kaczych łapach palący fajkę _bezradny Bawaria... widocznie mają swój gust..

Obrazek
a to taka słynna knajpa, gdzie żreją golonki i żłopią piwo :piwo: :piwo: :piwo: i chodują te swoje tłuste dupska i wielkie brzuchy _boisie
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: jacor dodano: 04 wrz 2018, 06:32

Pojedynczy za 79??
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1870
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: Luca dodano: 04 wrz 2018, 09:11

jacor pisze:Pojedynczy za 79??

Ja obstawiam ten za 17 z sąsiadem w łóżku :D
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz
 
Posty: 4987
Rejestracja: 25 mar 2008, 09:30
Lokalizacja: KIELCE okolice
Motocykl: Jinlun250>XVS1100>GL1500
Płeć: mężczyzna

Re: Na tropie świstaka... ...przełęcze alpejskie 2018

Postautor: arszenik dodano: 04 wrz 2018, 23:50

Jacor, ja przecież centuś krakoski jestem :D :D :D
Browara wygrał Luca!! ... z sąsiadem w łóżku to miałem historię w zeszłym roku we Lwowie, a w Monachium pełna kultura, .... płyn pod prysznic, szampon i mydło w płynie... a nawet suszarka do włosów była w łazience ...pozwoliłem sobie wsadzić ją w moje przemoczone buciory :D
a w kwestii współlokatorów, to spoko.. dwóch dziwnych gości, którzy nie powiedzieli ani słowa i nie mam pojęcia z jakiego kraju pochodzili i bardzo sympatyczna młoda Niemka, z którą sobie poszwargotałem :D
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

PoprzedniaNastępna

Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości