close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Imprezy organizowane poza KCM (np. zloty ogólne, Grunwald itp.)

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: NIKT dodano: 01 wrz 2018, 22:30

Noooo to niezle !!!
Dobrze ze ja nie mam takiej kasy to nie mam dylematu xD
Byle nie jak w F1 - nowy silnik co wyscig :D

Aczkolwiek z kocami i innymi mniw zaskoczylas bo jak slucham chlopakow z torowania jak opowiadali to kazdy lata tym co na co dzien :P - same bidoki :D

Ale me serce chyba by poszlo ku off niz ku torowi :P
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Gixer dodano: 01 wrz 2018, 22:40

Widać nie żal im sprzętu :) mam dobrych znajomych którzy latają i po naszych i zagranicznych torach miałam nawet okazje z nimi uczestniczyć na track dayu i widzieć to od kuchni :D przeważnie dwie torówki w razy gdyby jedna sie zepsuła zestaw narzędzi jak w porządnym warsztacie trzy zapsy opon na busie i na deszcz i na sucho , stojaki na tył na przód , kompresory,koce grzewcze,zapasy linek itd itd busy załadowane po sam dach :D generalnie drogie hobby ale mega mi sie to spodobało i chciała bym coś zacząć działać w tym temacie :) narazie mam obiecany start na pit bike z nimi :D
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: NIKT dodano: 02 wrz 2018, 01:46

No to laaaaaaadnie :D
A ja sie ciesze z glupiego "szkolania" za "PISIONT" złotych :D

W sumie to mam zamiar isc tam z ciekawosci jak to wyglada i czy czegos nowego sie dowiem, a przy okazji zaoszczędzić z 350 cebulionow :D

Boso, ale w ostrogach.
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Gixer dodano: 02 wrz 2018, 02:21

I dobrze :D trzeba sie cieszyć z małych rzecz :D kto wie może sie wkręcisz i za jakiś czas pójdziesz na szkolenie z duszanem czy cr moto :D
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: wydech dodano: 03 wrz 2018, 08:26

Byłem w tym roku na na szkoleniu Suzuki na torze Łódź, świetny tor moc zakrętów , polecam , szkoda ze nie mogę w terminie 13.09 bo chętnie bym polatał.

ps jak ktoś często lat po torze to musi mieć moto do torowania bo na cywilnym moto nie da się pokonać pewnych ograniczeń , w torowym moto ludziska zmieniają układ biegów co by szybciej je w zakrętach zmieniać, każdy ułamek sekundy się liczy :D
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Gixer dodano: 03 wrz 2018, 10:13

Dokładnie.. odwracają biegi ;) jedyna w góre reszta w dół.. no i quickshifter i downshifter obowiązkowo
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Szubi dodano: 03 wrz 2018, 11:30

no to się zapisałem :) w końcu muszę zdać relację Gixi jak Angele zachowują się na torze ;p
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: wydech dodano: 03 wrz 2018, 15:42

Szubi baw się dobrze tylko uważaj bo na ok 1300 m jest 17 zakrętów ( tak mieliśmy ustawione na szkoleniu ) :D , opony muszą być ciepłe, żeby dobrze trzymać bo szybkości tam dużej nie ma, a zakręty są techniczne i trzeba uważać . Bardzo żałuję że nie mogę być na tym szkoleniu
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Szubi dodano: 03 wrz 2018, 16:10

wydech pisze:Szubi baw się dobrze tylko uważaj bo na ok 1300 m jest 17 zakrętów ( tak mieliśmy ustawione na szkoleniu ) :D , opony muszą być ciepłe, żeby dobrze trzymać bo szybkości tam dużej nie ma, a zakręty są techniczne i trzeba uważać . Bardzo żałuję że nie mogę być na tym szkoleniu


już jeździłem na tym torze na szkoleniu u motopomocnych i muszę powiedzieć ...............że w moim subiektywnym odczuciu tor kartingowy w Toruniu był bardziej wymagający.

https://photos.app.goo.gl/oWLLz6AgzzzoJCPv6 tor Toruń https://photos.app.goo.gl/zYYFxvcbKyBUkvzC9

a na torze w Łodzi można momentami odkręcić https://photos.app.goo.gl/cBFgVLDAcnRiwJTr7

albo jechać baaaaaaardzo wolnooooooo https://photos.app.goo.gl/UTEDKQiLfts7CrYD9 ;)
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Gixer dodano: 03 wrz 2018, 17:04

dokładnie :D czekam na recenzje :D bo mam dylemat nad gumami :D
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

PoprzedniaNastępna

Wróć do Imprezy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość