close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Imprezy organizowane poza KCM (np. zloty ogólne, Grunwald itp.)

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Szubi dodano: 10 wrz 2018, 09:19

NIKT pisze:W sumie to mialbyś z 5km od zjazdu z autostrady :D

Mnie zastanawia teraz tylko czy (kminie czy cena nie bedzie przekladala sie na jakosc uslugi xD) i jakie mi cisnie w oponach ustawia..
Na co dzien mam przid 2.6 tyl 2.8 co na tor raczej za duze wartosci haha :P
Czytalem gdzies ze powinno byc 2 (nawet 1,9) przod i 2.2 tyl..
Ale to raczej info z neta a tam wiele info jest o kant pupy.


Boso, ale w ostrogach.


na szkoleniu Hondy na torze w Toruniu, też mówili aby przed wyjazdem na tor upuścić trochę powietrza z opon, aby miały większą powierzchnię styku z drogą. Warto też pamiętać, że ciśnienie mierzymy na zimnych oponach.
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: NIKT dodano: 13 wrz 2018, 15:33

Szkolenia teoretycznego nie było na początku :( Raczej przedstawienie ogólnych zasad zachowania na torze.
Łącznie odnotowałem 2 gleby i 3 wyjechania z toru (mi się udało utrzymać na torze).

Jeżeli miałeś ochotę szedłeś do instruktora, aby popatrzył na Ciebie i powiedział co robisz źle i jaką pozycje przyjąć na motocyklu (byłem jednym z 3ch osób, które poszły z nim pogadać :D), a po otrzymaniu rad kolejne jeżdżenie czy zastosowałeś się do rad :D Trochę wypaczyli mi światopogląd, ale to działało :)

Jak mi się uda jakiś filmik ogarnąć to wrzucę. Robione były zdjęcia i dron latał itd. więc czekam cierpliwie, aż zdjęcia będą obrobione przez firmę fotograficzną i mam nadzieję siebie tam znaleźć.

Podsumowując - BYŁO ZAJEBI**IE :D

Obrazek
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: NIKT dodano: 13 wrz 2018, 19:41

Jeszcze ze 100 razy i zaczne je zamykac ObrazekObrazek

Boso, ale w ostrogach.
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Gixer dodano: 13 wrz 2018, 20:33

skoro mówisz że było fajnie.. może następnym razem sie zapisze :D też bym chciała domknąć lacza ale to już tylko na torze o ile psychika mi pozwoli.. :D _bezradny

Obrazek
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: wydech dodano: 14 wrz 2018, 07:48

czyli było fajnie , no cóż może następnym razem będę mógł
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: NIKT dodano: 14 wrz 2018, 12:54

Dodam że 3 przejazdy po 15 minut to maaaaaaaaaało :P

Pod koniec 3ciego zacząłem oswajać sięz motocyklem w takich warunkach, nową pozycją na motocyklu i z samym torem i przestałem w głowie walczyć z myśleniem - jakbym włączył myśli w trym: ten zakręt ciaśniej, ten szerzej na wejściu i w połowie domknięcie ciaśniejsze, ten szybciej itd. :P

Było coraz ZAJE****EJ i nagle pokazała mi się szachownica do zjazdu :(

Czuję niedosyt i obawiam si, że to jeden z tych niezaspokajanych :P lecz jak zawsze - znajdzie się coś na co kasa będzie bardziej potrzebna ..


Jedynie co mi się nie podobało to zachowanie łepka na cbr 125 co chyba chciał udowodnić każdemu ze jest najlepszy....
Na jednym zakręcie podciąłby jednej lasce tylne kolo, na innym by się wyglebił bo zaczęło mu tracić przyczepność przednie kolo, wpychał się na w zakręcie miedzy 2 motocykle i ten z tylu musiał hamować, albo w zakręcie spychał kogoś na skraj toru bo przyatakował po wewnętrznej i się nie wyrabiał i takie tam.
Ktoś mu zwrócił uwagę, ale odpowiedział iż "nie jego wina, że jest taki dobry".

Zobaczyłem go w lusterku na 3cim przejeździe to zwolniłem i dałem się wyprzedzić bo bałem się, że jeszcze mnie podetnie :( Kilka osób zrobiło tak samo jak go widziało w pobliżu.

Po ostatnim przejeździe chwalił się na głos (chyba) aby ludzie go słyszeli jaki to jest zajebi**y bo objeżdżał większych. "Podnóżkami szorował tak bardzo że mu buty do silnika dociskało i blokowało to możliwość większego położenia się i musiał nogi w zakrętach podnosić", "opony tak zamykał że brakowało mu opony przez co slajderami w butach musiał się odpychać od toru żeby motocykl wyprostować". I takie tam :D

Jak gadałem z tą dziewczyną, którą by podciął i jej chłopakiem (mówiła właśnie, że by ją wypchnął z toru bo nie wyrobił na jednym zakręcie i zaczął ją spychać) i słyszeliśmy jego (tego z cbr) wywody tudzież opowieści (ludzie w Łodzi przecież grupki 2-3 osobowe tworzą, a nie jak u Nas jedna wielka familia).

Pech chciał, że staliśmy obok jego motocykla i pochyliłem głowę patrząc na podnóżki i mówię "śruby w podnóżkach nawet nie zarysowane, a oponie do zamknięcia brakuje z 3 cm"
Otworzył gały na mnie, zamknął się i poszedł nagle do toalety co zostało skwitowane uśmiechami :D

Boooosz jaki ja jestem wredny ......
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Szubi dodano: 14 wrz 2018, 16:28

już kilka razy szorowałem podnóżkami, i na torze i na Transalpinie. Generalnie na drogach publicznych staram się aż tak nie schodzić. Po to jeździmy na torze na 100%, aby potem na zwykłej drodze jechać bezpiecznie na 80% z tą rezerwą bezpieczeństwa. Tak myślę.

Dziwię się, że tego idioty organizatorzy nie wyrzucili z toru :lanie: . Na każdym szkoleniu na jakim byłem, było podkreślane bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Szkoda że normalnie te szkolenia są aż takie drogie :(

też się pochwalę swoją oponą, a co ;p https://photos.app.goo.gl/MftgLWpEmcasr3GfA
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz
 
Posty: 2593
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:28
Lokalizacja: Oborniki
Motocykl: Vader-Honda Varadero
Płeć: mężczyzna
Wiek: 49

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: Gixer dodano: 14 wrz 2018, 17:22

piękne mamy opony :D :buttrock:
nie sztuką jest jechać,sztuką jest jeździć
Gixer
Klubowicz
 
Posty: 1930
Rejestracja: 18 maja 2013, 23:13
Motocykl: Honda CBR
Płeć: kobieta

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: NIKT dodano: 14 wrz 2018, 18:20

Oponki - ja chce wiecej :D

Boso, ale w ostrogach.
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34

Re: TOR ŁÓDŹ - wstęp 50 zł

Postautor: wydech dodano: 17 wrz 2018, 21:04

to co wstawiamy zdjęcia podnóżków i tłumików ?
Awatar użytkownika
wydech
Klubowicz
 
Posty: 1225
Rejestracja: 14 lis 2012, 20:09
Lokalizacja: okolice Torunia
Motocykl: TS 350+GSF 600
Płeć: mężczyzna
Wiek: 51

PoprzedniaNastępna

Wróć do Imprezy różne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron