close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Barton Hyper filtr paliwa

Barton Hyper filtr paliwa

Postautor: losiek dodano: 12 lut 2019, 11:02

Hejka,

mam pytanie czy filtr paliwa w Hyperze znajduje się w tej białej puszce pod kranikiem w tym elemencie:
https://motor-x.pl/element-wtrysku-wtry ... 125,p.html

Jeśli tak to jak się go czyści/wymienia? Próbowałem odkręcić, ale coś nie idzie, a nie chce czegoś spieprzyć.
Awatar użytkownika
losiek
Forumowicz
 
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2019, 10:34
Lokalizacja: Żywiec
Motocykl: Barton Hyper 125
Płeć: mężczyzna

Re: Barton Hyper filtr paliwa

Postautor: beniamin82 dodano: 13 lut 2019, 09:46

To powinien być w filter. Ale po co chcesz go wyczyścić. Jaki masz przebieg? Motocykl przerywa?
Po za tym jest jeszcze sitko na rurce w baku. Ja bym nie ruszał jeżeli nie trzeba.
Wiem że pewnie chcesz dbać o sprzęt ale tak szybko się to sitko nie zawali, chyba że ktoś ci do baku śmieci nasypał...
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6665
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Barton Hyper filtr paliwa

Postautor: losiek dodano: 13 lut 2019, 12:03

Przebieg aktualnie ponad 2500km. Motocykl nie przerywa. Chciałem profilaktycznie filtr paliwa wyczyścić/wymienić i dowiedzieć się przy okazji gdzie w ogóle jest i jak się go odkręca.
Ale może rzeczywiście chyba ruszanie go jest bezcelowe na razie.
Awatar użytkownika
losiek
Forumowicz
 
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2019, 10:34
Lokalizacja: Żywiec
Motocykl: Barton Hyper 125
Płeć: mężczyzna

Re: Barton Hyper filtr paliwa

Postautor: NIKT dodano: 13 lut 2019, 13:02

W Suzuki mam filtr paliwa w pompie paliwowej - element nierozbieralny, a jak chcesz go wymienić wymieniasz pompę paliwową ... Na dnie na ssaku jest "sitko" co ma wyłapywać wszystkie zanieczyszczenia stałe. Patent działa przy przebiegu 68 tys km aczkolwiek z racji bycia jaki jestem będę chciał to ogarnąć :P

Przy 2,5 tys bym nie kombinował jak Beniamin sugeruje :)
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Klubowicz
 
Posty: 1556
Rejestracja: 10 lut 2013, 15:09
Lokalizacja: Łódź
Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838
Płeć: mężczyzna
Wiek: 34


Wróć do Inne motocykle

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron