close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Zlot oficjalny - Bieszczady -20-23.06.2019

Imprezy i spotkania typu rozpoczęcie/zakończenie sezonu.
Regulamin forum
REGULAMIN ZLOTU

"Rozpoczęcia, Zakończenia''

- Regulamin jest dostępny przed wjazdem na zlot -

Uczestnikami zlotu mogą być osoby pełnoletnie. Pobyt osób niepełnoletnich dopuszczalny jest wyłącznie pod opieką swoich opiekunów ustawowych.
Zlot ma charakter spotkania przyjacielskiego oraz nie jest imprezą masową. Rola organizatora sprowadza się tylko i wyłącznie do pośredniczenia między uczestnikami a Ośrodkiem- Wypoczynkowym w zakresie pobierania opłat oraz zapewnieniem rezerwacji.
Każdego uczestnika zlotu obowiązuje przestrzeganie regulaminu ośrodka wypoczynkowego.

Za teren zlotu uważa się Ośrodek Wypoczynkowy wybrany na ''Rozpoczęcie'' lub ''Zakończenie''

Poza dojazdem do domku oraz udziałem w konkursach, w których używane są motocykle, obowiązuje całkowity bezwzględny zakaz jazdy motocyklami po terenie zlotu.

Za zachowanie uczestników na i poza terenem zlotu organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności. Oznacza to, że każdy uczestnik zlotu ponosi odpowiedzialność cywilną i karną za własne zachowanie. Uczestnicy nie mogą stwarzać sytuacji zagrażających bądź niebezpiecznych dla innych uczestników zlotu.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.

Uczestnicy zlotu zobowiązują się do przestrzegania regulaminu zlotu, z którym się zapoznali oraz przepisów powszechnie obowiązujących, co potwierdzają własnoręcznym podpisem na liście uczestników.

Uczestnicy, którzy w rażący sposób nie będą przestrzegali powyższego regulaminu, zostaną wydaleni z terenu zlotu i otrzymają zakaz pojawiania się na imprezach organizowanych pod szyldem KCM.

Re: Zlot oficjalny - Bieszczady -20-23.06.2019

Postautor: freex dodano: 25 cze 2019, 11:06

mlynaszz pisze:My musielismy zweryfikowac plany. W drodze na górkę szybowcową pokonał mnie jeden ze slynnych ponoc zakrętów. Zaczęło mnie sciagac na prawo, zlapalem pobocze i i poooooszlismy w pole. Wstalem sam nie wiem jak szybko. Kufer boczny jeszcze sie turlal po łące. Madzia mowila ze boli nadgarstek, ja nic nie czulem, choc szorowalem kaskiem po glebie. Zatrzymali się ludzie autem i zaczęli pomagac. Jeszcze dwóch motocyklistow się zatrzymalo i wytargalismy tygrysa. Stalismy na poboczu, gdy zza zakretu wyjechal motocykl.... I co? To samo... W pole. Ale miał więcej fartai utrzymal pion. Madzia pojechala z dobrymi ludzmi do szpitala, a do mnie dotarla policja. Ktos zadzwonil i przyjevhali. 6 pkt i220 zeta dopisali do rachunku. Pojechalismy razem do szpitala, bo Madzia musiala napisac oswiadczenie, ze nie bedzie zadala scigania mnie.
Nadgarstek wyladowal w gipsie, więc jutro jak naprawie tygrysa to jadę sam, a Madzia busem do domu.
No i tak się kończy urlop w Bieszczadach ;)

Szybkiego powrotu do zdrowia, trzymajcie się :-;
--------------------------------
i życie staje się prostsze ....
Awatar użytkownika
freex
Klubowicz

Motocykl: Zipek
Tel. kom.: 501411357
Komunikator: skype-vinko25

Postautor: Szubi dodano: 25 cze 2019, 17:55

I my w końcu w domu. 1727 km nakulane. Reszta potem bo dzisiejszy upał dał nam w kość
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

Motocykl: Vader-Honda Varadero

Postautor: Szubi dodano: 26 cze 2019, 10:09

teraz po chwili odpoczynku, chciałbym wszystkim podziękować za organizację zlotu w pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnych, przewodnikom wycieczek, Biedronie i Kubusiowi za transport pachołków przeznaczonych do konkursów (które się nie odbyły ze względu na pogodę) wszystkim biorącym udział w innych konkursach (szkoda że we wszystkich konkursach brały udział te same osoby). Wszystkim za spotkanie i wspólnie spędzony czas. Do następnego :piwa:
Największe szczęście w świecie, na końskim i motocyklowym siedzi grzbiecie . . .
Awatar użytkownika
Szubi
Klubowicz

Motocykl: Vader-Honda Varadero

Postautor: mlynaszz dodano: 26 cze 2019, 15:38

To i ja podziękuję Wam wszystkim, uczestnikom bieszczadzkiego zlotu :) :) :)
Momentami było "pod górkę" , ale to w końcu są góry ;)
Dzięki wielkie wszystkim, którzy pomagali przy organizacji zlotu i przy konkursach :oklasky: :oklasky: :oklasky:
Biedronie I Kubusiowi za zaopiekowanie się Magdą w Lesku - dozgonna wdzięczność.

Do domu dotarliśmy na raty. Magda autobusem i pociągiem, ja z postojem w Kielcach, gdzie tygrys odmówił współpracy - skończyło się ładowanie i do punktu docelowego dojechałem na ostatnich voltach ;) Póki co trudno powiedzieć czy to w wyniku upadku, czy ot tak samo z siebie. Jak wyjdzie z serwisu to może się dowiem ;)

I fota zbiorowa

Obrazek
Awatar użytkownikaOnline
mlynaszz
Zarząd KCM

Motocykl: CHN-->J-->I-->GB

Postautor: Renia dodano: 26 cze 2019, 15:51

Luca pisze:Były dwa to kilometry razy dwa i będzie 2520km :D

Najważniejsze, że dały radę tyle kilometrów przejechać bez większych problemów :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Renia
Kandydat

Motocykl: Barton Classic 125
Tel. kom.: 696410801

Postautor: Luca dodano: 28 cze 2019, 11:03

mlynaszz pisze:... ja z postojem w Kielcach, gdzie tygrys odmówił współpracy - skończyło się ładowanie i ...

No i co nie dzwoniłeś, może coś by się wykombinowało z tym prądem. Ważne jednak, że szczęśliwie dojechaliście do domu.

A grupowa fota wyszła super. Warto było ten statyw tyle wieźć ;)
Awatar użytkownika
Luca
Klubowicz

Motocykl: był Jinlun 250 jest XVS 1100

Postautor: mlynaszz dodano: 23 lip 2019, 19:46

To teraz mogę napisać, że wróciłem ze zlotu :D
Tygrys w końcu w swoim garażu.
Czas rozejrzeć się za jakimś mistrzem klejenia plastików, może uda się uratować czachę? ;)
Awatar użytkownikaOnline
mlynaszz
Zarząd KCM

Motocykl: CHN-->J-->I-->GB

Postautor: NIKT dodano: 23 lip 2019, 20:07

Lutowanie + szlifowanie + szpachla do plastików + szlifowanie + malowanie = jak nowa xD

Boso, ale w ostrogach
"Boso ale w ostrogach"
Awatar użytkownika
NIKT
Kandydat

Motocykl: Keeway Cruiser
Tel. kom.: 661557838

Postautor: Hawk1985 dodano: 24 lip 2019, 07:35

mlynaszz pisze:To teraz mogę napisać, że wróciłem ze zlotu :D
Tygrys w końcu w swoim garażu.
Czas rozejrzeć się za jakimś mistrzem klejenia plastików, może uda się uratować czachę? ;)

https://allegro.pl/oferta/858d-spawarka ... 5084721104 taką za nabyłem, jak widać za rozsądne pieniądze, kleiłem ju z elementy motocykla zderzak dostawczaka zabawki.
W zestawie masz kilka "plastikowych elektrod" i siatkę wzmacniającą.

Robiłem to wcześniej lutownicą oporową i też tak można, ale tu jest większa precyzja.
Jawa 50 -> ... -> KSL 125 -> Honda XL650V -> Suzuki DL650 -> Suzuki XF650 -> Suzuki DL650 -> Gilera Fuoco 500
Awatar użytkownika
Hawk1985
Kandydat

Motocykl: Gilera Fuoco 500

Poprzednia

Wróć do Imprezy i spotkania KCM