close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

ADV 250

ADV 250

Postautor: jacek.rc dodano: 19 lip 2019, 14:30

Byłem na jeździe próbnej Bajajem ,zrobiłem około setki i fajny motorek ,ale nie dla mnie _bezradny , nie ta pozycja za kierą , za żwawy (na moje "emeryckie " tempo :D ) ,ale na pewno ciekawy . Jednak nie o tym chcę napisać ,w salonie natknąłem się na https://lh3.googleusercontent.com/HvOUF ... 12-h625-no
Okazało sie ,że cenę zcieli już z 15.999 na 11.999 :wielkieoczy: . Przymierzyłem się ,polukałem :swir: _boisie :swir: i ...spoko ,model z 2017 ,po lifcie . Przód 19'' ,tył 17" , ABS , gniazdko 2xUSB i 12V ,wskaźnik zapiętego biegu :* , achy i ochy ,tylko ... romet :kicha: . Minął tydzień ,czytam oglądam w necie ,i w salonach różne motorki , a - bo stwierdziłem ,że jeszcze jeden może wlezie do garażu i Cruiserek mógłby być do tras kominowych :ganja: .Troszkę brakuje ni sprzętu do ciorania ,a bródne chromy działają na mnie przygnębiająco _boisie . Przymierzałem się też do Hondzi 500X ,tej turystycznej ,ale ,jakaś ...za ładna ,no i troszkę za droga (29.100).Odpalam neta ,wpisuję :pisze: , a tu wyskakuje ADV za 10.499 ,oczywiście nówka :swir: .Znowu myślę :pomocy: . Wczoraj siadam do kompa :wielkieoczy:
https://allegro.pl/ogloszenie/motocykl- ... 8297805705
Podjechałem do salonu w okolicy ,gdzie mieli je za 11 i spytałem czy da się jak tam :foch: i się da , do tego jeszcze mają super ofertę kredytową . No i mam zagwozdkę :nuda: , bo Cruiserek jest dla mnie motorkiem o dobrych walorach i w zupełności mi pasuje ,tylko ,że ma już troszkę nakulane . Jak myslicie ,czy da się go godnie odciążyć w dalekich tasach ( takie lubię najbardziej :D ) tym jednocylindrowcem ?? ,który nawet ubłocony nie wygląda źle :piwa: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: ADV 250

Postautor: jędrek dodano: 19 lip 2019, 16:57

https://www.youtube.com/watch?v=MriqKCqQVEs pooglądaj jego filmy.gość ma salon i serwis chińczyków :)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: ADV 250

Postautor: Hangman dodano: 19 lip 2019, 20:54

Na zbiorniku tej maszyny zapewne zauważyłeś logo mojej również grupy. Na zlocie Kompanii ADV oglądałem tę maszynkę i jest OK.
Jedynie nie wiem jak z częściami bo do mojej ADV 125 lagi to ze 300zł a do tej ADV 250 zdaje się ponad 3 tysiaki.
Chcesz szczęścia przez rok to się ożeń, a jak na całe życie to kup moto...
Nie mówcie mojej ......
Hangman
Forumowicz
 
Posty: 557
Rejestracja: 09 lis 2016, 19:15
Lokalizacja: Szamotuły
Motocykl: ADV125, Honda Pacific Coast
Płeć: mężczyzna

Re: ADV 250

Postautor: jacor dodano: 20 lip 2019, 07:14

Jacku Ty się przejedź tym ADV 250. Do Bajaja też można kupić kufry i wyższą szybę .
Awatar użytkownika
jacor
Klubowicz
 
Posty: 1868
Rejestracja: 10 cze 2013, 14:30
Lokalizacja: Augustów
Motocykl: zielony szerszeń+cf
Płeć: mężczyzna

Re: ADV 250

Postautor: jacek.rc dodano: 20 lip 2019, 11:05

jacor pisze:Jacku Ty się przejedź tym ADV 250. Do Bajaja też można kupić kufry i wyższą szybę .

No właśnie w tym jest kłopot ,bo nie ma gdzie _bezradny , ale posiedziałem na nim troszkę w salonie i ergonomicznie mi bardzo pasi . O Dominarze też już bardzo dużo wiem ,bo od zeszłego roku na niego chorowałem , bo wykon pierwsza klasa :oklasky: , oprócz protektora na baku :kicha: .
jędrek pisze:https://www.youtube.com/watch?v=MriqKCqQVEs pooglądaj jego filmy.gość ma salon i serwis chińczyków :)

Obejrzałem i przeczytałem już prędzej chyba wszystko o nim ( chociaż nie było tego za dużo ) . Podobno silnik pracuje jak stary śrutownik ,ale jest ( ma być ) bardzo mocną stroną tego motorka .W Cruiserku też coś szumi i jak go kupiłem pytałem Bena co się pieprzy i usłyszałem ,że one tak mają i ma tak już 50K +++ :D . U mnie tym poważnym sprzętem jest VT-750 ,która jest tak bardzo poważna ,że nie chce mi się nią bujać wszędzie ,bo moje maluszki nauczyły mnie ,że jazda lekkimi motorkowerami :D ,jest (dla mnie ) dużo przyjemniejsza .
Hangman pisze:Na zbiorniku tej maszyny zapewne zauważyłeś logo mojej również grupy. Na zlocie Kompanii ADV oglądałem tę maszynkę i jest OK.
Jedynie nie wiem jak z częściami bo do mojej ADV 125 lagi to ze 300zł a do tej ADV 250 zdaje się ponad 3 tysiaki.

Szczerze ,nie zauważyłem ,ale filmiki i opisy z w/w kompanii zaliczyłem . Cóż koszty ... będą zawsze , bardziej martwi mnie późniejsza ich dostępność ,ale przecież jak się teraz decydujemy na dziecko ,to nie myślimy na co może chorować czy na kogo wyrośnie ,tylko ile dostaniemy z 500+ :rotfl: :swir: _boisie .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: ADV 250

Postautor: jędrek dodano: 20 lip 2019, 16:17

U mnie tym poważnym sprzętem jest VT-750 ,która jest tak bardzo poważna ,że nie chce mi się nią bujać wszędzie ,bo moje maluszki nauczyły mnie ,że jazda lekkimi motorkowerami :D ,jest (dla mnie ) dużo przyjemniejsza .No kurde jak ja żałuję że sprzedałem K125 :( w tym rok już nie ale na drugi rok coś kupię mniejszego :)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: ADV 250

Postautor: jacek.rc dodano: 20 lip 2019, 19:07

Teraz to nie kumam ,czy to sarkazm , czy serio ?? .
Najsmutniejsze dla mnie jest to ,że jak jeździliśmy wolnymi maluszkami ,to częściej była okazja spotkać się gdzieś w trasie niż teraz jak pomykamy w szybkich japonkach :D . Dzięka dla Ali i Przemasa za gościnę dzisiaj na grilu nad j. pławniowickim (super meta) spontaniczne spotkanie :piwa: .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: ADV 250

Postautor: przwoj dodano: 20 lip 2019, 21:27

Również dzięki i polecamy się na przyszłość.
Pozdrawiam. Przemek.
przwoj
Forumowicz
 
Posty: 203
Rejestracja: 24 lut 2013, 16:08
Motocykl: Junak M20
Tel. kom.: 886875606
Płeć: mężczyzna
Wiek: 50

Re: ADV 250

Postautor: jacek.rc dodano: 24 wrz 2019, 11:15

No to napiszę o mojej przygodzie z ADV - kiem . Nabyłem nówkę sztukę ,pocieszyłem się trzy dni jak mnie młodzian skasował _bezradny i Zong . Ubezpieczyciel najpierw zaproponował 2300 ,pomimo że rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą . Odwołanie , załatwienie własnej wyceny i przyznali w końcu całkę . Mam więc zamiar nabyć drugi taki sam ,bo mi przypasił . Jednak szukając następcy Cruiserka stanowczo doszedłem do wniosku , że lekkie motorki są, dla mnie, najlepsze .
Show Must Go On
Awatar użytkownika
jacek.rc
Forumowicz
 
Posty: 2213
Rejestracja: 16 sie 2012, 22:36
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Motocykl: KSL ,Cruiser ,VT-750,ADV -250
Płeć: mężczyzna

Re: ADV 250

Postautor: Snajper dodano: 24 wrz 2019, 16:43

Czyli rozumiem drugi ADV?
Swoją drogą jak to młodzian cię skasował - miałeś stłuczkę z młodzianem czy młodzian wsiadł i skasował moto ? :roll:
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55

Następna

Wróć do inne motocykle...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości