close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Arszenika odgrzewany kotlet, czyli zeszłoroczny śnieg

Wycieczki krajowe i zagraniczne oraz relacje z ich przebiegu

Arszenika odgrzewany kotlet, czyli zeszłoroczny śnieg

Postautor: arszenik dodano: 26 sty 2020, 01:57

Witam po dłuższej nieobecności :)
...skoro Szubi odgrzał Rumunię sprzed ponad dwóch lat, a Jacor na swoje przyszłosezonowe wyprawy ma chętnych jak na lekarstwo, to chyba mamy pełnię martwego motocyklowego sezonu ogórkowego ;)
...a śniegu ni ma… _bezradny

Ja też zapadłem w totalny sen zimowy… z moim motocyklem widziałem się w Boże Narodzenie, a jechałem nim ostatnio chyba na początku października… poza tym robota, robota, robota… żeby było co do gara włożyć i do baku wlać :D :D :D

...aż w końcu przyszedł czas refleksji… :nuda: tak sobie siedzę… :nuda: (obok flaszka wina do połowy pusta, sorry!!! do połowy pełna!!! (trzeba myśleć pozytywnie:))) ...i myślę o moim minionym sezonie… niby nigdzie daleko nie byłem, żadnej spektakularnej wyprawy.. ani Grecji, ani Portugalii czy Norkappu, że o Patagonii czy Kamczatce i Madagaskarze nie wspomnę… a mimo to, gdy tak kręcę tymi googlemapami, to aż się zdziwiłem... ale o tym za chwilę, bo muszę materiały przygotować...

Acha!!! ...i przypomniałem sobie... :mrgreen: , że zapomniałem... :mrgreen: , że niechcący stałem się właścicielem leciwej kamerki GoPro i nawet to i owo nakręciłem, choć początki były trudne, bo nakręcić to jedno, a obrobić film tak, żeby nadawał się do pokazania, to drugie. Na szczęście odkryłem, że Windows posiada aplikację o nazwie „Zdjęcia”, która daje pewne możliwości obróbki filmów.

Oto efekty:

Kraków, al. Armii Krajowej


mniej więcej w trzydziestej sekundzie filmiku mijam skądinąd dosyć ciekawe miejsce :D :D :D:


oraz drugi mój filmik nakręcony w Dolnej Austrii:

pozornie typowy "film drogi" czyli nudy, nudy, nudy....
...traska fajna kilka sepentyn, asfalt bajka...
Obrazek
...ale jeśli ktoś dotrwa do min. 2:05 to może będzie miał jakąś koncepcję o co chodzi, bo ja nie ogarniam _bezradny
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Arszenika odgrzewany kotlet, czyli zeszłoroczny śnieg

Postautor: jędrek dodano: 26 sty 2020, 10:28

Śniegu nie widać ;) :piwo:
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1240
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Arszenika odgrzewany kotlet, czyli zeszłoroczny śnieg

Postautor: arszenik dodano: 27 sty 2020, 01:09

Jędrek, masz rację, nie ma śniegu... _bezradny i nie będzie... :zalamka:
...to taka przenośnia... metafora, znaczy się.. :cwaniak:
a zamiast śniegu może być co najwyżej lód.. suchy lód.. z tego dwutlenku, co nam z wydechów wylata... :swir:
Awatar użytkownika
arszenik
Forumowicz
 
Posty: 76
Rejestracja: 09 maja 2014, 12:59
Lokalizacja: krk
Motocykl: zipp roadstar -> VT600
Tel. kom.: 504995190
Płeć: mężczyzna
Wiek: 57

Re: Arszenika odgrzewany kotlet, czyli zeszłoroczny śnieg

Postautor: Snajper dodano: 31 sty 2020, 01:45

A ja sobie takie właśnie "nudne" filmiki puszczam w zimę, żeby pojeździć chociaż w wyobraźni :piwa:


Swoją drogą jakoś tak zawsze będę kojarzył Cię Arszenik z Hondą Shadow i zlotami u smoka :piwa: :) Dawne czasy ;) :)
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 55


Wróć do Podróże

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości